Nejen já mám dlouhé vlasy aneb jsem jedna z tisíců a tisíců
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=ce5ff1d8e58faf3aa541662484f4574aZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Nath
321-600
321-600


Založen: 14.8.2006
Příspěvky: 589

PříspěvekZaslal: po srpen 14, 2006 9:55 am    Předmět: Nejen já mám dlouhé vlasy aneb jsem jedna z tisíců a tisíců Citovat

Ahoj, tak já se taky podělím o moje zážitky a pocity. Je mi 16 a ted´ mám vlasy po kolena. Jako malá holka (ve druhý nebo třetí třídě) jsem měla vlasy pod zadek a nechahala jsem je ostříhat kousek pod ramena.

od té doby jsem je nechala růst a jen jsem zastřihávala konečky. Když mi bylo tak kolem dvanácti, zatoužila jsem taky po barvení vlasů a násladovala blond´atá hříva (když si na to dnes vzpomenu,tak !!!), hnědá atak podobně. Naposledy jsem byla u kadeřníka před rokem a půl a dostala jsem nápad, že si udělám ofinu!!! Pane bože, vypadala jsem jak Křemílek- debílek. No prostě hrůza. Od tý doby už nechodím ke kadeřníkovi. Tak jsem se modlila k ofince, aby co nejrychleji odrostla a dneska už je taky pod ramenama. Před dvěma měsíci jsem chtěla zahladi t odrosty, které zůstaly ještě po bývalé blondaté barvě a koupila jsem si barvu na 8 umytí.... Hahaha!!! Druhý den ve škole zářila krásně jasná křiklavá růžová! Barva už se vymyla a já pochopila, že už si nikdy nic takového neudělám. Já jsem naštěstí po barvení nikdy neměla zničené vlasy. Moje přírodní barva je světle hnědá. Mám husté vlasy, za což jsem ráda. Rozpuštěné vlasy nosím málokdy, nejraději mám cop. Vlasy si myju tak dvakrát týdně. Ještě jsem nepřišla na nějaký ideální způsob ale stále vymýšlím. Vždy večer si dělám pročesávací kůru a na noc si dělám cop. Vlasy mám od přírody rovné. Stále sháním nějaký ideální kartáč, .mám jich doma tolik, že bych si mohla otevřít obchod. Při mytí používám vlasovou masku Fructis od Garnier. Je skvělá a hrozně mi vyhovuje. SAmozřejmě nejsem jediná, kdo má dlouhé vlasy. ZNám spoustu holek, co mají vlasy do pasu a myslím si, že je to hezké a ženské, když má holka dlouhé vlasy. No a samozřejmě velmi nepraktické..... Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní






PříspěvekZaslal: po srpen 14, 2006 11:25 am    Předmět: Citovat

Páni!!! To ti závidím, mě vlasy nikdy moc nenarostly a mám je navíc řídké, což mě štve. Sad
Návrat nahoru
Anonymní






PříspěvekZaslal: po srpen 14, 2006 2:18 pm    Předmět: Citovat

Já ti je nezávidim, já mám taky dlouhý vlasy a mám je krásný a hustý s melírem. Každej se za mnou otáčí a holky mi je záviděj. Very Happy
Návrat nahoru
Anonymní






PříspěvekZaslal: út srpen 15, 2006 10:08 am    Předmět: Citovat

Já mám vlasy nad zadek a štve mě, že už mi víc nerostou, mám je takhle pořád stejný už několik let. Mám je trochu řidší, ale de to. Myju si je maximálně 1 tydně, protože je to dost náročný. Zabere to dost času. Ale zase se mi líbí, když s elidi za mnou otáčejí a zastavují mě. Takhle sem konec konců sbalila i svého kluka. Teda vlastně on sbalil mě...
Návrat nahoru
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: čt srpen 17, 2006 6:37 pm    Předmět: Citovat

Já mám vlasy do půl stehen, po dědovi hustý a silný, zkrátka kobylí žíně. Meju je 2x do týdne, protože pak jsou mastné a vůbec je to dost nepříjemné. Nepřipadá mi to náročné, jen je problém s tím jak z nich ještě hodinu potom kape a že nemůžu jít spát s mokrými vlasy, jelikož by mi do rána neproschly a to je potíž zejména v zimě, jít do mrazu s vlhkou hlavou není až tak úplně ono. Nikdy jsem je nebarvila, jen občas henou, ta je krásně oživí, je to kytka a je v tom kopec bílkovin, vitamínů a vůbec samých prospěšných věcí. Pečuju o ně jako o poklad, jelikož je to na mě jediný, nač se dá koukat Smile
Návrat nahoru
Rokkan
81-160
81-160


Založen: 16.8.2006
Příspěvky: 112

PříspěvekZaslal: po srpen 21, 2006 7:28 pm    Předmět: Citovat

Hernajs, vy se máte. Já mám vlasy tak to půlky zad (těsně pod podprsenku, abych byla přesná) a kdybych se na hlavu stavěla, rychleji neporostou Mad Mad Evil or Very Mad Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: st srpen 23, 2006 2:16 pm    Předmět: Citovat

taky mám vlasy pod podrsenku:-) vždycky se tomu směju, že to podle toho měřímSmile
Návrat nahoru
Aha Admin
ADMIN


Založen: 9.4.2006
Příspěvky: 1798
Bydliště: Zazrcadli

PříspěvekZaslal: st srpen 23, 2006 2:30 pm    Předmět: Citovat

MIMISEK napsal:
taky mám vlasy pod podrsenku:-) vždycky se tomu směju, že to podle toho měřímSmile




offtopic pro Mimiska --



Mimisku Arrow diky za vsechny ty tve prispevky, jen diky nim server zije Smile Nehces se zaregistrovat? Je to zdarma, rychle a vsechny tve prispevky by byly spojeny s tvym jmenem Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Johny
41-80
41-80


Založen: 28.4.2006
Příspěvky: 75

PříspěvekZaslal: st srpen 23, 2006 9:54 pm    Předmět: Citovat

Jesterka napsal:
Já mám vlasy do půl stehen, po dědovi hustý a silný, zkrátka kobylí žíně. Meju je 2x do týdne, protože pak jsou mastné a vůbec je to dost nepříjemné. Nepřipadá mi to náročné, jen je problém s tím jak z nich ještě hodinu potom kape a že nemůžu jít spát s mokrými vlasy, jelikož by mi do rána neproschly a to je potíž zejména v zimě, jít do mrazu s vlhkou hlavou není až tak úplně ono. Nikdy jsem je nebarvila, jen občas henou, ta je krásně oživí, je to kytka a je v tom kopec bílkovin, vitamínů a vůbec samých prospěšných věcí. Pečuju o ně jako o poklad, jelikož je to na mě jediný, nač se dá koukat Smile




Je to zajímavé, jak úplně každé slovo tvého příspěvku vystihuje vnímání dlouhých vlasů mé přítelkyně. Souhlasí to naprosto se vším, jak ona to vnímá, jen s malou vyjímkou - vlasy má již téměř po kolena a přesto nezaznamenává ani o píď víc starostí, než jaké popisuješ.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MIMISEK
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.8.2006
Příspěvky: 832

PříspěvekZaslal: so srpen 26, 2006 10:38 pm    Předmět: Citovat

doufám, že mi takový taky za pár let vyrostou... moooc bych chtěla.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.