dlouhé vlasy a atopický ekzém
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 24, 25, 26, 27  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=9ab523038046fb1af460383ae7e8e7fdZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Lúthien
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.4.2009
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: ne duben 08, 2012 7:22 pm    Předmět: Citovat

Jíst něco ostrého by mě ani nenapadlo Laughing Beru pangamin, tak béčka mám snad dost, ale asi mrknu po dýňových semínkách, děkuju Smile Na ekzém je potřeba ty prášky brát delší dobu, ale mě to hodně pomáhá, když jsem je nebrala, byla jsem olezlá o hodně víc. Vím, že to není bůhví co, taky bych se na ně nejraději vykašlala, ale myslím že je lepší jíst ty léky, než vyčerpávat imunitní systém neustálým bojem s větrnými mlýny Rolling Eyes
Pálení skoro po všem znám, naštěstí mě to máslo sedí. Hlavně že máš něco co ti trochu pomáhá. Přeju ať se to brzy srovná Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PetuleH
81-160
81-160


Založen: 10.9.2010
Příspěvky: 106

PříspěvekZaslal: ne duben 08, 2012 7:34 pm    Předmět: Citovat

Jen moje zkušenost s koutkami: kup si nový kartáček na zuby (kvůli bakteriím) a zubní pastu bez fluoru. Koutky se mě dělají, když udělám dietní chybu. Pak pomůže držet den a půl dietu. Jím jen tmavou rýži s vařenou mrkví, občas salátové okurky. To mi vyčistí trávení a zahojí koutky. Já jsem teda silný alergik. U každého platí něco jiného. Tohle jsem vypozorovala u sebe.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lalaith
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.11.2008
Příspěvky: 4667

PříspěvekZaslal: ne duben 08, 2012 7:49 pm    Předmět: Citovat

No, možná to fakt zase zkusím s těmi prášky (brala jsem je už docela dávno). Bohužel jsem nepřišla, z čeho ekzém mám. Vím jen to, že při stresu je to asi tak 1000x horší... (což je trochu problém, že...)

Celkově jsem zkoušela i docela dlouhou a přísnou hypoalergenní dietu a absolutně NIC. Pak jsem byla na kožní a paní doktorka mi zděšeně nasadila mast s antibiotiky, že jsem tam měla infekci... Nějakou etxrémní reakci na jídlo nemívám, jenom po citrusech a rajčatech (jen na puse). Tak jsem z toho trochu jelen. Rolling Eyes

Z rukou téměř zmizel, zybla jen suchá kůže a sem tam něco (s tím, že mám pocit, že mi ty ruce už vůbec neizolují a mám je fakt věčně studené, no kortikoidy Rolling Eyes ). Z lýtek, holení, podkolen zmizel skoro taky - občas ještě podrážděné, sem tam nějaké ložisko "živější", zbytek suchá kůže nebo jinak pigmentované fleky či co. No a malé flíčky na čele, očních víčkách a dva na tvářích (ale všechno jenom maličkaté)

nevím, co s tím, na kožním neřekli nci moc (je to vrozené, musít se s tím naučit žít, bojovat pomocí kortikoidů už va začátku...), na alergii se na mě vykašlali úplně, že testy na potravinové alergie nedělají a basta... A tak mezi řádky mi paní doktorka řekla, že to nemám tak strašné, tak ať si nestěžuju. Novou jsem ještě nesehnala. Je fakt, že naposled jsem u ní byla, když jsem to měla jen na rukou (ale byly to prsty, hřbety, zápěstí, lokty).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PetuleH
81-160
81-160


Založen: 10.9.2010
Příspěvky: 106

PříspěvekZaslal: ne duben 08, 2012 7:59 pm    Předmět: Citovat

tak pak už jen neem. Ten mi taky pomáhá. Je to přírodní ATB.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pinkalinka.p
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 15.2.2009
Příspěvky: 704
Bydliště: Olomouc

PříspěvekZaslal: ne duben 08, 2012 8:06 pm    Předmět: Citovat

zkoušeli jste někdo na exém urinoterapii?

já exem nemám, ale tahle metoda mě zaujala a přijde mi... bez vedlejších rizik a s dobrými výsledky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Lalaith
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.11.2008
Příspěvky: 4667

PříspěvekZaslal: ne duben 08, 2012 8:10 pm    Předmět: Citovat

Zkoušela jsem ji na jen na ruce, ale nevydržela jsem dost dlouho na to, abych vdiěla výsledky... Ale neuškodilo to, to rozhodně ne. Možná to ještě vyzkouším později.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lúthien
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.4.2009
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: ne duben 08, 2012 10:52 pm    Předmět: Citovat

Tak jsem se právě dočetla, že rozvoji alergické reakce brání například kopřiva, nebo omega-3 mastné kyseliny. Takže třeba pravidelné užívání kvalitního oleje by mohlo mít smysl, například konopného Question (každopádně to neuškodí)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Claudia
21-40
21-40


Založen: 20.2.2009
Příspěvky: 26
Bydliště: Plze??

PříspěvekZaslal: ne duben 08, 2012 11:00 pm    Předmět: Citovat

Při ekzémech a alergiích je hodně účinný olej pupálky dvouleté a olej brutnákový,
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Vixen
81-160
81-160


Založen: 6.12.2010
Příspěvky: 131

PříspěvekZaslal: po duben 09, 2012 10:57 am    Předmět: Citovat

Snad to nevyzní jako reklama ale na alergii a ekzém mi hrozně pomohl doktor Pelčík z Plzně, centrum Biomed. Dávají vápníkovo homeopatické injekce a opravdu zázrak. Ekzem mám odmala, nic nezabírá, většina věcí to spíš zhorší. A po tomhle mám do týdně hladkou kůži.
Kožní mě v podstatě vyhodila, a na alergo taky nic nesvedou.Tohle je navíc přírodní.
Nevýhoda je, že to dělají jenom v Plzni, musí se dojíždět.
Ale třeba to někomu pomůže
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Claudia
21-40
21-40


Založen: 20.2.2009
Příspěvky: 26
Bydliště: Plze??

PříspěvekZaslal: po duben 09, 2012 4:39 pm    Předmět: Citovat

Vixen, za tuhle informaci moc děkuji. Jsem totiž z Plzně a ekzém je u nás doma noční můrou. Syn ho má taky odmala. Bojujeme s ekzémem všemi možnými léčebnými prosředky, ale kdo ví, co je atopický ekzém, nemusím říkat, že to je značně nerovný boj.
Mimochodem, teď je doktror Pelčík v Plzni, ale před lety ordinoval v Toužimi a já za ním dojížděla z Plzně tam, se svojí alergií. Už je to hodně let a už tehdy byl považován za kapacitu ve svém oboru.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 24, 25, 26, 27  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.