sněžení..
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 12, 13, 14  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Příroda, ekologie a žití v souladu s přírodou.
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=4cfe5d3e3d47b7c0401c4b782187842aZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

máte rádi sníh a vše okolo toho?
Ano
53%
 53%  [ 32 ]
Ne
6%
 6%  [ 4 ]
čeho je moc toho je příliš..
15%
 15%  [ 9 ]
Už nemůžu to bílé sfinstvo ani vidět..
25%
 25%  [ 15 ]
Celkem hlasů : 60

Autor Zpráva
kalakai
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 1.2.2008
Příspěvky: 965

PříspěvekZaslal: pá únor 20, 2009 8:12 am    Předmět: sněžení.. Citovat

celý měsíc furt sněží..neleze vám to už krkem? nebo jste sněhomilové a milujete lyžování, bobování, stavění sněhuláků, odklízení sněhu a vše okolo toho bílého a studeného?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kalakai
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 1.2.2008
Příspěvky: 965

PříspěvekZaslal: pá únor 20, 2009 8:15 am    Předmět: Citovat

Je to už hrůza - každé ráno jak se probudím tak zase! padá celý den sníh.. . V okolí jsou vyhlášené kalamity, furt hlásí, jak nejezdit auty, veřejná doprava má zpoždění.. a hlavně nám táhne domů .. Evil or Very Mad páč nějakej stavař odflákl užasnou novostavbu jenom, aby si nakrad a následně zkrachoval.. Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pimpa
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.4.2008
Příspěvky: 1019

PříspěvekZaslal: pá únor 20, 2009 8:18 am    Předmět: Citovat

Žiju v kraji, kde sníh leží každoročně pomalu půl roku, takže se mi nikdo nemůže divit, že při hlasování jsem dala tu čtvrtou možnost. Navíc v CHKO, takže se tu ani nesmí solit silnice a je za trest a o život v tom jezdit. Jediné pozitivum vidím v tom, že není bláto a děti a pes nejsou jako čuňata.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kalakai
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 1.2.2008
Příspěvky: 965

PříspěvekZaslal: pá únor 20, 2009 8:23 am    Předmět: Citovat

pimpa napsal:
Žiju v kraji, kde sníh leží každoročně pomalu půl roku, takže se mi nikdo nemůže divit, že při hlasování jsem dala tu čtvrtou možnost. Navíc v CHKO, takže se tu ani nesmí solit silnice a je za trest a o život v tom jezdit. Jediné pozitivum vidím v tom, že není bláto a děti a pes nejsou jako čuňata.

jo tož tady se solit taky nesmí - páč žiji v lázních a sůl by se dostala do místních jeskyní a kyselky..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sidonie
ADMIN


Založen: 3.1.2008
Příspěvky: 4131

PříspěvekZaslal: pá únor 20, 2009 8:27 am    Předmět: Citovat

Chumelí se chumelí a já si to teda užívám! Zařádit si ve sněhu se psem a dětma, koulovat se na náměstí a schovát se za lidi Laughing Miluju zametání chodníku před domem, nejlépe tak v jednu ráno a v řádné chumelenici. Do toho postavit kamarádovi na auto sněhuláka. A nebo se jít projít po osvětleném městě, když padají takové ty mega velké vločky. No paráda Very Happy Tady moc sněhu nebývá, tak si ho užívám jak jen to jde. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Aha Admin
ADMIN


Založen: 9.4.2006
Příspěvky: 1798
Bydliště: Zazrcadli

PříspěvekZaslal: pá únor 20, 2009 8:29 am    Předmět: Citovat

Tímto prohlašuji Sid svojí mluvčí v tomto vláknu Wink
_________________
DlouheVlasy.cz!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Sidonie
ADMIN


Založen: 3.1.2008
Příspěvky: 4131

PříspěvekZaslal: pá únor 20, 2009 8:31 am    Předmět: Citovat

Aha napsal:
Tímto prohlašuji Sid svojí mluvčí v tomto vláknu Wink


Very Happy tak to beru.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
kalakai
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 1.2.2008
Příspěvky: 965

PříspěvekZaslal: pá únor 20, 2009 8:52 am    Předmět: Citovat

v moji galerii máte, jak to tedka vypadá u nás.. a samozřejmě zase chumelí...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: pá únor 20, 2009 9:08 am    Předmět: Citovat

Aha napsal:
Tímto prohlašuji Sid svojí mluvčí v tomto vláknu Wink


Já taky Laughing

Jinak letošní zima je úplně parádní, navíc sněží mi na narozeniny, takže to je taky skvělé. A onehdá chumelilo a vítr se hodně točil, takže ty velké vločky skoro stály ve vzduchu... to byla úplná nádhera.

Kal, nezdá se mi, že by toho u vás bylo až zas tak moc. Tak normálně bych řekla Razz

Navíc, je zima, tak je sníh a mráz, hotovo Twisted Evil

Akorát bydlíme na kopci, kde nejsou chodníky, jen předzahrádky a pak hned silnice a silničáři tam samozřejmě nezabloudí ani omylem, takže chůze, případně jízda autem je někdy trošku o ústa. Mám dokonce podezření, že kvůli tomu ani tento týden nedorazili popeláři, protože by to asi nevyjeli či co... Rolling Eyes Nicméně to není vina zimy Twisted Evil

A stejně nevím, proč se teplomilové nastěhují do nějakých vysokých nadmořských výšek a pak remcají... Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kalakai
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 1.2.2008
Příspěvky: 965

PříspěvekZaslal: pá únor 20, 2009 9:20 am    Předmět: Citovat

Klarusa napsal:
Aha napsal:
Tímto prohlašuji Sid svojí mluvčí v tomto vláknu Wink


Já taky Laughing

Jinak letošní zima je úplně parádní, navíc sněží mi na narozeniny, takže to je taky skvělé. A onehdá chumelilo a vítr se hodně točil, takže ty velké vločky skoro stály ve vzduchu... to byla úplná nádhera.

Kal, nezdá se mi, že by toho u vás bylo až zas tak moc. Tak normálně bych řekla Razz

Navíc, je zima, tak je sníh a mráz, hotovo Twisted Evil

Akorát bydlíme na kopci, kde nejsou chodníky, jen předzahrádky a pak hned silnice a silničáři tam samozřejmě nezabloudí ani omylem, takže chůze, případně jízda autem je někdy trošku o ústa. Mám dokonce podezření, že kvůli tomu ani tento týden nedorazili popeláři, protože by to asi nevyjeli či co... Rolling Eyes Nicméně to není vina zimy Twisted Evil

A stejně nevím, proč se teplomilové nastěhují do nějakých vysokých nadmořských výšek a pak remcají... Twisted Evil

páč tady nahoře aspon nemáme povodně Smile a jaro a léto jsou tady nádherné Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 12, 13, 14  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.