S.O.S.: Když vás někdo nebo vy sami nutí ke střihání - SEM!
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Další
 
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=3872a33eb89204a4196f38bd1b4b9aa8Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
tanka777
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.7.2008
Příspěvky: 2958

PříspěvekZaslal: út listopad 03, 2009 8:41 pm    Předmět: Citovat

ja mam stale pocit, ze ludia to padanie vlasov zvelicuju. spozorniet treba, az ked si na hlave objavis plesiny. to uz je problem, ale ked vlasy padaju a na hlave je ich stale dost, tak stacia masaze si myslim. ja keby som sa mala ostrihat stale ked mi viac padaju, tak to nemam ani po usi
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hd7
0-7
0-7


Založen: 30.8.2009
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: út listopad 03, 2009 8:48 pm    Předmět: Citovat

Ja som na to kaslal zo zaciatku ale praveze uz to vyzera na plesinu pomaly Very Happy Very Happy a ked mam mokre vlasy tak to uz strasne videt tak ako v podstate sa mi robi plesina. za to som sem pisal len som to nespomenul sry Embarassed

Naposledy upravil hd7 dne út listopad 03, 2009 10:08 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: út listopad 03, 2009 9:02 pm    Předmět: Citovat

A kde se ti přesně ta pleš dělá? Zamaskovat to nějak nejde?
Zkus ještě chvíli hledat řešení, ostříhat nakrátko je až ta poslední možnost.
Možná na to dojde, ale třeba ne - ještě zabojuj Smile
Zkus ty masáže pokožky hlavy a třeba ten šampon Alpecin, je tam kofein proti padání vlasů a seženeš to v lékárně. Viz link uvedený výše Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tanka777
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.7.2008
Příspěvky: 2958

PříspěvekZaslal: út listopad 03, 2009 9:05 pm    Předmět: Citovat

a zajdi za lekarom, ked v rodine nemas nikoho plesateho, tak by to mohla byt nejaka hormonalna zmena alebo nieco take. len ty niesi zena, tak neviem ci to aj na vas plati Very Happy alebo mas vela testosteronu Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: út listopad 03, 2009 9:08 pm    Předmět: Citovat

Dés, jj já psala že je to individuální. Mě třeba česaní za mokra bolí, takže když musím použít fen, první vyfenuju do vlhka a pak češu, to už není tak hrozný Smile

Jinak mě na padaní pomohla mírná změna životozprávy, žádná káva, černý čaj, změna šamponu a trpěluvost. Kavu i černý čaj si občas už dam, ale denně už je nebumbám Smile

Jo a taky přestat používat kulmofen, barvy na vlasy a vykašlat se na kadeřnici, ktera mi to dycky ostříhala a "to zhoustne a pak to pude"....3 roky to nehoustlo a nešlo... Laughing
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/exercise/wKnrlto/]

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kathory
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.9.2007
Příspěvky: 2753

PříspěvekZaslal: út listopad 03, 2009 9:10 pm    Předmět: Citovat

Na druhou stranu můžou někdy vlasy padat, když jsou kořínky dědičně dost slabé na nějaké délky... Některým lidem od určitých délek padají vlasy extrémně, protože je ty kořínky prostě "neudrží". A tam pak stříhání může fakt odlehčit. To jsou pak ti, kteří mít dlouhé prostě nemůžou...

hd7: Asi bych na Tvém místě zkusila lopuchový výluh od Naděje (prodává se v bylinkářstvích anebo obchodech se zdravou výživou). Ten mi na tohle zabral skvěle a ty kořínky se mi fakt posílily... Šlo to vidět i v tom, že rostly ty vlasy tak nějak pevněji, než dřív. Dříve jsem měla dost slaboučké chmýří, dneska jsem se tou péčí dostala na normální hustotu i kvalitu, i když proti některým to je pořád prd Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
hd7
0-7
0-7


Založen: 30.8.2009
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: út listopad 03, 2009 10:07 pm    Předmět: Citovat

Plesina sa mi robi tak v "strede navrchu" hlavy, ale celkove mam cesticku a tam to tiez vidno ze su redsie. Z rodiny neni nikto pod 50 rokov plesaty akurat babka ma nevlastnu sestru a jej syn ma okolo 25 a je skoro plesaty ale to si myslim ze je trochu vzdialena rodina Laughing . A uz som bol aj skratit vlasy tak o 12cm ale nezlepsilo sa to, iba na par dni(alebo sa mi to len zdalo) tak tou obmedzenou dlzkou to nebude Smile .

Skusim kupit ten Biohar alebo to s tym kofeinom Very Happy a mam doma lopuchovu vodu Luna to skusam ale nevidim velky efekt ale pravidelne som si ju nedaval este.

Dakujem za rady zatial hadam nieco pomoze Smile


Naposledy upravil hd7 dne st listopad 04, 2009 5:36 pm, celkově upraveno 2 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: st listopad 04, 2009 5:11 pm    Předmět: Citovat

wensdy napsal:
Dés, jj já psala že je to individuální.

Jo, jasný Very Happy mě to jen nedalo - nepřipojit vlastní pohled.

hd7 - budeme ti držet palce, ať něco zabere, hodně štěstí Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: čt listopad 05, 2009 8:09 am    Předmět: Citovat

Déscantes napsal:
wensdy napsal:
Dés, jj já psala že je to individuální.

Jo, jasný Very Happy mě to jen nedalo - nepřipojit vlastní pohled.

hd7 - budeme ti držet palce, ať něco zabere, hodně štěstí Smile


Dés, jasně Very Happy mě si nevšímejte, potřebuju dovolenou Wink Laughing

hd7, jj budeme Very Happy
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/exercise/wKnrlto/]

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
loren
0-7
0-7


Založen: 29.5.2009
Příspěvky: 5

PříspěvekZaslal: pá duben 15, 2011 7:41 am    Předmět: podpora Citovat

Ahojte sledujem vasu stranku a chcela by som sa ku vam aj pripojit ale mam problem ze nikdy nevydrzim ak si chcem nechat narast vlasy dlhsie ako siahujuce na plecia vedeli by ste ma podporit a nedovolit mi ostrihat sa ked nad tym zacnem znovu uvazovat je to moj sen mat dlhe vlasy no vzdy ma odradi ten prechod s kratsich na dlhe vtedy je to taky nijaky uces
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky! Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.