S.O.S.: Když vás někdo nebo vy sami nutí ke střihání - SEM!
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Další
 
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=d8f9606bb5ba23d1ace1674e4261c960Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Taru
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 6.1.2009
Příspěvky: 2298

PříspěvekZaslal: út srpen 18, 2009 10:06 pm    Předmět: Citovat

Michaela_1 napsal:
tanka777 napsal:
ja vidim jedinu radu a to proste sa na to vykaslat, ludia toho hovoria. ty chces dlhe vlasy a nestoji len trochu starostlivosti, ale aj usilia nenachat si nasadit do hlavy chrobakov v podobe toho, ake su tie vlasy skarede. sak snad vidis v zrkadle sama, ze to dobre vyzera, nie? a priatelovi povedz nech sa da ostrihat on, najblizsie. alebo nech si necha narast vlasy, alebo fuzy, hocico. ci sa mu to bude tiez pacit. Twisted Evil


Napsala sem ti nazor. A pritelovi nechat ostrihat vlasy? jo ja mu je ostriham sama.On je za moc rad. Protoze dokazu odhadnout co komu sedi a co by komu pomohlo. Ja uz totiz strihala vic lidi a vim co zabyra na vlasy. Nechces li si nechat poradit, tak nenech. Je to tvoje vec. Ale kvuli tomu nemusis takto prehnane reagovat. Vis ono je pro vlasy dobry, kdyz je nechas zastrihnout minimalne konecky. A vlasy budou vypadat lepe. A pro dalsi rust to pro ne bude uzitecnejsi.A ty si spis chce nechat na pozdeni a pak prijit o jeste vetsi kus vlasu. Ale to je tvoje vec. Chtela si radu ja ji napsala.


PS: Tvoje vec, zdali ti stoji za to hronzne vypadajici dlouhe vlasy a nemit strpeni a nebo zastrhnute,ale na delsi trvani pekne vlasy ktere ti sice dorostou o neco pozdeji ale budou vypadat lepe i pak az ti budou dorustat ty zastrizene. Holt je to tva volba.
Jestli se ti to nelibi ze ti napisou lidi ten nejlogictejsi napad a div mi za to nevynadas ze ti reknu nazor.asi vis sama vse nejlepe a nemusis si vytvaret kvuli tomu diskuzi. Wink


Hmmm, řekla bych, že tanka ten příspěvek psala pro esi, nebyla to reakce na Tebe.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Woky
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 1.11.2007
Příspěvky: 513

PříspěvekZaslal: út srpen 18, 2009 10:13 pm    Předmět: Citovat

Ze Tvých reakcí přímo srší spupnost a namyšlenost. Když Ti dojdou argumenty, tak někdo nerozumí slovu názor (Morganna) nebo píše "nejsmyslnější názor, co jsi kdy slyšela" (já).
Michaela_1 napsal:
Jezisi kam jsem to vlezla,...
Taky si říkám, že nevím, co tu chceš. Zatím jen urážíš tradiční členy, provokuješ a rušíš celkově pohodovou atmosféru, která tu vždy byla.
Já nemám zapotřebí se nechat urážet od někoho takového, jako jsi Ty, a rozhodně mi tím večer nezkazíš.

Navíc ten výchozí příspěvek od Esi, na který jsi reagovala, je půl roku starý a už dávno neaktuální, tomu se musím smát... Very Happy


Naposledy upravil Woky dne út srpen 18, 2009 10:18 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kathory
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.9.2007
Příspěvky: 2753

PříspěvekZaslal: út srpen 18, 2009 10:25 pm    Předmět: Citovat

Myslím, že stačilo Exclamation Exclamation Jakmile toho nenecháte, přesunete se do Žumpy...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Bonemína
***moderátorka***


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 6526

PříspěvekZaslal: út srpen 18, 2009 11:01 pm    Předmět: Citovat

Nenechali. Zamykám.
_________________
A co hadi, krtek a vypelichany sokol?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pawluška
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.8.2009
Příspěvky: 1758
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt říjen 29, 2009 5:03 pm    Předmět: Stříhací mánie .. Citovat

Ahojky holky a kluci Very Happy chci se zeptat jak často vás chytne střihací ámok,když vidíte že vaše vlásky nejsou takoví jaky by jste je chteli mít..mě tohle postihlo zase po půl roce..začalo to minulej týden v pondělí..nejdřívejsem zastřhla rozstřepené konce asi dva centimetry jenže asi dva dny na to vykouklo slůníčko a já začala svoje konce zkoumat a to jsem na to sůnci neměla dělat když jsem viděla tu hrůzu tak jsem začala střihat..nejdřiv pomaličku jen tak decentně,ale pak to skončilo na deseti centimetrech Crying or Very sad ach jo jsem na sebe taaak naštváná Evil or Very Mad ,že nůžky nechci ani vidět Rolling Eyes snad to alespon to těm vláskum pomůže a budu doufat,že to brzy doroste.
A co vy jakou mate skušenost když vás chytí taková depka,že nejste spokojeny s vláskama?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hd7
0-7
0-7


Založen: 30.8.2009
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: út listopad 03, 2009 3:35 pm    Předmět: mam sa ostrihat? Citovat

Ahojte, nechavam si dlhe vlasy asi treti rok ale uz dlhsiu dobu mi dost vypadavaju vlasy tak som myslel ze sa uplne vystriham a necham to zase len tak rast, myslite ze to pomoze? Very Happy podla mna by mohlo, aj ked uz raz padaju tak je to asi jedno, len sa mi to nezda v mojom veku zeby som mal byt plesaty Very Happy dakujem za odpoved.

Inak akurat som cital tento clanok http://ucesy-sk.happyhair.sk/home/10-najcastejsich-mytov-o-vlasoch/ ... maju pravdu? Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tanka777
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.7.2008
Příspěvky: 2958

PříspěvekZaslal: út listopad 03, 2009 4:05 pm    Předmět: Citovat

tym, ze to ostrihas sa problem nevyriesi, akurat to budes menej vidiet, lebo vypadnuty vlas bude kratsi. nemoze to byt len sezonne plznutie?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hd7
0-7
0-7


Založen: 30.8.2009
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: út listopad 03, 2009 5:04 pm    Předmět: Citovat

Vypadavali mi viac tak okolo aprila a odvtedy vlaste stale. Hlavne po umyvani teda.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: út listopad 03, 2009 6:42 pm    Předmět: Re: mam sa ostrihat? Citovat

hd7 napsal:


Inak akurat som cital tento clanok http://ucesy-sk.happyhair.sk/home/10-najcastejsich-mytov-o-vlasoch/ ... maju pravdu? Very Happy


Mýtus č. 1: Strihaním vlasov budú vaše vlasy pevnejšie a budú rásť rýchlejšie.

pravda, je to mytus. Vlasy nezhoustnou stylem, že by narostly nove, ale da se tak předejít takovým těm pěti chlupum v delkach, ktere vznikají lamaním vlasu a z hustotou u hlavy nejsou srovnatelné

Mýtus č. 2: Rozštiepené končeky sa dajú zreparovať.

taky mýtus, nedají, nedají a nedají...

Mýtus č. 3: Česanie vlasom prospieva.

no asi když to někdo přehání...

Mýtus č. 4: Tesné čiapky a klobúky spôsobujú plešivosť vlasov.

to neposoudím, čapku nenosím Smile

Mýtus č. 5: Ak vytrhneš jeden sivý vlas, narastú ti dva.

už od pohledu pověra Smile

Mýtus č. 6: Lupiny vznikajú pri suchej pokožke.

taky mýtus, lupy nemají se suchou pokožkou nic společného

Mýtus č. 7: Značky šampónov treba striedať.

tohle bude individualní, Mě používaní jednoho šamponu neprospívá...

Mýtus č. 8: Častým umývaním sa vlasy vysušujú.

"Práve naopak, správny šampón a kondicionér zodpovedajúci vašej kvalite vlasov dodá vlasom vlhkosť a objem. Pre niektorú kvalitu vlasov je osožnejšie si ich umývať každý deň, ale niektoré to nevyžadujú."

No vzhledem k mé ne moc dobre snašenlivosti se silikony tuto odpověd považuji za blbost, ale někomu to muže vyhovovat Confused

Mýtus č. 9: Vlasy by sa nemali česať, keď sú mokré.

"Voda preniká do štruktúry vlasov a trochu ich „nafúkne“. Mokré vlasy sa prirodzene začnú navzájom splietať. Ak nechcete skončiť pri náročnom rozčesávaní vlasov, keď uschnú, vždy si ich češte zamokra."

Tady je to o zvyku a o vlasech, já za mokra nečešu, nemám v zajmu si jich pulku vyškubat...

Mýtus č. 10: Vlasy treba našampónovať, zmyť a znova proces zopakovať.

tohle je taky hodně individualní..
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/exercise/wKnrlto/]

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: út listopad 03, 2009 8:35 pm    Předmět: Citovat

Já za mokra češu - nezbývá nic jiného, když si chci z vlhkých vlasů zaplést copy. Ale destrukci nepozoruju. Ono je to i ve způsobu, jakým se člověk češe, chce to prostě česat opatrně a trpělivě.
To, že se častým mytím vlasy vysuší, je relativní, záleží jaké vlasy a jakým šamponem. Mastňáky, ze kterých olej pomalu kape, ani denodením mytím nepřesušíš, a přeschlé vlasy zlikviduje i jen mytí nešetrným šamponem. Prostě hluboce individuální.
Mýtus č. 5: Ak vytrhneš jeden sivý vlas, narastú ti dva.
Ale pozor, tohleto je dobré Mr. Green škoda že to není pravda, možná by se mi to někdy hodilo, až ve stáří porost na kebuli zřídne...škoda.
-----
A k tomu padání, jak už zaznělo, padat budou krátké stejně jako dlouhé, jen ty dlouhé jdou na zemi víc vidět. Podle mě je to hlavně podzimem, ale můžeš zkusit masáže pokožky hlavy třeba Bioharem nebo Lopuchovým výluhem, mohlo by to pomoct Smile a třeba šampon Alpecin. Arrow
http://dlouhevlasy.cz/phpbb/viewtopic.php?t=789
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky! Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.