Co kdo řekl/napsal o Vašich vlasech
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 314, 315, 316  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=231b9e0281807322316f79a7ac2c654aZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Gaia
161-320
161-320


Založen: 21.11.2008
Příspěvky: 297

PříspěvekZaslal: pá březen 06, 2009 8:14 am    Předmět: Citovat

Mě chválí vlásky muž skoro každý den,teď co jsem si nechala zase narůst,jemu se sice na mě líbili i krátký,ale dlouhý jsou dlouhý. A nedávno mi řikal,že je to hezký a symbolický,že po deseti letech co jsme spolu je mám zase opět dlouhý,jak kdybych si to načasovala(ale mě to vůbec nenapadlo). Jinak chválí jen jedna kamarádka,sama dlouhovláska s vlasy do pasu a někdy máma,ale ta teď řikala,že se mi lesknou po přírodních šamponech míň než po chem.silikoňácích,no ale já vidím,že se lesknou,jen jinak,jsou takový jako hedvábný,ne jako z umělý hmoty. Crying or Very sad Sad Smile Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: pá březen 06, 2009 9:19 am    Předmět: Citovat

Tak mě zrovna dneska ráno říkal muž, jak mám krásný ohon Very Happy

Gaia: s tím leskem, s tím se netrap. Já sem taky přešla na přírodní a lesk se taky nekoná. Ale když si do nich sáhnu vím, že sem udělala dobře Very Happy Navíc se to u mě projevuje i ne objemu, je větší Wink
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/exercise/wKnrlto/]

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Gaia
161-320
161-320


Založen: 21.11.2008
Příspěvky: 297

PříspěvekZaslal: pá březen 06, 2009 9:48 am    Předmět: Citovat

Wensdy:Jo, to máš pravdu na osahávání jsou daleko lepší a zvětšení objemu taky pozoruju. Shocked Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2006
Příspěvky: 2752

PříspěvekZaslal: pá březen 06, 2009 12:13 pm    Předmět: Citovat

Mě chválí Day, když mě vidí, ona je zlatá, kdybyste to nevěděli Very Happy
V zimě jsme měli třídní sraz a tam mi bylo řečeno, že vypadám jako květinové dítě. Ale nejsem si úplně jistá, že to měla být pochvala. Lidi občas reagují na délku, ale je to častěji spíš ten údiv než pochvala.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Gaia
161-320
161-320


Založen: 21.11.2008
Příspěvky: 297

PříspěvekZaslal: pá březen 06, 2009 1:15 pm    Předmět: Citovat

Dana: to květinové dítě byla určitě pochvala,aspoň já to tak vidim,když se kouknu na tvoje fotky. Mimochodem ta čelenka z vlasů vypadá moc dobře a sedne Ti to. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
osminka
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 29.12.2007
Příspěvky: 611

PříspěvekZaslal: út březen 10, 2009 1:00 am    Předmět: Citovat

Když jsem v sobotu vylezla z koupelny, manžel řekl, že přišla víla. I když to asi nebylo kvůli vlasům, ale kvůli tomu, že jsem byla jen v ručníku. Ale je to hezká změna, když se poslední dobou jen navážel do mé postavy a mé hmotnosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meadow
***moderátorka a Strážkyně tématu***


Založen: 12.11.2008
Příspěvky: 4062

PříspěvekZaslal: út březen 10, 2009 8:49 am    Předmět: Citovat

Jé, tak to je od něj pěkné. Být za vílu, to není k zahození... Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
osminka
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 29.12.2007
Příspěvky: 611

PříspěvekZaslal: čt březen 12, 2009 3:26 pm    Předmět: Citovat

Tak jsem se chtěla svěřit, jak jsem spokojená se svými vlasy, jak jsou pěkné a zdravé. A najednou je všechno jinak. Pustily se do mě ženské v práci. Jestli prý si vůbec myju vlasy, jestli používám kondicionér a tak. Že prý je mám mastné. Tak povídám, podívejte se zblízka. Tak že prý je mám suché. Tak se ptám jaké teda mám. No prý suché, co vypadají jako mastné. A že je mám hrozně zničené melírem. Ani odrostlá ofina a vlasy z čela neušly kritice. A ještě, že si do nich pořád hrabu špinavýma rukama. Žádné špinavé ruce nemám. Velmi se mě to dotklo. Přijdu domů, podívám se na světle na vlasy, a opravdu, jsou tam zničené konce, přes všechnu péči - kondicionéry, balzámy, šampóny na lámavé vlasy. Mám dneska chuť se vším seknout.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2006
Příspěvky: 2752

PříspěvekZaslal: čt březen 12, 2009 3:33 pm    Předmět: Citovat

Osminko, tohle je vážně smutné. Podle tvých příspěvků je úplně jasné, že bohužel žiješ mezi lidmi, kteří ti nepřejí. Neříkám, že kritika nebo upozornění na nějakou chybu by si kamarádi a známí vůbec neměli dovolit, ale ten způsob, jakým to dělá tvé okolí rozhodně není správný.
Konkrétně k vlasům, já zrovna posledních pár dní zkoumám ty svoje pačesy a vůbec se mi nelíbí. Ještě nevím, co s nimi provedu (ale stříhání to snad nebude). Chci tím říct, jestli to není roční dobou, přešla zima a vlasy se vzpamatovávají. Možná zkus nějaký zábal nebo hennu (aspoň bezbarvou). Teda pokud máš opravdu pocit, že je s vlasy něco v nepořádku. A pokud ne, tak řekni ženským v práci, ať ti vlezou na záda, že jsi spokojená.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
KačBeth
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 7.1.2009
Příspěvky: 665

PříspěvekZaslal: čt březen 12, 2009 3:35 pm    Předmět: Citovat

osminka napsal:
Tak jsem se chtěla svěřit, jak jsem spokojená se svými vlasy, jak jsou pěkné a zdravé. A najednou je všechno jinak. Pustily se do mě ženské v práci. Jestli prý si vůbec myju vlasy, jestli používám kondicionér a tak. Že prý je mám mastné. Tak povídám, podívejte se zblízka. Tak že prý je mám suché. Tak se ptám jaké teda mám. No prý suché, co vypadají jako mastné. A že je mám hrozně zničené melírem. Ani odrostlá ofina a vlasy z čela neušly kritice. A ještě, že si do nich pořád hrabu špinavýma rukama. Žádné špinavé ruce nemám. Velmi se mě to dotklo. Přijdu domů, podívám se na světle na vlasy, a opravdu, jsou tam zničené konce, přes všechnu péči - kondicionéry, balzámy, šampóny na lámavé vlasy. Mám dneska chuť se vším seknout.


koukáš na sebe moc kriticky, a na ženské v práci se vykašli, ty sama víš nejlíp jak se moc staráš o vlásky. estli sou opravdu zničené melírem, tak je to běh na dlouho trať, to dokonale napravit, a hlavně pevnou vůli. držím palce Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 314, 315, 316  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.