Co kdo řekl/napsal o Vašich vlasech
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 314, 315, 316  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=58138bfdbc79da30d82a336f069d9c36Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Blondorezka
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 17.9.2007
Příspěvky: 794

PříspěvekZaslal: st březen 04, 2009 2:51 pm    Předmět: Citovat

Mně hodně chválí hlavně barvu. (Délka je teď do půlky zad, takže průměr) Dokonce i kadeřnice mě odrazovala od nějakého barvení, že jsem krásně zlatavá Laughing To mi ovšem nezabránilo posléze ke kadeřnicím přestat chodit úplně. Ušetřím Cool Drahouš zas občas utrousí že už jsou pěkně dlouhé- když jsme spolu začali chodit, měla jsem mikádo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meadow
***moderátorka a Strážkyně tématu***


Založen: 12.11.2008
Příspěvky: 4062

PříspěvekZaslal: st březen 04, 2009 4:11 pm    Předmět: Citovat

Holky, já vám závidím. Mně občas pochválí někdo tady, třeba barvu, ale jinak doma nebo jinde, tak to nikdo. No, ono zatím není moc co chválit, délku nemám. Snad za čas bude Wink .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: st březen 04, 2009 4:17 pm    Předmět: Citovat

Ad Sidonie: ještě mi do tvé délky pár cm chybí, ale už jsem často jako pojízdný cirkus. Ovšem většinou se mi spíš než chvály dostane pubertálních nebo dětských výkřiků typu :"hele, vole, viděls to ?"
Ale kde se hodně chválí (většinou ženy středního věku), to jsou obchody. Jak tam vlezu, už mě prodavačka obskakuje. Ne, že by byla tak ochotná, ale že mě chce vidět zezadu Laughing Laughing Laughing
Jinak o mně nikdy nikdo nebásnil. Akorát o mých vlasech v pubertě napsal básničku manžel mojí mámy. Ale to byl za A, cvok a za B, cizinec. Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: st březen 04, 2009 4:28 pm    Předmět: Citovat

Sidonie napsal:

Spíš se mi líbí, když já můžu někomu pochválit vlasy. To mám raději. Smile


Jo, to jsem zapomněla, Sid mi je furt chválí... Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Leontýnka*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.6.2007
Příspěvky: 1543

PříspěvekZaslal: st březen 04, 2009 6:01 pm    Předmět: Citovat

Tak já nevím, lidé mi moc nikdy barvu nechválili protože jsem ji měnila jak na běžícím pásu, ale je pravda že mi hodně lidí chválilo mikádo do podkovy. Pak mi mamča jednou pochválila vlasy když už jsem je měla do půlky zad-před ostříháním na mikádo no. No a ještě mi vlasy chválila moje známá kadeřnice se kterou se však už nestýkám no Rolling Eyes
Jinak miláček mi taky před nedávnem napsal básničku na vlásky-ale spíše i celkově na mě-na mé přednosti a zbraně Very Happy (nehty, vlasy atd. protože on je strašně lechtivý a moje vlasy jen ho vidí tak stojí v pozoru a vymýšlejí nemožné pozice jak ho polechtat Cool )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Misch
161-320
161-320


Založen: 25.8.2008
Příspěvky: 286

PříspěvekZaslal: pá březen 06, 2009 12:20 am    Předmět: Citovat

Tak mně je nejčastěji chválen lesk, uhlazenost (pro mě splihlost) a hebkost. A těsně po hennování i barva. Twisted Evil Od kámošů, známých i neznámých. Rodina tedy nechválí, akorát o mě mají "starost", aby mi po henně něco na té hlavě zbylo (ale mamka každý den fénující a lakující má vždycky pravdu Rolling Eyes). Přítel je unešen, za což jsem moc ráda. A hodně mi zvedá sebevědomí, když to, co já vždy považovala za nedostatky, lidé chválí. Má to výhody i nevýhody, sice jsem ulízanec a do dalšího mytí počítám hodiny, nikoli dny, ale utěšuji se, že jsem na tom mnohem lépe než mít přesušené chroští, které ani nejde rozčesat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*MrE
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.4.2008
Příspěvky: 1098

PříspěvekZaslal: pá březen 06, 2009 1:39 am    Předmět: Citovat

Sidonie napsal:

Spíš se mi líbí, když já můžu někomu pochválit vlasy. To mám raději. Smile


This is why you are such a good human being, Sidonie.

You are one of the few people with SUPER-long hair on this website, yet you support everyone who is trying to grow their hair. I've seen other women with long hair who only care about their own hair, but your behaviour is really different.

I know you won't like me saying this, but I know that you are a hero to many many people.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*MrE
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.4.2008
Příspěvky: 1098

PříspěvekZaslal: pá březen 06, 2009 1:43 am    Předmět: Citovat

Meadow napsal:
No, ono zatím není moc co chválit, délku nemám.


Meadow, I think your hair is wonderful Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meadow
***moderátorka a Strážkyně tématu***


Založen: 12.11.2008
Příspěvky: 4062

PříspěvekZaslal: pá březen 06, 2009 8:00 am    Předmět: Citovat

Thanks MrE! You are so nice to me Smile.

Jinak chci říct, že MrE má pravdu se Sid a dalšími, kteří mají pěkné dlouhé vlasy a kteří rádi poradí, podělí se o zkušenosti, pochválí i kratší vlasy a povzbudí. Chodím sem tak ráda proto, že jste tu milí a je to vždycky povzbuzení, taková dlouhovlasá oáza Laughing . Když člověka chytají myšlenky, že to roste pomalu, že to snad nikdy nenaroste, že to vypadá blbě a chtělo by to ostříhat, stačí projít nějaké profily a galerii, na něco se zeptat nebo na něco zareagovat ve fóru a hned to člověka pustí Wink .

Takže vy všichni, díky!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sidonie
ADMIN


Založen: 3.1.2008
Příspěvky: 4131

PříspěvekZaslal: pá březen 06, 2009 8:07 am    Předmět: Citovat

Meadow napsal:
Thanks MrE! You are so nice to me Smile.

Jinak chci říct, že MrE má pravdu se Sid a dalšími, kteří mají pěkné dlouhé vlasy a kteří rádi poradí, podělí se o zkušenosti, pochválí i kratší vlasy a povzbudí. Chodím sem tak ráda proto, že jste tu milí a je to vždycky povzbuzení, taková dlouhovlasá oáza Laughing . Když člověka chytají myšlenky, že to roste pomalu, že to snad nikdy nenaroste, že to vypadá blbě a chtělo by to ostříhat, stačí projít nějaké profily a galerii, na něco se zeptat nebo na něco zareagovat ve fóru a hned to člověka pustí Wink .

Takže vy všichni, díky!!!


Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 314, 315, 316  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.