Hnědá henna
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 67, 68, 69  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Barvy a henna
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=ee1b76423ed0eaf1ce9d715abc8bc11cZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
transparent.fairy
81-160
81-160


Založen: 14.2.2009
Příspěvky: 95

PříspěvekZaslal: čt únor 26, 2009 10:20 pm    Předmět: Hnědá henna Citovat

Mam dotaz ..dá se hennou vytvořit i popelavá středně hnědá? ..všude vidim samý s teplejma nebo nazrzlejma odleskama ..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kaisha
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 17.2.2009
Příspěvky: 846

PříspěvekZaslal: pá únor 27, 2009 8:58 am    Předmět: Re: hnědá henna Citovat

transparent.fairy napsal:
Mam dotaz ..dá se hennou vytvořit i popelavá středně hnědá? ..všude vidim samý s teplejma nebo nazrzlejma odleskama ..


no, to opravdu pochybuju...základ všech barevných variací je přírodní henna, která je zrzavá a drží na vlasech nejdéle, ostatními příměsy se docílí určité barvy (černá, hnědá, červená, tizián, kaštan, mahagon), ale ty příměsy se rychleji vymývají. Takže i černá se vymývá do zrzava. A všechny ostatní barvy chytají buď do zrz, do červena nebo prostě teplými odstíny. Popelavou z henny určitě nevytřískáš Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jahoodka
161-320
161-320


Založen: 5.1.2008
Příspěvky: 177

PříspěvekZaslal: pá únor 27, 2009 9:04 am    Předmět: Re: hnědá henna Citovat

mně osobně se černá henna nevymyla vůbec, po třech měsících má furt stejnou barvu, ale samozřejmě je to individuální Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
transparent.fairy
81-160
81-160


Založen: 14.2.2009
Příspěvky: 95

PříspěvekZaslal: pá únor 27, 2009 9:35 am    Předmět: Citovat

to jsem ráda, že to vim ..takže holt zůstanu u chemie :/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
skarma007
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 6.7.2008
Příspěvky: 1243

PříspěvekZaslal: pá únor 27, 2009 3:50 pm    Předmět: v Citovat

počkat počkat počkat. Jakto, že při vymývání tý henny hnědý to bude zrzavý Sad to me mrzí, to bych nechtela, tak asi na tu hennecolor zapomenu, protože nechci aby se mi to vymývalo do zrz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jahoodka
161-320
161-320


Založen: 5.1.2008
Příspěvky: 177

PříspěvekZaslal: pá únor 27, 2009 4:09 pm    Předmět: Re: v Citovat

skarma007 napsal:
počkat počkat počkat. Jakto, že při vymývání tý henny hnědý to bude zrzavý Sad to me mrzí, to bych nechtela, tak asi na tu hennecolor zapomenu, protože nechci aby se mi to vymývalo do zrz


Neházej flintu do žita Very Happy je pravda, že henna je hlavně zrzavá, ale v hnědé henně jsou i jiné barvící složky a pokud hennu namícháš a necháš odstát, tak pak barví spíš do hněda.

Samozřejmě, že záleží na tvé přirozené barvě, já mám vlasy takové středně- tmavo hnědé, naposledy jsem barvila odstátou hnědou hennecolor a vylezla z toho taková hezká čokoládová, hnědočervená. Já taky nechci být zrz, nelíbí se mi ani červené odlesky.... Jsem s tou hnědou docela spokojená, příště zkusím smíchat s černou, ta mi zas chytá jako tmavě hnědá až černohnědá...

Pokud si nejsi jistá, tak vyzkoušej obarvit jeden skrytý pramen, a taky henna po pár dnech oxiduje, takže se barva mění. Nebo přidat do henny odvar z ořechových slupek...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
skarma007
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 6.7.2008
Příspěvky: 1243

PříspěvekZaslal: pá únor 27, 2009 4:20 pm    Předmět: Citovat

áha děkuju za reakci Very Happy no tak když to říkáš takhle, já mám původní barvu hnědou a když se ti ta barva vymývá, jaká je ta barva?není trochu třeba do zrz? jo no to bych mohla zkusit jen ten pramínek a když to oxiduje, tak jakou máš třeba barvu po nekolika dnech?snad se blbe neptám Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jahoodka
161-320
161-320


Založen: 5.1.2008
Příspěvky: 177

PříspěvekZaslal: pá únor 27, 2009 4:30 pm    Předmět: Citovat

No já jsem se dívala na tvoje fotečky, nejsem si jistá, jestli máš melír nebo zesvětlené vlásky?

Já mám taky původně hnědou, ale ještě tmavší než ty, měla jsem je ale obarvené na blond, pak jsem je zase sice obarvila na hnědo Twisted Evil a pak začala hennovat, ale kde byly ty vlásky předtím odbarvené, tak to chytalo do zrz... když jsem pak měla tu hnědou a černou, tak se to postupně zakrylo...

Asi bude nejlepší, když zkusíš obarvit pramínek, jinak existuje i nějaká blond henna, kde je sice cassia, ale prý také regeneruje (s tím nemám zkušenost) zkus se ještě kouknout tady na foru, ale s barvou ti asi nikdo neporadí, chce to prostě na pramínku vyzkoušet, každému to chytá trochu jinak...

Mně se ta hnědá henna vymývá všelijak, ale vysloveně zrzavá jsem ještě nebyla Very Happy vymývá se mi do hnědé, na slunci je taková červenohnědá, teplá hnědá... ale já hennuju už půl roku (no asi to není moc Very Happy ), ale na vlasech už nějaká vrstva je, tak to taky jinak chytá než na začátku...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
skarma007
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 6.7.2008
Příspěvky: 1243

PříspěvekZaslal: pá únor 27, 2009 5:09 pm    Předmět: Citovat

no já mám opakovanej melír takovej už vyblitejší. JO to máš pravdu, zkusila bych to na pramínku, ale asi koupím zatím tu z DM, abych zbytečně nevyhodila penízky za tu hennecolor:) tak to jsem ráda, že jsi nebyla zrzavá Very Happy tak já si koupím tu z DM přidám do ní třeba citron pak bych to mohla zkusít zalít černým čajem Smile me se práve nechce vyhazovat penízky za tu hennecolro, kdyby to práve chytlo tak jak bych nechtela no Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
transparent.fairy
81-160
81-160


Založen: 14.2.2009
Příspěvky: 95

PříspěvekZaslal: pá únor 27, 2009 6:43 pm    Předmět: Citovat

jenže právě já nechci ani hědočervenou, ale přímo popelavou ..:/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 67, 68, 69  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.