Studium při zaměstnání
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Současnost a její projevy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=024e7da208d2b10a698e951cf717afceZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
egle
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 20.5.2007
Příspěvky: 2607

PříspěvekZaslal: st únor 25, 2009 4:55 pm    Předmět: Citovat

Klarusa napsal:
Jo jo, a nejlepší když dají takovou výuku na pátek - aneb ať žije brněnská sociologie dálkově (teda možná už to změnili, ale před dvěma lety to tak bylo Rolling Eyes )

hele, a víš, co je sranda? u nás chodí dálkaři ve středu Shocked
jako to fakt nechápu Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: st únor 25, 2009 5:00 pm    Předmět: Citovat

egle napsal:

hele, a víš, co je sranda? u nás chodí dálkaři ve středu Shocked
jako to fakt nechápu Laughing Laughing


Ono se to dá třeba domluvit se zaměstnavatelem, ale pokud ti ten nevyjde vstříc (jakože podle zákona je to myslím nějak, že nemusí, zvlášť pokud to nesouvisí s oborem, ve kterém pracuješ), tak se na to můžeš buď vykašlat nebo si vyflákat dovolenou. To pak záleží na tom, jak moc člověk o to studium stojí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: st únor 25, 2009 5:21 pm    Předmět: Citovat

My máme prednášky tiež v týždni, jeden semester to bývali pondelky, iný stredy, iný štvrtky. Ale prednášky nepovinné, našťastie.
Návrat nahoru
pimpa
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.4.2008
Příspěvky: 1019

PříspěvekZaslal: st únor 25, 2009 7:51 pm    Předmět: Citovat

Já tuším, že ta škola, kam chci teď jít, má výuku pro dálkaře vždy po 14 dnech v pátek a v sobotu. Copak o to, kdyby zůstala ve funkci stávající ředitelka, bylo by to v pohodě, ale má přijít někdo jiný, který nemusí mít pochopení. Tak mi na ty pátky možná nakonec padne dovolená. A protože občas mívám služby i o víkendech, bude to asi maso. Ale zkusím to. nechat toho můžu vždycky, hlavně se tam aspoň dostat. Bude to k oboru, kde pracuji a který mě baví, tak by v práci mohli mít trochu pochopení.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lillypad
161-320
161-320


Založen: 15.2.2008
Příspěvky: 168

PříspěvekZaslal: st únor 25, 2009 8:52 pm    Předmět: Citovat

Taky jsem chtěla příští rok nastoupit dálkově na doktorské soudní inženýrství, ale má to jeden veliký problém - i když je to dálkově tak výuka je přes týden!! Takže se toho asi budu muset vzdát. Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pimpa
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.4.2008
Příspěvky: 1019

PříspěvekZaslal: st únor 25, 2009 9:19 pm    Předmět: Citovat

lillypad napsal:
Taky jsem chtěla příští rok nastoupit dálkově na doktorské soudní inženýrství, ale má to jeden veliký problém - i když je to dálkově tak výuka je přes týden!! Takže se toho asi budu muset vzdát. Sad


Takový obor slyším poprvé - prosím, co zkoumá doktorské soudní inženýrství? Zní to děsně tajuplně! Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lillypad
161-320
161-320


Založen: 15.2.2008
Příspěvky: 168

PříspěvekZaslal: st únor 25, 2009 10:08 pm    Předmět: Citovat

Je to studium, které navazuje na studium inženýrské. V mém případě je to soudní znalectví, které se zabývá znalectvím nemovitostí příp. odhadem nemovitostí.
Takže soudní znalec dělá posudky staveb atd.
Ale pro tuto činnost musí být jmenován soudcem, takže studium jako takové není zárukou.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pimpa
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.4.2008
Příspěvky: 1019

PříspěvekZaslal: st únor 25, 2009 10:10 pm    Předmět: Citovat

lillypad napsal:
Je to studium, které navazuje na studium inženýrské. V mém případě je to soudní znalectví, které se zabývá znalectvím nemovitostí příp. odhadem nemovitostí.
Takže soudní znalec dělá posudky staveb atd.
Ale pro tuto činnost musí být jmenován soudcem, takže studium jako takové není zárukou.


Aha, no taky mě to mohlo napadnout! Laughing Musíš být děsně chytrá!! Smekám!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lillypad
161-320
161-320


Založen: 15.2.2008
Příspěvky: 168

PříspěvekZaslal: st únor 25, 2009 10:13 pm    Předmět: Citovat

pimpa napsal:

Aha, no taky mě to mohlo napadnout! Laughing Musíš být děsně chytrá!! Smekám!


Jej, to vůbec ne. Není na tom nic extra, jen to tak zní. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Tereza
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 30.11.2006
Příspěvky: 719

PříspěvekZaslal: čt únor 26, 2009 8:33 am    Předmět: Citovat

Klarusa napsal:
Tereza napsal:
Bohemistiky se vzdát nechci, ale práce taky ne. Doufám, že to půjde nějak vyřešit, i když jsem studentka denního programu (dálkový, ani kombinovaný není). Do záři zatím čas... Rolling Eyes


Napadá mě asi jedině individuální studijní plán, ale na to tuším musí být nějaké závanžé důvody (těhotenství apod.) - i když asi docela hodně záleží i na domluvě s konrétním vyučujícím.

To vážně neexistuje nějaká dálková bohemistika (jsem líná to teď hledat... Embarassed Laughing ), že bys tam třeba přestoupila nebo tak něco? Shocked


Kla, individuál je moje jediná možná záchrana. Smile Naštěstí mi hraje do karet skutečnost, že jsem nastoupila do posledního ročníku magisterského programu. Ti po nás už šli na bakaláře s poněkud jiným studijním programem, takže se k nim nemůžu připojit. Škola mi musí umožnit dostudovat, pokud o to budu stát, a za této situace to jinak než individuálem nepůjde. Smile
Bohemistika myslím jde studovat dálkově, ale ne na FF UK. Sad Bydlím 30 km od Prahy, kam dojíždím denně do práce. Zbytek rodiny mám na Valašsku, jezdím tam min. 1x do měsíce, i častěji. Přidat další víkendy strávené cestováním do jiného koutu republiky už považuju za neúnosné, takže o dálkovém studiu mimo Prahu ani neuvažuju.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.