Second handy, sekáče, hrabáky a vetešnictví
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 20, 21, 22  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Hyde park aneb Pokec
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=5ae3d37689c82bec62ce1de30f474b64Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Bonemína
***moderátorka***


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 6526

PříspěvekZaslal: pá únor 20, 2009 6:18 pm    Předmět: Second handy, sekáče, hrabáky a vetešnictví Citovat

Sice něco k sekáčům je i v tématu My a móda, ale fenomén nákupů (nejen oblečení) z druhé ruky je natolik zajímavý a rozšířený, že si zaslouží zdrbnout i zvlášť Smile

Tak co, chodíte lovit i do použitého zboží, nebo se štítíte? Dáváte přednost originalitě s nejistou šancí úlovku, nebo jistotě, že to, co se vám líbí, budou mít i o číslo větší, menší, v jiném odstínu? Kupujete z druhé ruky oblečení a doplňky, nebo i jiné věci?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zuzzka
81-160
81-160


Založen: 17.1.2008
Příspěvky: 142

PříspěvekZaslal: pá únor 20, 2009 8:06 pm    Předmět: Citovat

No jasný, že chodíme Very Happy sice málokdy na něco narazim, ale když už, tak to zase stojí za to... Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: pá únor 20, 2009 8:33 pm    Předmět: Citovat

V sekacach se da hlavne obcas poridit i spousta fungl novych veci. Napriklad nikdy nenosena vysivana sukne s flitrama, ze.
A mrtěěě dalsich veci. Ale mam rada jenom ty dobre sekace, protoze takove ty hrabaci hnusne sklepni, kde jsou veci zaprasene a vubec jinak zaškareděné, nemusím.
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Misch
161-320
161-320


Založen: 25.8.2008
Příspěvky: 286

PříspěvekZaslal: pá únor 20, 2009 10:54 pm    Předmět: Citovat

Nakupování hadrů mě vůbec nebaví, ať už nových či nošených. Spíš kupuji nové, protože mě v sekáčích vytáčí, že tam většinou nic není. Akorát před třemi lety v Havl. Brodě jsem zavítala do sekáče a odnesla si tři tílka, některé nabatikovala a darovala, jedno nosím doteď, je pěkné. Jinak je to bída, nejhorší jsou ty střihy, trika dvakrát širší než delší apod. Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Shahlah
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.6.2007
Příspěvky: 1671

PříspěvekZaslal: so únor 21, 2009 12:51 am    Předmět: Citovat

Já mám sekáče moc ráda, člověk tam objeví spoustu zajímavých a originálních věcí, u kterých má jistotu, že to na sobě nebude mít každá druhá.. A prodavačky nekoukají škaredě jako ty ve značkových obchodech, obecně je tam pro mě příjemnější a klidnější atmosféra (míň lidí, ne tak ostré světlo, hudba neběží na plný pecky a kabinky, kde na člověka není vidět a nesleduje ho kamera). Ale musí to být slušný sekáč, ne nějaká vyložená hrabárna (jak psala Morg.) - v takové jsem byla jednou a nebylo to zrovna příjemné... Taky nakupuji použité i nepoužité oblečení přes aukce na internetu, to je taky moje Very Happy Do butiků apod. nechodím, není to můj šálek čaje...
Plus jsem se poslední dobou pustila do šití, tím si člověk zajistí originalitu, vybere látku i střih a ještě má z věci o to větší radost, že ji vyrobil sám Cool Což se vztahuje i k Bonemínině otázce o tom, že v butiku můžeme potkat něco úžasného, ale třebas v jiné velikosti (což se stává i při nákupu přes internet, protože tam není možnost vyzkoušení, taže uvedená velikost nemusí sedět)- vzhledem k tomu, jak jsem drobná, tak se nestává, že by mi bylo něco malé a když je mi něco velké, tak to už x let řeším tak, že to jednoduše zmenším za pomoci jehly a nitě Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: so únor 21, 2009 10:35 am    Předmět: Citovat

Chodím a nakupuju. Před prvním oblečením na své tělo či tělo rodinného příslušníka vyperu Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Adluska
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 30.10.2007
Příspěvky: 1458

PříspěvekZaslal: so únor 21, 2009 10:35 am    Předmět: Citovat

Já sekáče miluju...celkově mi přijde, že se dost zlepšila jejich úroveň a je tam pestrá nabídka. Akorát někdy mi přijde, že je to tam nějak moc drahé Sad My teď chodíme na Střelnici v HK...je tam každý měsíc 4 denní výprodej sekáčový a dá se tam někdy najít fakt něco pěkného. A navíc ve čtvrtek je tam všechno za 10. A to se tam na hubenější typy sežene na normální chození do školy a tak dost věcí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Belladonna.
41-80
41-80


Založen: 23.2.2008
Příspěvky: 74

PříspěvekZaslal: so únor 21, 2009 11:22 am    Předmět: Citovat

Adluska napsal:
Já sekáče miluju...celkově mi přijde, že se dost zlepšila jejich úroveň a je tam pestrá nabídka. Akorát někdy mi přijde, že je to tam nějak moc drahé Sad My teď chodíme na Střelnici v HK...je tam každý měsíc 4 denní výprodej sekáčový a dá se tam někdy najít fakt něco pěkného. A navíc ve čtvrtek je tam všechno za 10. A to se tam na hubenější typy sežene na normální chození do školy a tak dost věcí.


Nevíš, kdy tam bude další výprodej, prosím?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Adluska
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 30.10.2007
Příspěvky: 1458

PříspěvekZaslal: so únor 21, 2009 11:52 am    Předmět: Citovat

Belladonna. napsal:
Nevíš, kdy tam bude další výprodej, prosím?


No teď byl tento týden (nebyla jsem), takže myslím, že zase v březnu takhle kolem 19. Oni dávají letáky, ale dle mě je věší strašně pozdě a nechávají je zbytečně dlouho po akci. Jinak je tam ještě jeden 2 denní výprodej vždycky, ale ten je od jiné firmy a není tam sleva ani za 10, ten bývá někdy dřív...na začátku měsíce, taky má letáky vyvěšené. To, kam chodím já, tak je první a druhý den nové zboží, středa s 30% slevou a čtvrtek za 10.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bonemína
***moderátorka***


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 6526

PříspěvekZaslal: so únor 21, 2009 12:13 pm    Předmět: Citovat

Hm, já se dnes chystala na blešák do Kolbenky, nařídila jsem si budíka na ráno, ale vzbudila jsem se samovolně už o půl paté a to jsem si řekla, že je ještě brzo, tak si schrupnu. No a najednou bylo skoro poledne Evil or Very Mad

Ale jinak mám sekáče hodně ráda. Už mám několil vytipovaných, třeba jeden na skvělé sukně, jiný na halenky, chybí mi už jen nějaký na takové decentní oblečení Smile Občas po sekáčích seženu i látky na šití. Ale nakupuju i v bazarech, třeba formičky na vánoční cukroví nebo lžíce - dneska se už nějak asi přestaly vyrábět takové pořádně hluboké lžíce, tak je nutné hledat je ve starším použitém zboží.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 20, 21, 22  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.