Hledám modelky
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Úprava a účesy dlouhých vlasů
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=e4fc29ab9e31e9159f715182351eadf2Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
StylStudioPokorníLukáš
0-7
0-7


Založen: 27.11.2008
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: po únor 23, 2009 10:06 pm    Předmět: Hledám modelky Citovat

Ahoj hledám dívku z Brna nebo okolí na česání a nafocení společenského účesu (drdolu). Pokud by jste měly někdo zájem napište co nejdřív. Nějaké mé práce můžete vidět tady:

http://www.stylstudiopokorni.cz/spol.htm
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Elizabethine
41-80
41-80


Založen: 18.7.2008
Příspěvky: 56

PříspěvekZaslal: út únor 24, 2009 3:37 pm    Předmět: Citovat

to je krásné
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Amet
8-20
8-20


Založen: 24.1.2009
Příspěvky: 17

PříspěvekZaslal: út únor 24, 2009 3:57 pm    Předmět: Citovat

Tak tohle je vazne nadhera .... skoda ze nejsem z Brna
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lucynqa
161-320
161-320


Založen: 30.4.2007
Příspěvky: 196

PříspěvekZaslal: út únor 24, 2009 4:05 pm    Předmět: Citovat

juuu...ta pani v kolonce 60 promen a ucesu je hustaaaa....moc ji slusi kombinace tmave a barvy ala zhave plameny Very Happy

edit-zebych nekdy zasla na crazy uces---to bude cena jiste hodne odpovidat Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kassy
81-160
81-160


Založen: 9.2.2009
Příspěvky: 100

PříspěvekZaslal: út únor 24, 2009 10:56 pm    Předmět: Citovat

Teda ty účesy jsou super.

Chápu správně, že má jít o fotky do nějakého katalogu nebo tak něco? Tudíž "na účet podniku"?

Ne že bych takový nádherný účes měla kde předvést, ale aspoň na chvíli si takovou nádheru na hlavě nechám vytvořit velmi ráda. Za předpokladu, že jde skutečně jen o společenský účes a délka, barva i stříh vlasů zůstanou nedotčeny.

Pokud už nemáte vhodnější kandidátku (která by třeba účes i využila při nějaké vhodné příležitosti), ozvěte se.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sona
0-7
0-7


Založen: 25.2.2009
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: st únor 25, 2009 12:52 pm    Předmět: Citovat

tedy ve vší slušnosti, to co tam předvádějí za účesy se mi hrubě nelíbí. Když přejdu modelky "z ulice" tak těch 60 proměn je přesně to, proti čemu to všechny brojíte ve vlákně o Vizážistech. Promelírované, prostříhané, krátké, hnusně nabarvené, podbarvené, fůůůj Evil or Very Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Simeek
321-600
321-600


Založen: 4.6.2008
Příspěvky: 421

PříspěvekZaslal: st únor 25, 2009 1:20 pm    Předmět: Citovat

sona napsal:
tedy ve vší slušnosti, to co tam předvádějí za účesy se mi hrubě nelíbí. Když přejdu modelky "z ulice" tak těch 60 proměn je přesně to, proti čemu to všechny brojíte ve vlákně o Vizážistech. Promelírované, prostříhané, krátké, hnusně nabarvené, podbarvené, fůůůj Evil or Very Mad


Si říkám, snad je to dělané jen na pc, jinak nechápu, jak to ta paní mohla stihnout Very Happy všechny ty účesy. To zas má můj obdiv. Ale máš pravdu, moc melírovaný, barvený, prostříhaný atd.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Elizabethine
41-80
41-80


Založen: 18.7.2008
Příspěvky: 56

PříspěvekZaslal: st únor 25, 2009 2:29 pm    Předmět: Citovat

sona napsal:
tedy ve vší slušnosti, to co tam předvádějí za účesy se mi hrubě nelíbí. Když přejdu modelky "z ulice" tak těch 60 proměn je přesně to, proti čemu to všechny brojíte ve vlákně o Vizážistech. Promelírované, prostříhané, krátké, hnusně nabarvené, podbarvené, fůůůj Evil or Very Mad


no neviem ale ja tam vidim aj po len take vlasy, aké mali aj na začiatku...mozno som slepá...ale myslíš že taký účes by vznikol z prostrihaných hnusne nabarvených krátkych vlasov...noooo ak teda hovoríme o tých spoločenských na ktorých nafotenie sa hľadá dievčina
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bílá Pivoňka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 8.12.2007
Příspěvky: 1196

PříspěvekZaslal: st únor 25, 2009 7:00 pm    Předmět: Citovat

Elizabethine napsal:
sona napsal:
tedy ve vší slušnosti, to co tam předvádějí za účesy se mi hrubě nelíbí. Když přejdu modelky "z ulice" tak těch 60 proměn je přesně to, proti čemu to všechny brojíte ve vlákně o Vizážistech. Promelírované, prostříhané, krátké, hnusně nabarvené, podbarvené, fůůůj Evil or Very Mad


no neviem ale ja tam vidim aj po len take vlasy, aké mali aj na začiatku...mozno som slepá...ale myslíš že taký účes by vznikol z prostrihaných hnusne nabarvených krátkych vlasov...noooo ak teda hovoríme o tých spoločenských na ktorých nafotenie sa hľadá dievčina


...ale ty společenské jsou krásné, modelka Dana a její účes mi připadá naprosto úžasný a pak ta poslední s těmi rostlinkami, ach jo, ještě mít tu délku a "drdolím" to taky tak...no dobře - já ne, ale ten kdo to umí... Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Elizabethine
41-80
41-80


Založen: 18.7.2008
Příspěvky: 56

PříspěvekZaslal: st únor 25, 2009 7:19 pm    Předmět: Citovat

citace:


...ale ty společenské jsou krásné, modelka Dana a její účes mi připadá naprosto úžasný a pak ta poslední s těmi rostlinkami, ach jo, ještě mít tu délku a "drdolím" to taky tak...no dobře - já ne, ale ten kdo to umí... Cool


s tým úplne súhlasím...sú nadherné...preco som taka kypta a dokazem maximalne zapletany vrkoc aj to s problemami
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.