Co kdo řekl/napsal o Vašich vlasech
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 314, 315, 316  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=909167137df1abeaeccb8134182d76d1Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
weronica.highs
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 31.12.2008
Příspěvky: 815

PříspěvekZaslal: út březen 03, 2009 5:17 pm    Předmět: Co kdo řekl/napsal o Vašich vlasech Citovat

No...Tak jelikož mě v mém krasovlasém snažení dost podporuje přítel a já mu za to jsem velice vděčná, zajímalo by mě, jestli i Vás někdo takhle podporuje a říká, nebo píše Vám něco krásného o Vašich vlasech?? Smile Podle mého názoru je to dobrá motivace,když něco hezkého slyšíte,nebo si něco o Vašich vláskách přečetete Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
felcharka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.5.2008
Příspěvky: 815

PříspěvekZaslal: út březen 03, 2009 5:32 pm    Předmět: Re: Co kdo řekl/napsal o Vašich vlasech Citovat

weronica.highs napsal:
No...Tak jelikož mě v mém krasovlasém snažení dost podporuje přítel a já mu za to jsem velice vděčná, zajímalo by mě, jestli i Vás někdo takhle podporuje a říká, nebo píše Vám něco krásného o Vašich vlasech?? Smile Podle mého názoru je to dobrá motivace,když něco hezkého slyšíte,nebo si něco o Vašich vláskách přečetete Smile


Ehm... tak me treba pri prvni praxi rekla pacientka: Nemas hezke vlasy, vypadas jak stetka. Twisted Evil Coz me teda nastvalo, protoze chvilku predtim pochvalila kolegyni nausnice. to uz mohla byt mila i na me, ne? Very Happy
Ale to je opak toho, co jsi chtela slyset, vid? Laughing
Tak at nejsem uplne OT. Lidi mi vlasy chvali casto uz dlouho (takhle to zni dost vytahovacne, co? Rolling Eyes no nic), coz absolutne nechapu. Driv to byla hlavne barva (coz nechapu jeste vic, protoze nebarvim a svou barvu povazuju za neco mezi mysi hnedi a buhvicim) a ted k tomu i pridavaj: jeee, ty je mas dlouhe (coz mi taky neprijde, nemam je ani po pas). Nicmene me to k nicemu nemotivuje, v podstate je mi to fuk, ne ze by to netesilo, ale spis to prekvapi. Very Happy
edit: vlastne sem si vzpomela, ze partner me ve vlasovych blbustkach podporuje dost, ale to je hlavne proto, ze ma rad moje badani, jak co doma vyrobit a rad rika kamaradum, ze si myju vlasy kockolitem. Very Happy
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*MrE
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.4.2008
Příspěvky: 1098

PříspěvekZaslal: út březen 03, 2009 8:20 pm    Předmět: Re: Co kdo řekl/napsal o Vašich vlasech Citovat

weronica.highs napsal:
No...Tak jelikož mě v mém krasovlasém snažení dost podporuje přítel a já mu za to jsem velice vděčná, zajímalo by mě, jestli i Vás někdo takhle podporuje a říká, nebo píše Vám něco krásného o Vašich vlasech?? Smile Podle mého názoru je to dobrá motivace,když něco hezkého slyšíte,nebo si něco o Vašich vláskách přečetete Smile


The children I work with in hospital tell me they like my thick hair Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: út březen 03, 2009 8:21 pm    Předmět: Citovat

Já asi nejčastěji slýchám, jak je mám dlouhé (no jo, ti lidé neznají DV, tak neví, co jsou OPRAVDU dlouhé vlasy Cool ) - míněno tedy většinou v pochvalném smyslu, ne jako že bych si je měla ostříhat. I když docela dost lidí to zaráží, takže je to i konstatování prostého údivu.
Jinak muž mě zná coby dlouhovlasou, sám je douhovlasý, takže z jeho strany je to samozřejmě podpora, byť většinou ne nějak halasně vyjadřovaná. Ani neremcá kvůli mým šamponům (ostatně sám je používá), ani kvůli maskám nebo různým jiným vlasoexperimentům Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
weronica.highs
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 31.12.2008
Příspěvky: 815

PříspěvekZaslal: út březen 03, 2009 9:00 pm    Předmět: Citovat

Tak mě třeba přítel jednoho krásného dne napsal nádhernou smsku o mých vlasech..Dostala mě vážně do kolen a nehorázně mě potěšila Smile Zněla takto:Vlásky máš jako miliony notových linek na kterých se slunce s měsícem předhaní v tom,kdo je lepší skladatel a na jejich křivkách komponují nádhernou sympfonii barev a stínu...:-* Jóóó a mě to dodalo naději,že mé dlouhovlasé snažení má smysl ,že mi dlouhé vlasy asi opravdu sluśí a hlavně-ŽE JEMU SE LÍBÍ! Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rina
321-600
321-600


Založen: 19.10.2008
Příspěvky: 479

PříspěvekZaslal: st březen 04, 2009 11:41 am    Předmět: Citovat

no tak mne teda nikto vlasy nepochváli a už vôbec o nich nikto neskladá básne. ale ja im tú chválu doprajem. vždy si ich pekne pochválim, pohladkám, pomaznám Very Happy
::::::::::::::
vlastne 1x mi ich pochválila babka-aké ich mám pekné vlnité
a potom vy milé dlhovlásky mi ich pochválite v profile, čomu sa vždy velmi teším
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hankabar
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 9.3.2008
Příspěvky: 1361

PříspěvekZaslal: st březen 04, 2009 1:11 pm    Předmět: Citovat

Smile Ta báseň je krásná. To přítel mě kdysi chtěl potěšit větou - máš krásné vlasy, kdejaká bába by ti je mohla závidět Very Happy Holt, není básník Very Happy
Mě lidi většinou chválí kvalitu a hustotu, ačkoli mé vlasy jsou takové trochu naježené, takže tu hustotu jen předstírají. Barva se taky většinou líbí Smile tak za to jsem ráda. Zrovna včera bývalé kolegyňky, když mě viděly, tak se rozplývaly Smile - v práci jsem tři roky chodila na mikado, takže teď je to dost změna.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KačBeth
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 7.1.2009
Příspěvky: 665

PříspěvekZaslal: st březen 04, 2009 1:29 pm    Předmět: Citovat

mě chválí vlasy jen kámoši na festivalech a koncertech Smile mezi tou záplavou tmavých vlasů mě dycky lehce najdou, bo mi hoří hlava Smile zato já nikdy nikoho nemůžu najít ...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lahoda
161-320
161-320


Založen: 13.11.2008
Příspěvky: 228

PříspěvekZaslal: st březen 04, 2009 1:51 pm    Předmět: Citovat

To mi úplně připomíná dobu, kdy měla kamarádka fialové vlasy... vždycky jsem ji v davu v pohodě našla Very Happy
Mě vlasy chválili lidi hlavně dřív, když jsem je měla delší, teď, co je mám tak po ty lopatky si nikdo až tak dalece nevšimne. Akorát občas někdo závidí vlnky. Jo a kdysi na základce mi říkali zlatovlásko Very Happy To jsem ale měla vlasy do půlky zad a měla jsem jich víc než teď.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sidonie
ADMIN


Založen: 3.1.2008
Příspěvky: 4131

PříspěvekZaslal: st březen 04, 2009 2:10 pm    Předmět: Citovat

Skoro denně si někdo všimne mých vlasů a kéž by to byla jen chvála co slyším. Většinou lidi fascinuje ta délka.
Na zlatovlásku mě většinou přejmenují na školeních Laughing
Spíš se mi líbí, když já můžu někomu pochválit vlasy. To mám raději. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 314, 315, 316  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.