Second handy, sekáče, hrabáky a vetešnictví
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 20, 21, 22  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Hyde park aneb Pokec
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=30eaf14bba58063b9d4090599794fd67Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Juanitta
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.12.2010
Příspěvky: 1780

PříspěvekZaslal: po duben 22, 2013 3:59 pm    Předmět: Citovat

v miestnom sekáči som dnes ulovila normálne tmavomodré klasické a hlavne dobre padnúce rifle bez potlače, dier, fľakov, flitrov a iných blbostí, bez ktorých sa zaobídem. a za babku, ja som to tušila, že mám ísť rovno tam
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: po duben 22, 2013 4:38 pm    Předmět: Citovat

Laughing mám dres na kolo - ze sekáče- za ne-u-vě-ři-tel-ných 10 korun - byl tam jako bonus k sekáčovým cenám výprodej Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kikinecka
321-600
321-600


Založen: 14.3.2010
Příspěvky: 571

PříspěvekZaslal: po duben 22, 2013 9:42 pm    Předmět: Citovat

Lalaith napsal:
Kikinecka napsal:
Ono se mi na těch jedněch něco nelíbilo, ale řekla jsem si, že to odpářu. Very Happy Určitě jsem se nerozhodovala kvůli ceně. Very Happy


Mohla by ses prosím podělit, který sekáč v Liberci to byl? Very Happy

Jasně, že mohla. Je to ten u magistrátu v ulici, co vede rovnoběžně s kostelem. Jinak musím oznámit, že akce už tam není, ale kamarádka tam je pečená vařená, tak se můžu zeptat, jak často akce je. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Phantasmagoria
81-160
81-160


Založen: 4.6.2010
Příspěvky: 120
Bydliště: Moravsk?? br??na

PříspěvekZaslal: so srpen 17, 2013 5:55 am    Předmět: Citovat

Do sekáčů moc často nechodím, ale když tam jdu, tak si z tama chci odnést fakt něco pořádného. Laughing
Naposledy jsem na jaře ulovila v Olomouci skvělé fialové triko Puma za blbou stovku. Pak mi ho mamka oprala a úplně mi rozpraskala nápis. Šikula. Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Indilwen
81-160
81-160


Založen: 21.7.2012
Příspěvky: 145

PříspěvekZaslal: so srpen 17, 2013 5:19 pm    Předmět: . Citovat

V niektoých second handoch je to des a hrúúúúúúza a tá "vôňa" . U nás v meste bol jeden dosť fajn keď začínal, to som si hneď kúpila napr. dva svetre značky GAP oba za asi 5€ dokopy , dalsie 3 svetre z Anglicka... ale pokazili sa a majú tam hnusné, špinavé, pokrčené a zničené oblečenie.... včera som tam po roku našla obyčajné pekné tielko za 0.50 centov... no nekúp to Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: po srpen 19, 2013 1:44 pm    Předmět: Citovat

Dámy, netušíte někdo, v jaké fázi je teď Textil house na Národní? (Aneb kdy budou slevy). Ztratila jsem přehled. Díky
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meadow
***moderátorka a Strážkyně tématu***


Založen: 12.11.2008
Příspěvky: 4062

PříspěvekZaslal: út září 03, 2013 11:15 am    Předmět: Citovat

Šla jsem dnes kolem... nová kolekce byla 26.8.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
rejclie
81-160
81-160


Založen: 9.3.2010
Příspěvky: 140

PříspěvekZaslal: út září 10, 2013 8:04 am    Předmět: Citovat

Holky co to nemáte daleko do polského Těšína - možná znáte, možná ne - hned u řeky vedle trhu je úplně skvělý třípatrový sekáč. Zhruba stovka a míň za kus, záleží, v kterém patře se nakupuje. Takové tři hangáry to jsou. Úplně nahoře věci na váhu, ale taky podle toho vypadají (některé), uprostřed - tam jsme kupovaly my a dole zrovna byla inventura či co. V pohodě můžete platit v korunách. Byla jsem tam s mamkou a ségrou, odnesly jsme si hromadu sukní a triček.

Mapa: http://connect2nature.eu/cs/chodnik/item/65-sklep-z-odzieza-uzywana.html
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: út září 10, 2013 9:06 am    Předmět: Citovat

rejclie napsal:
Holky co to nemáte daleko do polského Těšína - možná znáte, možná ne - hned u řeky vedle trhu je úplně skvělý třípatrový sekáč. Zhruba stovka a míň za kus, záleží, v kterém patře se nakupuje. Takové tři hangáry to jsou. Úplně nahoře věci na váhu, ale taky podle toho vypadají (některé), uprostřed - tam jsme kupovaly my a dole zrovna byla inventura či co. V pohodě můžete platit v korunách. Byla jsem tam s mamkou a ségrou, odnesly jsme si hromadu sukní a triček.

Mapa: http://connect2nature.eu/cs/chodnik/item/65-sklep-z-odzieza-uzywana.html


Díky!! Very Happy
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hortenzie
161-320
161-320


Založen: 24.9.2012
Příspěvky: 270

PříspěvekZaslal: út září 10, 2013 6:03 pm    Předmět: Citovat

Kikinecka napsal:
Lalaith napsal:
Kikinecka napsal:
Ono se mi na těch jedněch něco nelíbilo, ale řekla jsem si, že to odpářu. Very Happy Určitě jsem se nerozhodovala kvůli ceně. Very Happy


Mohla by ses prosím podělit, který sekáč v Liberci to byl? Very Happy

Jasně, že mohla. Je to ten u magistrátu v ulici, co vede rovnoběžně s kostelem. Jinak musím oznámit, že akce už tam není, ale kamarádka tam je pečená vařená, tak se můžu zeptat, jak často akce je. Wink


Nevíte ulici? Takhle mě nenapadá, kde to je.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 20, 21, 22  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.