řídké vlasy
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=aac71a8f84be8d16b6b4419cf385a238Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
zetonek
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 4.3.2011
Příspěvky: 2446

PříspěvekZaslal: so listopad 26, 2011 2:08 pm    Předmět: Citovat

čečetka_wendeshki napsal:
ahoj, chtěla bych se zeptat jak se vypořádat s řídkými konečky. Vlasy jsou u hlavy husté, někdo by i řekl že až moc, ale u pasu už mám jenom pár dlouhých osamělců...


U pasu?? Já ti tak závidím, to já mám pár osamělců už u hlavy :cry at se snažím jakkoliv. Biohar, lopuchová či kopřivová voda, šampony bez silikonů ani biosil mi nepomáhají. Navíc nekulmuju, nečešu za mokra, nedřu ručníkem. Jenom se barvím, ale je to barva z lékárny bez parabenů a amoniaku s nějakými přírodními výtažky. Měla by být hodně šetrná. Barvit se musím kvůli šedinám.

Na fotce v profilu mám schválně všechny vlasy nahrnuté dozadu a i tak mi prosvítají záda. Vlasy tam mám čerstvě nabarvené hennou a měla jsem předtím blond melíry. Teď je mám trochu zdravější a nejsou už jako chemlon, ale tím pádem se mi zmenšil i objem. Měřila jsem si i obvod a je to 5cm. Navíc nikdy v životě mi vlasy nenarostly delší než na fotce Crying or Very sad

Teď si holky ztěžujte jak vám nerostou vlasy. Už nevím co s tím Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
prokera
81-160
81-160


Založen: 23.6.2010
Příspěvky: 119

PříspěvekZaslal: so listopad 26, 2011 5:09 pm    Předmět: Citovat

zetonek napsal:
čečetka_wendeshki napsal:
ahoj, chtěla bych se zeptat jak se vypořádat s řídkými konečky. Vlasy jsou u hlavy husté, někdo by i řekl že až moc, ale u pasu už mám jenom pár dlouhých osamělců...


U pasu?? Já ti tak závidím, to já mám pár osamělců už u hlavy :cry at se snažím jakkoliv. Biohar, lopuchová či kopřivová voda, šampony bez silikonů ani biosil mi nepomáhají. Navíc nekulmuju, nečešu za mokra, nedřu ručníkem. Jenom se barvím, ale je to barva z lékárny bez parabenů a amoniaku s nějakými přírodními výtažky. Měla by být hodně šetrná. Barvit se musím kvůli šedinám.

Na fotce v profilu mám schválně všechny vlasy nahrnuté dozadu a i tak mi prosvítají záda. Vlasy tam mám čerstvě nabarvené hennou a měla jsem předtím blond melíry. Teď je mám trochu zdravější a nejsou už jako

chemlon, ale tím pádem se mi zmenšil i objem. Měřila jsem si i obvod a je to 5cm. Navíc nikdy v životě mi vlasy nenarostly delší než na fotce Crying or Very sad

Teď si holky ztěžujte jak vám nerostou vlasy. Už nevím co s tím Sad


Smile Koukla jsem ti do profilu a musím tě uklidnit, že oproti mě máš ještě velice husté vlasy Wink ! Holt na tyhle stránky asi vážně nepatřím Laughing Embarassed!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zetonek
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 4.3.2011
Příspěvky: 2446

PříspěvekZaslal: so listopad 26, 2011 5:17 pm    Předmět: Citovat

prokera napsal:
zetonek napsal:
čečetka_wendeshki napsal:
ahoj, chtěla bych se zeptat jak se vypořádat s řídkými konečky. Vlasy jsou u hlavy husté, někdo by i řekl že až moc, ale u pasu už mám jenom pár dlouhých osamělců...


U pasu?? Já ti tak závidím, to já mám pár osamělců už u hlavy :cry at se snažím jakkoliv. Biohar, lopuchová či kopřivová voda, šampony bez silikonů ani biosil mi nepomáhají. Navíc nekulmuju, nečešu za mokra, nedřu ručníkem. Jenom se barvím, ale je to barva z lékárny bez parabenů a amoniaku s nějakými přírodními výtažky. Měla by být hodně šetrná. Barvit se musím kvůli šedinám.

Na fotce v profilu mám schválně všechny vlasy nahrnuté dozadu a i tak mi prosvítají záda. Vlasy tam mám čerstvě nabarvené hennou a měla jsem předtím blond melíry. Teď je mám trochu zdravější a nejsou už jako

chemlon, ale tím pádem se mi zmenšil i objem. Měřila jsem si i obvod a je to 5cm. Navíc nikdy v životě mi vlasy nenarostly delší než na fotce Crying or Very sad

Teď si holky ztěžujte jak vám nerostou vlasy. Už nevím co s tím Sad


Smile Koukla jsem ti do profilu a musím tě uklidnit, že oproti mě máš ještě velice husté vlasy Wink ! Holt na tyhle stránky asi vážně nepatřím Laughing Embarassed!


Asi hodím aktuální fotku, ale za tu se stydím. Vypadá to teď blbě. Už moc ani nenosím rozpuštěné vlasy. Ten objem co je na fotce už není pravda. Teď je to fakt horší Evil or Very Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
prokera
81-160
81-160


Založen: 23.6.2010
Příspěvky: 119

PříspěvekZaslal: so listopad 26, 2011 7:33 pm    Předmět: Citovat

No já právě už víc jak rok a půl rozpuštěný taky nosit nemůžu Rolling Eyes...a myslím, že to lepší nebude Sad ...Fotku ani radši nedávám - leda že bych někoho chtěla vyděsit Shocked Laughing Trochu si v rozpuštěných začínám připadat jako Ondřej Hejma Laughing takže to už fakt ne! Je to fakt tragický jak se mi během relativně krátký doby někam vytratily vlasy Shocked ...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zetonek
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 4.3.2011
Příspěvky: 2446

PříspěvekZaslal: so listopad 26, 2011 8:38 pm    Předmět: Citovat

prokera napsal:
No já právě už víc jak rok a půl rozpuštěný taky nosit nemůžu Rolling Eyes...a myslím, že to lepší nebude Sad ...Fotku ani radši nedávám - leda že bych někoho chtěla vyděsit Shocked Laughing Trochu si v rozpuštěných začínám připadat jako Ondřej Hejma Laughing takže to už fakt ne! Je to fakt tragický jak se mi během relativně krátký doby někam vytratily vlasy Shocked ...


Zkusím koupit ten sprej na vlny a uvidím, jestli se to opticky spraví a pak dám vědět. Poslední co mě napadá je koupit si nějaký kofeinový šampony po kterých by začali růst.

Pokud to tak půjde dál tak zainvestuju do paruky Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
prokera
81-160
81-160


Založen: 23.6.2010
Příspěvky: 119

PříspěvekZaslal: ne listopad 27, 2011 9:32 am    Předmět: Citovat

zetonek napsal:
prokera napsal:
No já právě už víc jak rok a půl rozpuštěný taky nosit nemůžu Rolling Eyes...a myslím, že to lepší nebude Sad ...Fotku ani radši nedávám - leda že bych někoho chtěla vyděsit Shocked Laughing Trochu si v rozpuštěných začínám připadat jako Ondřej Hejma Laughing takže to už fakt ne! Je to fakt tragický jak se mi během relativně krátký doby někam vytratily vlasy Shocked ...


Zkusím koupit ten sprej na vlny a uvidím, jestli se to opticky spraví a pak dám vědět. Poslední co mě napadá je koupit si nějaký kofeinový šampony po kterých by začali růst.

Pokud to tak půjde dál tak zainvestuju do paruky Confused


Tak ti přeji Zetonku aby ti to pomohlo Smile! Mě už ani tohle nezachrání Crying or Very sad - mám vlny od přírody, ale jak jsou řídké, tak vypadají tak průsvitně, že to nic neskryje - prostě průhledné....A kofeiňák jsem používala Alpecin C1 - po 3 týdnech lupy jako blázen (v životě jsem je neměla!)
, takže Alpecin budu moct použít pouze občas (což ale ruší účinek) neb mít 5 chlupů a ještě s lupy - tak to už ne Rolling Eyes ! No a na růst nebo menší výpadek to pochopitelně za tak krátkou dobu vliv nemohlo mít. Ještě mám na střídání Plantur, ale tím jsem vyčerpala vše. Do minoxidilu jít nehodlám - to opravdu raději paruku, na kterou časem tak jako tak dojde a bude po každodenním trápení s vlasy Shocked ...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zetonek
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 4.3.2011
Příspěvky: 2446

PříspěvekZaslal: ne listopad 27, 2011 10:23 am    Předmět: Citovat

prokera napsal:


Tak ti přeji Zetonku aby ti to pomohlo Smile! Mě už ani tohle nezachrání Crying or Very sad - mám vlny od přírody, ale jak jsou řídké, tak vypadají tak průsvitně, že to nic neskryje - prostě průhledné....A kofeiňák jsem používala Alpecin C1 - po 3 týdnech lupy jako blázen (v životě jsem je neměla!)
, takže Alpecin budu moct použít pouze občas (což ale ruší účinek) neb mít 5 chlupů a ještě s lupy - tak to už ne Rolling Eyes ! No a na růst nebo menší výpadek to pochopitelně za tak krátkou dobu vliv nemohlo mít. Ještě mám na střídání Plantur, ale tím jsem vyčerpala vše. Do minoxidilu jít nehodlám - to opravdu raději paruku, na kterou časem tak jako tak dojde a bude po každodenním trápení s vlasy Shocked ...


Mě jedna slečna z tohodle serveru ještě doporučila tenhle šampon, tak chci ještě zkusit tento.
http://www.shopy.cz/vonavykramek/kozni-a-vlasove-problemy/problemy-s-vlasy/-/-/35358.html

A ještě mě napadlo, mě vždycky zabíral na lupy Nizoral. Stačilo tak 2x umýt a měsíc nebo 2 byl pokoj. Tak ho zkus prostřídat. Ale není zrovna nejlevnější Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
prokera
81-160
81-160


Založen: 23.6.2010
Příspěvky: 119

PříspěvekZaslal: ne listopad 27, 2011 12:15 pm    Předmět: Citovat

zetonek napsal:
prokera napsal:


Tak ti přeji Zetonku aby ti to pomohlo Smile! Mě už ani tohle nezachrání Crying or Very sad - mám vlny od přírody, ale jak jsou řídké, tak vypadají tak průsvitně, že to nic neskryje - prostě průhledné....A kofeiňák jsem používala Alpecin C1 - po 3 týdnech lupy jako blázen (v životě jsem je neměla!)
, takže Alpecin budu moct použít pouze občas (což ale ruší účinek) neb mít 5 chlupů a ještě s lupy - tak to už ne Rolling Eyes ! No a na růst nebo menší výpadek to pochopitelně za tak krátkou dobu vliv nemohlo mít. Ještě mám na střídání Plantur, ale tím jsem vyčerpala vše. Do minoxidilu jít nehodlám - to opravdu raději paruku, na kterou časem tak jako tak dojde a bude po každodenním trápení s vlasy Shocked ...


Mě jedna slečna z tohodle serveru ještě doporučila tenhle šampon, tak chci ještě zkusit tento.
http://www.shopy.cz/vonavykramek/kozni-a-vlasove-problemy/problemy-s-vlasy/-/-/35358.html

A ještě mě napadlo, mě vždycky zabíral na lupy Nizoral. Stačilo tak 2x umýt a měsíc nebo 2 byl pokoj. Tak ho zkus prostřídat. Ale není zrovna nejlevnější Confused


Proč ne - kočíčí dráp je dobrá věc - třeba ti pomůže Smile ? U sebe vidím jako hlavní problém hormony a na to je vše krom kofeinu slabéSad....proto jsem se snažila vytrvat a nestřídat šampony, ale vidím, že tudy cesta taky nepovede Embarassed . Jinak ty lupy co se mi udělaly nejsou lupy v pravém slova smyslu (z bakterií), ale je to jen přesušená kůže, která se odlupuje - to mám na 100% z Alpecinu, neb jsem dodržovala dobu působení a v tom je zakopaný pes Sad ....takže už mi zbývá z těch topikálních blokátorů pouze kofeinové tonikum - jinak nic...
Prostě se do pár let vidím v paruce, no Shocked ..a konečně budu mít vlasy jako dřív Laughing !
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Katka78
0-7
0-7


Založen: 16.8.2012
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: čt srpen 16, 2012 1:12 am    Předmět: Řídké vlasy Citovat

Určitě není snadné zjistit příčinu padání vlasů, může jít o stravu, zejména alergeny, stres atd. jako dočasné padání vlasů nebo o alopecii trvalou, ta se zjistí pokud se podíváte na rodinnou genetiku. Z osobních zkušeností při trvalé alopecii, co se týče zejména navrácení sebedůvěry používám na již řídké vlasy produkty od edit moderátor: odkaz odstraněn - podezření na skrytou reklamu, pro umístění reklamy na stránkách kontaktujte admina na aha@dlouhevlasy,cz, a dají se i kombinovat s různými léčivy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
janula
321-600
321-600


Založen: 4.4.2011
Příspěvky: 533

PříspěvekZaslal: čt srpen 16, 2012 10:47 am    Předmět: Citovat

Vypadá to zajímavě, ale taky to smrdí reklamou Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.