Studium při zaměstnání
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Současnost a její projevy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=d9371e8dc21a187a0bc0e12e2ce3ec58Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: čt únor 26, 2009 8:54 am    Předmět: Citovat

Tereza napsal:

Kla, individuál je moje jediná možná záchrana. Smile Naštěstí mi hraje do karet skutečnost, že jsem nastoupila do posledního ročníku magisterského programu. Ti po nás už šli na bakaláře s poněkud jiným studijním programem, takže se k nim nemůžu připojit. Škola mi musí umožnit dostudovat, pokud o to budu stát, a za této situace to jinak než individuálem nepůjde. Smile
Bohemistika myslím jde studovat dálkově, ale ne na FF UK. Sad Bydlím 30 km od Prahy, kam dojíždím denně do práce. Zbytek rodiny mám na Valašsku, jezdím tam min. 1x do měsíce, i častěji. Přidat další víkendy strávené cestováním do jiného koutu republiky už považuju za neúnosné, takže o dálkovém studiu mimo Prahu ani neuvažuju.


Aha Wink Já myslím, že by ti s tím individuálem mohli vyjít vstříc, viděla jsem to u těhotné spolužačky - ta se domluvila myslím s většinou vyučujích docela rozumně. Je teda fakt, že školu nemá hotovou doteď (tj. skoro tři roky poté, co měla oficiálně skončit), ale spíš kvůli tomu, že už na to tak trochu dlabe a řeší jiné věci, což asi nebude úplně tvoje situace Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Káťa
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.4.2007
Příspěvky: 2593

PříspěvekZaslal: čt únor 26, 2009 12:14 pm    Předmět: Citovat

Já jsem taky měla na dálkové VOŠ konzultace ve středu. Pracovala jsem tehdá v bance, kde jsme měli dva povinné pracovní víkendy, tak jsem tu středu mohla. Manžel studuje dálkově VUT v Brně a tam mají konzultace pro změnu v pátek. Ale on učí jen do středy, takže to pro něj není naštěstí problém.Jinak to tedy moc nechápu. Já jsem pracovala i při střední škole- jak psala Remia nebyla jaksi podpora z domova. Pracovala jsem 3 roky u Mekáče, odpolední, noční, víkendové 12-ti hod. směny...pytlíkovala jsem to jak se dalo, nevzpomínám na tu dobu vůbec ráda.
Jinak s tím jednodušším studiem je to určitě různé škola od školy, spíš jsem tím myslela jakýsi obecný trend.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ewča
161-320
161-320


Založen: 9.10.2009
Příspěvky: 171

PříspěvekZaslal: st říjen 21, 2009 5:36 pm    Předmět: Citovat

Mám veľa spolužiačiek,ktorí si dorobili školu vo vyššom veku,samozrejme na úkor osobného voľna,bez nároku na preplatenie cestovného ,alebo ubytka,no a samozrejme po štúdiu bez nároku na zvýšenie platu.Mali to veľmi ťažké,a ja ich obdivujem,lebo sa ešte museli postarať aj o svoje rodiny.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.