řídké vlasy
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 11, 12, 13
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=6fe74dbe4749705ea9cce3d39c08190dZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Hanulkaa
0-7
0-7


Založen: 20.7.2015
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: út červenec 21, 2015 8:46 pm    Předmět: Citovat

Harik napsal:
Můžeš zkusit Bioaquanol, capillan nebo lopuchový výluh. Já je zkoušela postupně všechny (i další, ale u těchhle byly viditelný výsledky). Vtip je v tom, že je dáváš na pokožku hlavy, která má největší vliv na růst vlasů. A podle slov výrobce nejen urychlí růst, ale můžou i aktivovat nové vlasy, aby začly růst. A umytá pokožka je od šamponu trochu vysušená a tohle jí dostává do rovnováhy.

Ale je pravda, že jestli už jsi zkoušela vodičky na vlasy, jak píšeš, asi ti neříkám nic novýho.

Před nedávnem jsem koukala na video blogerky Petra lovely hair o návštěvě u trichologa. Možná by ti pomohla konzultace u něj, ale to osobně doporučit nemůžu, protože jsem tam nikdy nebyla.
Tady je o tom článek: http://www.petralovelyhair.com/2014/05/aby-vlasy-nedrzely-na-vlasku-aneb-moje.html


Capillan, Bioaquanol a všechnu tuhle klasiku jsem zkoušela, což o to, růst to dle mého opravdu urychluje, měla bych už vlasy snad k patám, ale to zahuštění opravdu nic moc. Vlasové vody jsou můj denní chléb, já je mám opravdu ráda kvůli pokožce, dělají jí vážně dobře. Smile

Co se týče trichologa, vím koho myslíš, dokonce jsem byla na jednom veletrhu, kde měl zdarma to vyšetření provádět. Byla jsem u toho stánku celý den, byl tam dvakrát, na patnáct minut s nějakou paní, vždy když jsem přišla, tak mi řekli, že teď budou mít pauzu na dvacet minu, z kterých byly vždy dvě hodiny, pak mě někdo předběhl, zase vyšetření na pár minut a pauza dvě hodiny, takže vyšetření jsem neabsolvovala... Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wensdy
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.3.2013
Příspěvky: 2324

PříspěvekZaslal: út červenec 21, 2015 9:44 pm    Předmět: Citovat

Revalid, Donna hair, methionin, placentové ampule. Je toho spousta. Ale když se člověk netrefí, tak to nepomůže...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Martina123456
8-20
8-20


Založen: 24.1.2019
Příspěvky: 15

PříspěvekZaslal: ne únor 03, 2019 2:27 pm    Předmět: Citovat

Jedna známa už keď sa vydávala (bola dvadsiatnička), mala extrémne riedke vlasy, že sme boli zhrození. Nosievala aj parochňu. Tiež mám dosť riedke miesta, keď sú mastné, tak vtedy to veľmi vidno. Mám prírodnú kozmetiku, vyradila som silikóny, sulfáty, parabény. Niky som nežehlila, nefénujem, nelakujem. Začala som hennovať. Jem vitamíny. Keď farbím mame hlavu, tak tie riečice sú asi geneticky dané. Aj sestra má riedke. Idem papať D vitamin a každý deň kvalitný ľanový za studena lisovaný olej.Potrebujem schudnuť, to musím dať pozor, aby som jedla dostatočne zdravo, aby sa to dietou nezhoršilo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Martina123456
8-20
8-20


Založen: 24.1.2019
Příspěvky: 15

PříspěvekZaslal: ne únor 03, 2019 2:33 pm    Předmět: Citovat

Známej presvitala koža, tvrdí všetkým, že jej henna pomohla, má ich teraz úplne normálne, už viaceré susedy rozmýšlajú nad hennou.Škoda, že sa hennou nedá poriadne zosvetliť, to by sa do hennovania hneď pustili.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 11, 12, 13

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.