řídké vlasy
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 11, 12, 13  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=e19907f4749c1d3f521b7b714b2b2270Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
artee812
8-20
8-20


Založen: 9.1.2009
Příspěvky: 15

PříspěvekZaslal: pá říjen 05, 2012 11:57 am    Předmět: Nakonec jsem skončila u Mane Citovat

Já jsem se taky dlouho trápila s řídkými vlasy v koutech. Jakoby kouty utupovali a zůstávalo jenom chmíří. Na hlavu jsem napatlala co jsem kde různě objevila, ale výsledky žádný. Nakonec jsem začala používat MANE. Sice to neřeší problém vypadávání vlasů, ale vlasy to zahustí. Efekt je opravdu úžasnej, až se tomu nedá uvěřit. Vhodný je právě na řídké vlasy, takže pokud nechcete čekat na výsledky nějakýho topikálu a doplňků, tohle Vám vrátí sebevědomí hned. Na netu se dají najít i výhodné akce.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Philogia
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 14.8.2011
Příspěvky: 613

PříspěvekZaslal: pá říjen 05, 2012 5:50 pm    Předmět: Re: Nakonec jsem skončila u Mane Citovat

artee812 napsal:
(...) Nakonec jsem začala používat MANE. Sice to neřeší problém vypadávání vlasů, ale vlasy to zahustí. Efekt je opravdu úžasnej, až se tomu nedá uvěřit. Vhodný je právě na řídké vlasy (...)


Co jsem viděla fotky a četla pár recenzí, prý to opravdu dočasně "vykouzlí" husté vlasy. Jenže trochu se obávám, že mít 16 hodin denně na vlasech tučnou vrstvu spreje, to asi nebude pro vlásky to pravé ořechové... Jednak bych se bála zhoršení kvality vlasů (stejně jako není pro vlasy zrovna nejlepší služba si je denně tužit a lakovat, ani tohle asi nebude výhra), ale taky zbytečného zatěžování, ze kterého by i mohly už tak padající a řídnoucí vlasy začít padat a řídnout ještě víc...
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
paulla
0-7
0-7


Založen: 28.7.2012
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: pá říjen 05, 2012 6:15 pm    Předmět: Citovat

Já mám taky řídké vlasy a MANE bych nechtěla ani za nic. Myslím, že pro citlivou a svědící pokožku to není to pravé ořechové a určitě to časem nějak ucpe kořínky a vlasy budou padat ještě víc. Já bych si to na hlavu dobrovolně určitě nedala.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cmelacik
21-40
21-40


Založen: 19.8.2011
Příspěvky: 37

PříspěvekZaslal: pá leden 11, 2013 9:12 pm    Předmět: Citovat

Já MANE taky moc nevěřím. Sice má asi dočasný vizuální efekt, ale myslím, že dopad pro vlasovou pokožku bude při dlouhodobém používá ještě horší. Při vypadávání a řídnutí vlasů u mě jednoznačně vyhrávají placentové ampule. Sice efekt není viditelný hned po první ampuli, ale po jednom balení již rozdíl lze poznat i na pohled.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Erica
0-7
0-7


Založen: 30.10.2013
Příspěvky: 5

PříspěvekZaslal: út leden 21, 2014 7:58 pm    Předmět: Dlouhé vlasy - ale ne moc husté Citovat

Ahoj, chtěla bych se Vás zeptat jaký máte názor na dlouhé vlasy, které ale nejsou moc husté. A jestli nemáte nějakou radu na zhoustnutí vlasů?
Děkuji Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Elisse
161-320
161-320


Založen: 1.4.2012
Příspěvky: 231

PříspěvekZaslal: út leden 21, 2014 9:11 pm    Předmět: Citovat

Proti málo hustým vlasům nic nemám, jen pokud jsou ztenčené konečky, to někdy nevypadá moc pěkně. Na hustotu mohu poradit hennu, jak vlas obalí, tak je tlustší a vlasy vypadají hustší. A pak samozřejmě různé vodičky, aby rostly nové vlásky (biohar, lopuchový výluh, luna) Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Heather
161-320
161-320


Založen: 20.9.2013
Příspěvky: 194

PříspěvekZaslal: po září 01, 2014 10:13 am    Předmět: Citovat

Tak řídké konce dohnaly i mě Crying or Very sad jak jsou delší tak to je už hodně vidět. Ať dělám co dělám, tak mám pár cárečků a tento měsíc se objednám na zástřih, doma se bojím to vzít víc jak 1cm. Ale tak 5 čísel asi bude chtít dolů. U hlavy mám hřívu jak lev a dole "zmoklé nic" Laughing ať už ty sestřihané vlasy zničené chemií odrostou....už to trvá nějak dlouho Very Happy
Je pravda, že mi i z temene padají nejvíce a jsou na koncích ztenčené.

Myslela jsem, že jedno ostříhání na mikádo a budou už růst zdravé, ale asi to ještě tak dvě ostříhání (mikádo už ale ne) bude chtít, než budou zdravé na 100%, jestli se toho dožiju... Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hanulkaa
0-7
0-7


Založen: 20.7.2015
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: út červenec 21, 2015 2:07 pm    Předmět: Citovat

Kdysi jsem mívala dlouhé, husté vlasy. Nejspíše kvůli stresu mi vypadaly snad 4/5, z vlasů po pas se staly myší ocásky, vlasy jsem tedy musela několikrát zkracovat pod ramena. Dorostly do pasy a znovu po ramena. Bude to už asi pět let, ale vlasy se stále na 100% neobnovily. Ano něco znovu narostlo, něco zase vypadalo a já si myslím, že už husté delší vlasy mít nikdy nebudu.
Zkoušela jsem doplňky stravy, lepší životosprávu, masáže, vodičky, šampony. Ale nic.. :/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wensdy
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.3.2013
Příspěvky: 2324

PříspěvekZaslal: út červenec 21, 2015 6:13 pm    Předmět: Citovat

A co třeba vynechání silikonů ve vlasové kosmetice?

Bohužel tohle je velká věda. Já nemůžu na vlasovou pokožku dávat nic se silikony. A obecně na kůži nic v čem je sója, konopí a aloe
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Harik
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 16.3.2012
Příspěvky: 1270

PříspěvekZaslal: út červenec 21, 2015 8:29 pm    Předmět: Citovat

Hanulkaa napsal:
Kdysi jsem mívala dlouhé, husté vlasy. Nejspíše kvůli stresu mi vypadaly snad 4/5, z vlasů po pas se staly myší ocásky, vlasy jsem tedy musela několikrát zkracovat pod ramena. Dorostly do pasy a znovu po ramena. Bude to už asi pět let, ale vlasy se stále na 100% neobnovily. Ano něco znovu narostlo, něco zase vypadalo a já si myslím, že už husté delší vlasy mít nikdy nebudu.
Zkoušela jsem doplňky stravy, lepší životosprávu, masáže, vodičky, šampony. Ale nic.. :/
Můžeš zkusit Bioaquanol, capillan nebo lopuchový výluh. Já je zkoušela postupně všechny (i další, ale u těchhle byly viditelný výsledky). Vtip je v tom, že je dáváš na pokožku hlavy, která má největší vliv na růst vlasů. A podle slov výrobce nejen urychlí růst, ale můžou i aktivovat nové vlasy, aby začly růst. A umytá pokožka je od šamponu trochu vysušená a tohle jí dostává do rovnováhy.

Ale je pravda, že jestli už jsi zkoušela vodičky na vlasy, jak píšeš, asi ti neříkám nic novýho.

Před nedávnem jsem koukala na video blogerky Petra lovely hair o návštěvě u trichologa. Možná by ti pomohla konzultace u něj, ale to osobně doporučit nemůžu, protože jsem tam nikdy nebyla.
Tady je o tom článek: http://www.petralovelyhair.com/2014/05/aby-vlasy-nedrzely-na-vlasku-aneb-moje.html
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 11, 12, 13  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.