Studium při zaměstnání
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Současnost a její projevy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=1834d2c1c72d24d8b4342f5ae19dd7d1Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
pimpa
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.4.2008
Příspěvky: 1019

PříspěvekZaslal: st únor 18, 2009 10:18 pm    Předmět: Studium při zaměstnání Citovat

Chtěla bych se zeptat, jaké jsou zde zkušenosti se studiem při zaměstnání. Ráda bych na stará kolena zkusila další VŠ, ale trochu se bojím, že už to nebudu pořádně zvládat. Konkrétně, kdyby tu měl někdo zkušenost s oborem Sociální a charitativní práce na Pedagogické fakultě v Hradci Králové (příp. někde jinde), byla bych mu velmi vděčná, kdyby mi mohl dát nějaké info stran náročnosti přijímaček a dalšího studia. Dík předem!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Káťa
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.4.2007
Příspěvky: 2593

PříspěvekZaslal: st únor 18, 2009 10:46 pm    Předmět: Re: Studium při zaměstnání Citovat

pimpa napsal:
Chtěla bych se zeptat, jaké jsou zde zkušenosti se studiem při zaměstnání. Ráda bych na stará kolena zkusila další VŠ, ale trochu se bojím, že už to nebudu pořádně zvládat. Konkrétně, kdyby tu měl někdo zkušenost s oborem Sociální a charitativní práce na Pedagogické fakultě v Hradci Králové (příp. někde jinde), byla bych mu velmi vděčná, kdyby mi mohl dát nějaké info stran náročnosti přijímaček a dalšího studia. Dík předem!


Ahoj, tak já mám zkušenosti s oborem sociální a charitativní práce v Českých Budějovicích, na Teologické fakultě Jihočeské univezity. Studovala jsem to dva roky, pak jsem ale přestoupila na jiný obor, protože v oboru sociální práce už mám vystudovanou VOŠ. Jinak k tomu oboru- je to studium tříleté, bakalářské, potom můžeš jít na navazující magisterské, to se jmenuje Etika v sociální práci, je to ale v podstatě totéž. Veškeré informace i vzory přijímacích testů jsou na www.tf.jcu.cz
Je to moc příjemná škola, hrozně ráda tam jezdím a dá se to i při zaměstnání. Konzultace probíhají v sobotu 1 x za 14 dní.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pimpa
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.4.2008
Příspěvky: 1019

PříspěvekZaslal: čt únor 19, 2009 9:46 pm    Předmět: Re: Studium při zaměstnání Citovat

Káťa napsal:
pimpa napsal:
Chtěla bych se zeptat, jaké jsou zde zkušenosti se studiem při zaměstnání. Ráda bych na stará kolena zkusila další VŠ, ale trochu se bojím, že už to nebudu pořádně zvládat. Konkrétně, kdyby tu měl někdo zkušenost s oborem Sociální a charitativní práce na Pedagogické fakultě v Hradci Králové (příp. někde jinde), byla bych mu velmi vděčná, kdyby mi mohl dát nějaké info stran náročnosti přijímaček a dalšího studia. Dík předem!


Ahoj, tak já mám zkušenosti s oborem sociální a charitativní práce v Českých Budějovicích, na Teologické fakultě Jihočeské univezity. Studovala jsem to dva roky, pak jsem ale přestoupila na jiný obor, protože v oboru sociální práce už mám vystudovanou VOŠ. Jinak k tomu oboru- je to studium tříleté, bakalářské, potom můžeš jít na navazující magisterské, to se jmenuje Etika v sociální práci, je to ale v podstatě totéž. Veškeré informace i vzory přijímacích testů jsou na www.tf.jcu.cz
Je to moc příjemná škola, hrozně ráda tam jezdím a dá se to i při zaměstnání. Konzultace probíhají v sobotu 1 x za 14 dní.


Káťo, moc děkuji, zkusím to, bude mě to stát maximálně pětistovku. Když to nevyjde, nic se nestane, jen chci mít čisté svědomí, že jsem to nezabalila předem a hlavně dokud mi hlava ještě trochu slouží.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lucynqa
161-320
161-320


Založen: 30.4.2007
Příspěvky: 196

PříspěvekZaslal: út únor 24, 2009 4:19 pm    Předmět: Citovat

jako pocas studia se da pracovat dostatecne na polovicni uvazek---to mam ja,sice na dohodu o pracovni cinnosti(cili nemam priplatek-placena od hodiny, ale 80hod mesicne jde pracovat a chodit do skoly)

na hlavni uvazek je to dost sejmout klobouk, pokud to divny vzladaji, jsou pracovite a jeste moc chytre a inteligentni pro skloubeni vseho.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pimpa
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.4.2008
Příspěvky: 1019

PříspěvekZaslal: út únor 24, 2009 10:15 pm    Předmět: Citovat

Já to chci formou kombinovaného studia, tzn. při zaměstnání konzultace asi tak nějak často, jak psala Káťa. Zkusím to. Když to nepůjde, nechat toho můžu vždycky.
Dnes jsem poslala přihlášku.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: út únor 24, 2009 10:28 pm    Předmět: Citovat

pimpa napsal:
Já to chci formou kombinovaného studia, tzn. při zaměstnání konzultace asi tak nějak často, jak psala Káťa. Zkusím to. Když to nepůjde, nechat toho můžu vždycky.
Dnes jsem poslala přihlášku.

Držím päste! Ja študujem popri zamestnaní externe, a nakoľko do práce dochádzam cca hodinu a viac, a do školy to mám cca 4 hodiny cesty (3h vlakom tam a 3h naspäť + autobusy, peši) tak je to dosť náročné. Ale keď sa človek zatne tak sa to dá zvládať. Teraz sme dostali v práci výpovede tak hádam budem mať viac času na štúdium, ale musela by som to zvládnuť, aj keby som chodila do práce, tak ako som to pôvodne aj plánovala. Nejakej tej PN by som sa pred štátnicami zrejme nevyhla, ale ako vravím, dá sa. Ja konkrétne študujem odbor riadenie letovej prevádzky na Technickej Univerzite v Košiciach. Bývam v Žiline, pracujem v Martine. Takže tak.
Návrat nahoru
Káťa
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.4.2007
Příspěvky: 2593

PříspěvekZaslal: út únor 24, 2009 10:32 pm    Předmět: Citovat

pimpa napsal:
Já to chci formou kombinovaného studia, tzn. při zaměstnání konzultace asi tak nějak často, jak psala Káťa. Zkusím to. Když to nepůjde, nechat toho můžu vždycky.
Dnes jsem poslala přihlášku.


Do Budějek? Tak to budu držet palce Smile Kdy budou přijímačky?
Už se tam asi příští rok nepotkáme, já tenhle rok končím, ach jo, toto uteklo, 5 let jako voda. Bude se mi po té škole a studování stýskat.
Fakt se to dá, když jsem to zvládla i já Wink
Jsou tam moc fajn profesoři, kteří vycházejí kombinovaným studentům maximálně vstříc.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pimpa
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.4.2008
Příspěvky: 1019

PříspěvekZaslal: út únor 24, 2009 10:44 pm    Předmět: Citovat

Káťa napsal:
pimpa napsal:
Já to chci formou kombinovaného studia, tzn. při zaměstnání konzultace asi tak nějak často, jak psala Káťa. Zkusím to. Když to nepůjde, nechat toho můžu vždycky.
Dnes jsem poslala přihlášku.


Do Budějek? Tak to budu držet palce Smile Kdy budou přijímačky?
Už se tam asi příští rok nepotkáme, já tenhle rok končím, ach jo, toto uteklo, 5 let jako voda. Bude se mi po té škole a studování stýskat.
Fakt se to dá, když jsem to zvládla i já Wink
Jsou tam moc fajn profesoři, kteří vycházejí kombinovaným studentům maximálně vstříc.

Káťo, já jsem se přihlásila do Hradce, bohužel do Budějek mám od nás velmi špatné spojení a sama bych tam nedojela, v zimě už vůbec ne. Snad se tam dostanu a snad tam na nás budou taky hodní.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pimpa
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.4.2008
Příspěvky: 1019

PříspěvekZaslal: út únor 24, 2009 10:48 pm    Předmět: Citovat

valalo napsal:
pimpa napsal:
Já to chci formou kombinovaného studia, tzn. při zaměstnání konzultace asi tak nějak často, jak psala Káťa. Zkusím to. Když to nepůjde, nechat toho můžu vždycky.
Dnes jsem poslala přihlášku.

Držím päste! Ja študujem popri zamestnaní externe, a nakoľko do práce dochádzam cca hodinu a viac, a do školy to mám cca 4 hodiny cesty (3h vlakom tam a 3h naspäť + autobusy, peši) tak je to dosť náročné. Ale keď sa človek zatne tak sa to dá zvládať. Teraz sme dostali v práci výpovede tak hádam budem mať viac času na štúdium, ale musela by som to zvládnuť, aj keby som chodila do práce, tak ako som to pôvodne aj plánovala. Nejakej tej PN by som sa pred štátnicami zrejme nevyhla, ale ako vravím, dá sa. Ja konkrétne študujem odbor riadenie letovej prevádzky na Technickej Univerzite v Košiciach. Bývam v Žiline, pracujem v Martine. Takže tak.

Páni, tak to musí být nářez, takové studium! Možná, že si to moc maluji a nebudu to stíhat, ale zatím jsem odhodlána vydržet. A hlavně se tam vůbec dostat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: út únor 24, 2009 10:55 pm    Předmět: Citovat

pimpa napsal:
Páni, tak to musí být nářez, takové studium! Možná, že si to moc maluji a nebudu to stíhat, ale zatím jsem odhodlána vydržet. A hlavně se tam vůbec dostat.

Vážne ti držím päste a myslím si, že to zvládať budeš. Je to hlavne o odhodlaní a výdrži, potreba sa premôcť aj keď sa ti napríklad práve hrozne moc nechce, s čím ty isto problém mať nebudeš. A na externých študentov sú častokrát kladené omnoho menšie nároky, ako na denných (u nás to platí dvojnásobne), takže o to lepšie Wink
Návrat nahoru
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.