S.O.S.: Když vás někdo nebo vy sami nutí ke střihání - SEM!
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Další
 
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=2fa0a42a88b8b27e12cdb21609e33f9bZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
esi
161-320
161-320


Založen: 10.3.2008
Příspěvky: 189

PříspěvekZaslal: po únor 23, 2009 5:06 pm    Předmět: S.O.S.: Když vás někdo nebo vy sami nutí ke střihání - SEM! Citovat

Asi před měsícem mi přítel řekl, že by to chtělo ostříhat (asi po ramena) a já na to pořád musím myslet... Já vím, že to jsou "jenom vlasy", ale mrzí mě to Sad Už nějaký čas přemýším nad tím, že si to nechám sestříhat nebo něco, protože už mi leze krkem, jak mi všichni říkají, že je mám zničené a jak mi padají... Pomoc!

P.S.: Asi by tady měla být nějaká jednotka rychlého nasazení, pro takové případy (něco jako dlouhovlasé S.W.A.T)
_________________
Az na konci pozname, jak jsme meli zacit...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jklumpik
81-160
81-160


Založen: 10.8.2007
Příspěvky: 96

PříspěvekZaslal: po únor 23, 2009 5:19 pm    Předmět: Citovat

Tak zastřihni třeba jenom 5-7cm,ale né po ramena.Je to velký skok,mohlo by tě to mrzet Sad Vlásky budou vypadat zdravěji ,nebudou padat a rychle dorostou do původní délky. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Elli
321-600
321-600


Založen: 27.8.2008
Příspěvky: 505

PříspěvekZaslal: po únor 23, 2009 5:26 pm    Předmět: Citovat

juuuj esi niééé ty nemôžeš strihať Shocked teda môžeš ale nemala by si Laughing ja si vždy tak rada pozriem tvoje fotky a inšpirujem sa nimi a stráášne chcem mať už tiež také dlhé vlasy,nestrihaj prosím ved sú také krásne a husté..podľa mna sa ľudia mýlia,aj mne zvyknú hovoriť že mám zničené vlasy a nech sa dám ostrihať a dnes som bola u kaderníčky a ona mi vlasy iba zafarbila a neostrihala lebo vraj nemusí,vraj mám veľmi zdravé vlasy s čím sa pri mojej dlžke vlasov ešte nestretla sa tým pýšila každému kto prišiel že pozrite aké krásne vlasy síce nemám rada extrémne dlžky..vraj extrémne keby tak videla Adél Laughing ..ale tieto vlasy sú zdravé klobúk dolu..teda klobúk dolu musím dať aj ja lebo to bolo prvýkrát čo som stretla takú super kaderníčku už sa jej nevzdám Laughing na konci mi síce vlasy vyžehlila ale vdaka tomu som zistila že už ich mám po zadok Laughing jupííí..ale zase žehliť ich kvoli tomu nebudem Confused si počkám kým tam dorastú aj ked sa vlnia..a ty sa chceš strihať Sad nestrihaj ľudia možno vravia že máš zničené vlasy a pritom sú zdravé..aj tá kaderníčka sa ma pýtala či sa ešte niekomu také dlhé extrémne dlhé vlasy páčia že sa to už nenosí,som na nu pozrela v zrkadle usmiala sa a povedala že áno páčia,mne sa páčia Laughing a dalej sa už nepýtala,som sa cítila trošku ako exot lebo všetky ženy čo tam došli mali krátke vlasy..teda vraj polodlhé,podľa mna krátke ale práve tým sme výnimočné že dnes sa to vraj už nenosí a byť výnimočnou predsa nie je na škodu Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: po únor 23, 2009 5:27 pm    Předmět: Citovat

esi napsal:
Asi před měsícem mi přítel řekl, že by to chtělo ostříhat (asi po ramena) a já na to pořád musím myslet... Já vím, že to jsou "jenom vlasy", ale mrzí mě to Sad Už nějaký čas přemýším nad tím, že si to nechám sestříhat nebo něco, protože už mi leze krkem, jak mi všichni říkají, že je mám zničené a jak mi padají... Pomoc!

P.S.: Asi by tady měla být nějaká jednotka rychlého nasazení, pro takové případy (něco jako dlouhovlasé S.W.A.T)

Esi, tak v prvom rade - sú to tvoje vlasy! Ako sa ty rozhodneš, do toho nikoho nič nie je. Ja osobne ti vlasy závidím (v dobrom samozrejme) a myslím si, že ich máš nádherné, že by to bola škoda! Jasné aj mne by to bolo ľúto, keby sa môjmu drahému vlasy nepáčili, ale bohužiaľ. Našiel si dlhovlásku, šiel do vzťahu s tým vedomím, tak nech nevymýšľa. Má po svojom boku krásne dievča, niečím výnimočné, vari len nechce aby sa z teba stalo dievča ako každé druhé? A vezmi si podľa seba, predstav si, že si sa dala ostrihať - nie je ti to ľúto? Myslíš, že ti to sebavedomie zdvihne alebo to budeš ľutovať? ešte raz - TVOJE VLASY! Tak ako to cítiš ty?
Návrat nahoru
Elli
321-600
321-600


Založen: 27.8.2008
Příspěvky: 505

PříspěvekZaslal: po únor 23, 2009 5:34 pm    Předmět: Citovat

do bodky súhlasím s valalo Wink si výnimočná,nerob to čo chce niekto druhý,sú to tvoje vlasy..viem aký to je pocit ked človek ktorého ľúbiš povie že niečo by sa mu na tebe páčilo inak..jasné že máš chuť spraviť mu radosť ale robiť to len kvoli nemu sa nevyplatí,sú to tvoje vlasy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lilith.2
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 9.7.2008
Příspěvky: 1396

PříspěvekZaslal: po únor 23, 2009 5:37 pm    Předmět: Citovat

Nestříhej to esi tak moc Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Aha Admin
ADMIN


Založen: 9.4.2006
Příspěvky: 1798
Bydliště: Zazrcadli

PříspěvekZaslal: po únor 23, 2009 5:38 pm    Předmět: Citovat

... inspirován Esi zakládám to tu jako samostatné vlákno: jednotka rychlého nasazení pro neutralizaci bláznivých nápadů vás či vašeho okolí Smile
_________________
DlouheVlasy.cz!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
skarma007
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 6.7.2008
Příspěvky: 1243

PříspěvekZaslal: po únor 23, 2009 5:39 pm    Předmět: v Citovat

co???dyt je nemáš zničený, určitě ne tak jako já, a prosím tě na ostatní kašli, hlavne se nestříhej, to by byla strašně velká škoda!! Crying or Very sad a mrzelo by te to pak, vím podle sebe
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
esi
161-320
161-320


Založen: 10.3.2008
Příspěvky: 189

PříspěvekZaslal: po únor 23, 2009 5:52 pm    Předmět: Citovat

Pááni to byla rychlost... To jsem nečekala!

Nemyslela jsem nějaké extrémní stříhání, spíš jen sestřihnout, konce tak kolem těch 5cm (jak říkala lumpik) a i kvůli sobě ne jen příteli... Oni ty vlasy totiž na fotkách vypadají úžasně, ale už nějakou dobu mi dost padají a mám jich čím dál míň (vůbec nejsou husté Elli) a nejsou to, co bývaly. Nevím, asi to bude stresem, nebo špatnou stravou...

Kadopádně díky za odpovědi, uvidím, co provedu. Musím si to pořádně promyslet..

Embarassed
_________________
Az na konci pozname, jak jsme meli zacit...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
esi
161-320
161-320


Založen: 10.3.2008
Příspěvky: 189

PříspěvekZaslal: po únor 23, 2009 5:54 pm    Předmět: Citovat

Aha napsal:
... inspirován Esi zakládám to tu jako samostatné vlákno: jednotka rychlého nasazení pro neutralizaci bláznivých nápadů vás či vašeho okolí Smile


Prosimtě (N)aháči co mi to děláš, jsi mě dokonale zmátl s těma vláknama, ale děkuju, je to hezký Wink Very Happy

Jsi mi to tak rychle přehodil, že jsem tu odpověď nakonec málem psala do diskuze o olivovém oleji Shocked
_________________
Az na konci pozname, jak jsme meli zacit...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky! Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.