Nejen já mám dlouhé vlasy aneb jsem jedna z tisíců a tisíců
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=2b1833560ec779574b6b846b36b5193eZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Johny
41-80
41-80


Založen: 28.4.2006
Příspěvky: 75

PříspěvekZaslal: so srpen 26, 2006 11:22 pm    Předmět: Citovat

Mě jako muže velmi těší zjištění, že přeci existují ženy, které by rády vlasy dlouhé, ba dokonce velmi dlouhé - třeba až po kolena. S tak dlouhými vlasy ale už je potřeba opravdu počítat jako s denním spoluhráčem, myslím tím každodenní péči, účesy (nejlépe asi cop - je to krásný účes a už vůbec ne nudný, jak by někdo hned namítal), ale také třeba obyčejné sezení vyžaduje přípravu, aby se nesedělo na vlasech a řešení spousty takovýchto malých či větších problémků. Vím to, přítelkyně je tak dlouhé má a já jí pomáhám třeba s česáním, když jdeme někam ven, hned kontroluje, jestli fouká vítr, aby si je zapletla, atd. Jste na to vy budoucí dlouhovlásky připravené? A jaká vlastně je vaše motivace mít tak dlouhé vlasy? Mnoha mužům se to veeeelmi líbí, takže držím palce Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Johny
41-80
41-80


Založen: 28.4.2006
Příspěvky: 75

PříspěvekZaslal: so srpen 26, 2006 11:31 pm    Předmět: Re: Nejen já mám dlouhé vlasy aneb jsem jedna z tisíců a tis Citovat

Nath napsal:
Ahoj, tak já se taky podělím o moje zážitky a pocity. Je mi 16 a ted´ mám vlasy po kolena. Jako malá holka (ve druhý nebo třetí třídě) jsem měla vlasy pod zadek a nechahala jsem je ostříhat kousek pod ramena.

od té doby jsem je nechala růst a jen jsem zastřihávala konečky. Když mi bylo tak kolem dvanácti, zatoužila jsem taky po barvení vlasů a násladovala blond´atá hříva (když si na to dnes vzpomenu,tak !!!), hnědá atak podobně. Naposledy jsem byla u kadeřníka před rokem a půl a dostala jsem nápad, že si udělám ofinu!!! Pane bože, vypadala jsem jak Křemílek- debílek. No prostě hrůza. Od tý doby už nechodím ke kadeřníkovi. Tak jsem se modlila k ofince, aby co nejrychleji odrostla a dneska už je taky pod ramenama. Před dvěma měsíci jsem chtěla zahladi t odrosty, které zůstaly ještě po bývalé blondaté barvě a koupila jsem si barvu na 8 umytí.... Hahaha!!! Druhý den ve škole zářila krásně jasná křiklavá růžová! Barva už se vymyla a já pochopila, že už si nikdy nic takového neudělám. Já jsem naštěstí po barvení nikdy neměla zničené vlasy. Moje přírodní barva je světle hnědá. Mám husté vlasy, za což jsem ráda. Rozpuštěné vlasy nosím málokdy, nejraději mám cop. Vlasy si myju tak dvakrát týdně. Ještě jsem nepřišla na nějaký ideální způsob ale stále vymýšlím. Vždy večer si dělám pročesávací kůru a na noc si dělám cop. Vlasy mám od přírody rovné. Stále sháním nějaký ideální kartáč, .mám jich doma tolik, že bych si mohla otevřít obchod. Při mytí používám vlasovou masku Fructis od Garnier. Je skvělá a hrozně mi vyhovuje. SAmozřejmě nejsem jediná, kdo má dlouhé vlasy. ZNám spoustu holek, co mají vlasy do pasu a myslím si, že je to hezké a ženské, když má holka dlouhé vlasy. No a samozřejmě velmi nepraktické..... Wink




To je skvělé, že máš v 16-ti tak nádherně dlouhé vlasy. Také jsem za studentských let jednu takovou znal. Ty vlasy ji v mých očích dělaly neuvěřitelně krásnou a já jsem jí to chtěl říct, ale tak dlouho jsem si dodával odvahu, až jsem ji jednou po prázdninách uviděl ostříhanou na kluka. Pro mne pak ztratila to kouzlo přitažlivosti a přestalo se mi o ní zdát....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MIMISEK
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.8.2006
Příspěvky: 832

PříspěvekZaslal: ne srpen 27, 2006 8:53 am    Předmět: Citovat

myslím, že jsme připravenéSmile motivací pro mě je hodně... jedna je, že se mi fakt dlouhé vlasy líbí a už je nemá hned tak někdo. Taky mýmu ta?kovi se dlouhé vlasy moooc líbí a vždycky vzpomíná, jak mi je jako malé česal a fénoval. A teď kolem mě semtam projde a řekne, že už je mám zas krásný dlouhý... a nakonec můj přítel mi taky zakazuje stříhat si vlasy a ještě navíc nemá rád, když mám culík a přemlouvá mě a? si vlasy rozpustímSmile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hapers
8-20
8-20


Založen: 19.9.2006
Příspěvky: 8

PříspěvekZaslal: pá září 22, 2006 11:16 am    Předmět: Citovat

Ahojte všichni, chtěla jsem moc poděkovat za toto báječné fórum, už dlouho ho chodím okukovat, a taky jsem se odhodlala napsat. Celý moje dětství jsem chodila "ostříhaná" podle kastrolu, ke konci základky jsem si nechala růst vlasy - měla jsem je až po bedra. Na střední jsem se rozhodla, že je chci mít vlnité - tak jsem šla ke kadeřnici (jak moc jsou někdy ženy marnivé...) taky to tak dopadlo - trvalá alá beránek a vlasy nad ramena, od té doby tu kadeřnici "strašně ráda" potkávám. Dlouho se mi vlasy vzpamatovávaly, ale teď mi přijde (asi po 4 letech,uf) že opět konečně začínají růst, sahají mi po lopatky. Moc fandím všem dlouhovláskám a těším se až se k vám třeba časem budu moci přidat Very Happy Hezký, a dneska opravdu slunečný den všem! Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Aha Admin
ADMIN


Založen: 9.4.2006
Příspěvky: 1798
Bydliště: Zazrcadli

PříspěvekZaslal: pá září 22, 2006 11:25 am    Předmět: Citovat

Ahoj Hapers Smile Rad Te potkavam, vitej mezi nami -- udelej si tu "jako doma" a mej se tu s nami fajn.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: pá září 22, 2006 11:36 am    Předmět: Citovat

Vítej, Hapers, už ses k nám přece přidala Smile .
Návrat nahoru
hapers
8-20
8-20


Založen: 19.9.2006
Příspěvky: 8

PříspěvekZaslal: pá září 22, 2006 12:50 pm    Předmět: Citovat

Děkuji za milé přivítání Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kláruška07
321-600
321-600


Založen: 31.1.2010
Příspěvky: 370

PříspěvekZaslal: st srpen 03, 2011 1:36 pm    Předmět: Citovat

Já se nyní taky hlásím k těm pod podprsenkovým Very Happy Měla jsem ještě před pár dnima do pasu, ale cca 10 cm šlo dolu, konce byly zničené. Teď na ně furt koukám, šahám a pláču, že jsou krátké Smile Rostou mi hrozně pomalu, to bude trvat zase rok, než se vrátí na původní délku Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.