sněžení..
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 12, 13, 14  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Příroda, ekologie a žití v souladu s přírodou.
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=22ce167cf601d180090f575c2c6e48e7Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

máte rádi sníh a vše okolo toho?
Ano
53%
 53%  [ 32 ]
Ne
6%
 6%  [ 4 ]
čeho je moc toho je příliš..
15%
 15%  [ 9 ]
Už nemůžu to bílé sfinstvo ani vidět..
25%
 25%  [ 15 ]
Celkem hlasů : 60

Autor Zpráva
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: pá únor 20, 2009 11:07 am    Předmět: Citovat

Dana napsal:
Morganna napsal:

A vubec nejhorsi je momentalne pocasi typu - v noci mrzně, pres den je nad nulou, takze vsude chlistacka tak po kotniky. Zboznuju solanku.

No tak tomu ale neříkám sníh, že jo. To mi taky vadí. Btw mám od soli úplně zničené nové boty. Crying or Very sad


No na některých místech v Brně je to fakt šílené, jak všecko jenom solí Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sidonie
ADMIN


Založen: 3.1.2008
Příspěvky: 4131

PříspěvekZaslal: pá únor 20, 2009 11:10 am    Předmět: Citovat

Klarusa napsal:

Já chci bydlet vedle tebe... Laughing Ale ne, odmetání mě baví, když je to prašan, je to pohoda. Ale onehdá nachlápal takový těžký mokrý sníh a muž byl nachlazený, tak jsem šla odhazovat já. To teda bylo trošku jako za trest... Rolling Eyes


Jo mokrý sníh je kapku fuška, ale co, aspoň se pohnu.
Hej zrovna je v ulici volný jeden barák - no spíš pomalu už zbor Laughing Laughing Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: pá únor 20, 2009 11:12 am    Předmět: Citovat

Sidonie napsal:

Jo mokrý sníh je kapku fuška, ale co, aspoň se pohnu.
Hej zrovna je v ulici volný jeden barák - no spíš pomalu už zbor Laughing Laughing Embarassed


No, my totiž nemáme ani pořádnou lopatu na sníh, jenom takovou ludru těžkou, z té mě bolí ruce jenom ji vezmu, ne tak ještě při odhazování... Rolling Eyes

Zbor, jo? No nevim, jedna rekonstrukce nám asi stačila. Ale třeba kdyby byl za hodně levno... Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kafin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 16.10.2006
Příspěvky: 1044

PříspěvekZaslal: pá únor 20, 2009 11:22 am    Předmět: Citovat

Já mám rád sníh, jen když sněží, nebo je čerstvě napadaný. Jakmile přijde odklízení, břečka, led a podobné srandy, tak už moje nadšení opadá. Ve výsledku se z něj raduju jen pár dní v roce Very Happy .
_________________
My jsme ti lid?????©, p??ed kter??mi n??s na??e matky varovaly Twisted Evil .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
hankabar
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 9.3.2008
Příspěvky: 1361

PříspěvekZaslal: pá únor 20, 2009 11:38 am    Předmět: Citovat

Za okny v práci sleduju jak krásně padá ňíííh Very Happy to já ráda Smile Dnes jsem taky odklízela - dobrá rozcvička po ránu. jen ať padá, a víc a houšť, ať je kalamita - ať nikdo nikam nejezdí autem, prázdniny, jó!
(no, to už je trochu moc... prostě se mi snížek líbí)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Káťa
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.4.2007
Příspěvky: 2593

PříspěvekZaslal: pá únor 20, 2009 2:37 pm    Předmět: Citovat

Jak já miluju sníh... Tady v Praze ho ale nikdy není, a když přeci, je do druhého dne nemilosrdně zlikvidován, nebo roztaje, rozjezdí ho auta... Kéž by ho sem někdo navezl, z těch kalamitních oblastí... Strašně bych se chtěla podívat z okna a vidět všude bílo Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
slunovláska
321-600
321-600


Založen: 17.6.2008
Příspěvky: 409

PříspěvekZaslal: pá únor 20, 2009 2:45 pm    Předmět: Citovat

hankabar napsal:
Za okny v práci sleduju jak krásně padá ňíííh Very Happy to já ráda Smile Dnes jsem taky odklízela - dobrá rozcvička po ránu. jen ať padá, a víc a houšť, ať je kalamita - ať nikdo nikam nejezdí autem, prázdniny, jó!
(no, to už je trochu moc... prostě se mi snížek líbí)


Ty jsi můj člověk Very Happy ... Ještě více sněhu!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Allean
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.8.2008
Příspěvky: 1472

PříspěvekZaslal: pá únor 20, 2009 2:47 pm    Předmět: Citovat

Sníh mám ráda, ale teď už ta zima trvá na můj vkus moc dlouho, chci jaro, teplo, kytičky , ne se pořád balit do kabátu Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
monika.ocetkova
81-160
81-160


Založen: 15.9.2007
Příspěvky: 89

PříspěvekZaslal: pá únor 20, 2009 2:50 pm    Předmět: Citovat

Allean napsal:
Sníh mám ráda, ale teď už ta zima trvá na můj vkus moc dlouho, chci jaro, teplo, kytičky , ne se pořád balit do kabátu Crying or Very sad


přesně tak, není nad jarní počasí, zurčící potůčky, první květy na louce.... kam se hrabe zima
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Allean
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.8.2008
Příspěvky: 1472

PříspěvekZaslal: pá únor 20, 2009 2:55 pm    Předmět: Citovat

monika.ocetkova napsal:
Allean napsal:
Sníh mám ráda, ale teď už ta zima trvá na můj vkus moc dlouho, chci jaro, teplo, kytičky , ne se pořád balit do kabátu Crying or Very sad


přesně tak, není nad jarní počasí, zurčící potůčky, první květy na louce.... kam se hrabe zima


Teeda Moni, teď jsi mě naladila, úplně si to představuju Smile Musím se ubránit pohledu z okna, bylo by po idylce Smile Mě by ten sníh sám o sobě nevadil, ale ta ZIMA a dneska ještě ke všemu ledovej vítr...chjo...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 12, 13, 14  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.