Hnědá henna
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 66, 67, 68, 69  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Barvy a henna
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=e179d891dd05e39edb9c867aaa964cf3Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
koudies
0-7
0-7


Založen: 27.2.2016
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: so únor 27, 2016 5:17 pm    Předmět: kaštanová henna lush Citovat

AHoj holky, možná už se tu někdo ptal, ale nezvládla jsem přečíst celé dlooouhatánské vlákno... Můj dotaz: Koupila jsem si kaštanovou hennu Lush a v návodu u ní píšou, že pokud cci dosáhnout odstínu více do hněda, neměla bych vlasy balit do folie? Není to blbost? Momentálně mám vlasy barvené mahagonovou/měděnou (mix) hennecolor, takže zrzavé dost a právě bych chtěla změnu více do hněda než do červena... Na druhou stranu jsem měla za to, že aby henna dobře barvila a nezelenala, potřebuje být v teple...
Tak jak? Máte některá zkušenost? díky!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Delia
41-80
41-80


Založen: 23.11.2014
Příspěvky: 48

PříspěvekZaslal: so únor 27, 2016 5:56 pm    Předmět: Citovat

Já sice barvím barvami Khadi- hnědými odstíny, ale vždy si vlasy dávám do igelitové čepice. Zůstanou pak vlhké a jdou lépe vymývat. Podle mě bez folie barva (henna) bude rychle vysychat. Ale jak je to s touto konkrétní značkou nevím, nikdy jsem ji neměla. U té mé igelit vliv na hnědou barevnost nemá. Chytá mi krásně i pod ním. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
koudies
0-7
0-7


Založen: 27.2.2016
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: so únor 27, 2016 6:48 pm    Předmět: Citovat

Taky si vždycky balím vlasy do potravinářské fólie a ručníku, aby byly v teple (a navíc ano, nedokážu si představit, co by se stalo, kdyby to uschlo...), takže mě to právě zarazilo... ale asi se na to vykašlu a dám tradičně do fólie - uvidím Smile Díky za odpověď
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: so únor 27, 2016 8:28 pm    Předmět: Citovat

Folie tomu urcite nevadi, spise je prospesna, jak pisete. Dala bych si akorat pozor na teplotu (nejit pres 50 stupnu pri zalevani, aby se neznicilo indigo) a pokud chces vice do hneda, mozna bych zauvazovala nad znackou Khadi ... tak chyta do hneda nejlepe a pokud mas v delkaci vice zrz, tak to bude spise teplejsi hneda (indigo se vymyva ochotne vzdy bez ohledu na znacku, takze to bude svetlat postupem casu).

Krom toho nepridavat moc kyseleho, jinak indigo nebude barvit, henna to vzdycky "nejak zvladne" i jen s vodou Smile Vetsinou caj byva idealni, se spetkou sody pro zvyseni zasaditosti.
_________________
Some women are lost in the fire. Me, I am born from within it.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Portos
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.2.2015
Příspěvky: 1558

PříspěvekZaslal: út březen 01, 2016 12:28 pm    Předmět: Citovat

koudies napsal:
Taky si vždycky balím vlasy do potravinářské fólie a ručníku, aby byly v teple (a navíc ano, nedokážu si představit, co by se stalo, kdyby to uschlo...)

Nedávno jsem si dělal zábal z cassie. Sice taky byla zabalená do fólie, ale příšerně to teklo, tak jsem musel různě vycpávat kapesníkama (který z toho vlhkost vytáhly ještě dokonaleji). Podle mě to o moc víc vyschnout nemohlo. Ve výsledku jsem z hlavy tahal hmotu konzistence plastelíny. Ale vodou to šlo smýt naprosto standardně.
Takže nezakryté henny (či cassie) bych se nebál.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Delia
41-80
41-80


Založen: 23.11.2014
Příspěvky: 48

PříspěvekZaslal: út březen 01, 2016 7:39 pm    Předmět: Citovat

Portos napsal:
koudies napsal:
Taky si vždycky balím vlasy do potravinářské fólie a ručníku, aby byly v teple (a navíc ano, nedokážu si představit, co by se stalo, kdyby to uschlo...)

Nedávno jsem si dělal zábal z cassie. Sice taky byla zabalená do fólie, ale příšerně to teklo, tak jsem musel různě vycpávat kapesníkama (který z toho vlhkost vytáhly ještě dokonaleji). Podle mě to o moc víc vyschnout nemohlo. Ve výsledku jsem z hlavy tahal hmotu konzistence plastelíny. Ale vodou to šlo smýt naprosto standardně.
Takže nezakryté henny (či cassie) bych se nebál.



Laughing To se mi taky občas stává, když to moc naředím...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
verushka1992
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 23.4.2012
Příspěvky: 1117

PříspěvekZaslal: út březen 01, 2016 10:05 pm    Předmět: Citovat

S nezakrytou hennou teda zkušenosti mám, dřív jsem tak barvívala - nechtělo se mi v horkém létě běhat s igelitem a čepicí Very Happy V podstatě jsem hennu namíchala hustější, aby netekla někam, kam by neměla a malým rosítkem na kytky jsem udržovala povrch aspoň trochu vlhký (jednou za 10 minut jsem 2x stříkla orosila hlavu a byl na chvilku zas klid). Kde to uschlo, to se vymývalo trochu hůř, ale taky se dalo. Klidně se k tomu ještě vrátím, pokud budou vedra Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bianka
41-80
41-80


Založen: 2.11.2006
Příspěvky: 43

PříspěvekZaslal: út březen 15, 2016 10:19 pm    Předmět: Citovat

Ahoj čarovlásky, poradily byste mi který z odstínů hnědé Khadí je "nejstudenější"? Zvažuju, zda koupit Oříškově hnědou, nebo Světle hnědou (nebo ještě namíchat tu tmavší hnědou s bezbarvou?).
Díky Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: út březen 15, 2016 10:28 pm    Předmět: Citovat

Bianka: Ja bych rekla ze svetle hneda, oriskova jde myslim do zrz. Tmavohneda je echt, ale taky pekne tmava ... mozna smichat svetle hnedou s tmavohnedou pokud teda neco michat. Casii bych z toho vynechala ...
_________________
Some women are lost in the fire. Me, I am born from within it.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bianka
41-80
41-80


Založen: 2.11.2006
Příspěvky: 43

PříspěvekZaslal: út březen 15, 2016 10:31 pm    Předmět: Citovat

Jitt díky Wink Proč casii raději ne? Já se bojim, že by výsledek byl moc tmavej Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 66, 67, 68, 69  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.