Co kdo řekl/napsal o Vašich vlasech
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 313, 314, 315, 316  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=57fdae45105395eae05e853a7b2e7ea3Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
seelya
***moderátorka***


Založen: 2.7.2011
Příspěvky: 2258

PříspěvekZaslal: po květen 30, 2016 7:55 pm    Předmět: Citovat

včera sa nad mojím copom rozplývala polka domova dôchodcov... strašne som sa hanbila a keď potom došla reč na to, či náhodou nemám tie vlasy nadpojené, len som zamrmlala, že nie a zbabelo som sa dala na ústup Embarassed
bez drdolu už ani na krok! Exclamation
_________________
Co víme o lásce? Láska je jako hruška. Hruška je sladká a má určitý tvar. Zkuste přesně definovat tvar hrušky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Portos
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.2.2015
Příspěvky: 1558

PříspěvekZaslal: út květen 31, 2016 12:07 am    Předmět: Citovat

Mně už naopak pár lidí kvůli drdolu řeklo, že se lekli, že jsem se nechal ostříhat. Takže to nějakému neřešení moc nepomohlo. (I když já jsem v tomhle asi poněkud jiný případ...)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
seelya
***moderátorka***


Založen: 2.7.2011
Příspěvky: 2258

PříspěvekZaslal: út květen 31, 2016 7:27 pm    Předmět: Citovat

drdol má jednú veľkú výhodu v tom, že cudzí si nič podozrivé nevšimnú Very Happy

známi sú buď zvyknutí, alebo tiež nevedia, aký je reálny stav, lebo ma bez drdolu jakživ nevideli (veľmi sa bez neho medzi ľudí nepúšťam)
_________________
Co víme o lásce? Láska je jako hruška. Hruška je sladká a má určitý tvar. Zkuste přesně definovat tvar hrušky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pop.art
321-600
321-600


Založen: 6.6.2009
Příspěvky: 458

PříspěvekZaslal: st červen 08, 2016 9:08 pm    Předmět: Citovat

Poslední dobou o sobě slyším, třeba že se o mn baví prodavačky v obchodě, nebo na mně dti ukazují mamince. Nevím proč, ale osobně za mnou nikdo nepřijde. Nemyslím, že vypadám odtažit, jsem komunikativní, ale je mi to nepřijemné. Nikdy nevím jestli reagovat nebo dělat, že prostě neslyším.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Portos
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.2.2015
Příspěvky: 1558

PříspěvekZaslal: čt červen 09, 2016 1:05 am    Předmět: Citovat

To je normální, lidi jsou stydliví. Mám pocit, že ke mně se taky vždycky dostal jen zlomek toho, co lidi řešili.
A jestli reagovat? To záleží čistě na tom, jestli máš čas a náladu se s těma lidma bavit. Někteří bývají rádi, když za ně prolomí ledy ten druhý. (A když ne, tak se s nima bavit nemusíš.)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Portos
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.2.2015
Příspěvky: 1558

PříspěvekZaslal: st červen 22, 2016 8:35 am    Předmět: Citovat

I přes jogurt only (a tedy poněkud mastnější vlasy) mi byly vlasy včera pochváleny. A to jsem byl línej a měl je volně rozpuštěné.
(Ale je pravda, že ta mastnota je velmi přiměřená.)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: pá červen 24, 2016 8:25 am    Předmět: Citovat

První setkání s malými neteřinkami. Výsledek? Okamžitě budou večer skypovat mámě, že chtějí tak dlouhé vlasy jako já Laughing Když jsem jednu upozornila, že jí to bude při krasobruslení trochu vadit, měla to vyřešené: budu mít tákle velkej drdol Laughing


Jo a taky jsem hezká a je mi dvacet Cool Tak tyhle děti mi vážně nevadí Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Slavinka
161-320
161-320


Založen: 29.6.2013
Příspěvky: 259

PříspěvekZaslal: ne červen 26, 2016 8:43 am    Předmět: Citovat

nad mojimi vlasami sa nedavno rozplyvala kolegyna ze ake su uz dlhe a ako rychlo rastu Smile a este jedna kolegyna nejaky cas dozadu ze: ty ked mas rozpustene vlasky, to je tak pekne, mas dlhe huste vlasky ako princezna, preco ich mas stale v drdole? Smile potešilo Smile Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Portos
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.2.2015
Příspěvky: 1558

PříspěvekZaslal: ne červen 26, 2016 10:21 am    Předmět: Citovat

Dneska ráno jsem se stavil u táty a on poznamenal něco ve stylu: ,,Koukám, že už máš umytý vlasy," (po návratu z dovolené). To docela potěšilo vzhledem k tomu, že naposledy jsem myl před nějakými pěti šesti dny.
Jogurt only se nějak začíná vyplácet.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: ne červenec 17, 2016 11:24 am    Předmět: Citovat

Přistoupila ke mně takhle na francouzském trhu asi osmiletá holčička a odhodlaně se zeptala: mluvíte francouzsky nebo česky? Tak povídám, že třeba česky. A holčička mi položila smrtelně vážnou otázku: Bolí to mít dlouhé vlasy?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 313, 314, 315, 316  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.