Co kdo řekl/napsal o Vašich vlasech
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 314, 315, 316
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=88ac8b3c2cdb4d4d61a0731d17aa145aZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
hrusix
8-20
8-20


Založen: 28.10.2008
Příspěvky: 13

PříspěvekZaslal: pá srpen 25, 2017 12:15 pm    Předmět: Citovat

Nicole napsal:
Není to o mých vlasech, ale i tak: Na idnes se objevil článek o jedné známé americké vlasatici. Myslím, že ji tady na webu hodně lidí zná (tedy ne osobně, samozřejmě). A v diskuzi je hned výběr nejčastějších 'debilních keců' méně vlasatého obyvatelstva.
Namátkou:
- to musí být otrava se o to starat
- chudák krční páteř
- dyť tohle už neni hezký



Ten článek mě pobavil, vypadal jako reklama na arašídové máslo Very Happy taky nechápu, proč musí lovit až do Mikronésie, když u nás se najdou větší šampionky a ani k tomu nepotřebují arašídové máslo, komentáře u článku spíš hnusný, to mě mrzelo Evil or Very Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
fairywoodlandsprite
41-80
41-80


Založen: 24.10.2015
Příspěvky: 76

PříspěvekZaslal: so srpen 26, 2017 5:06 pm    Předmět: Citovat

Schválně jsem si to video na idnes našla a ty komentáře jsou vtipné. Samozřejmě nezapomněli na EU. Také prý jahodová blond neexistuje, protože u nás se tomu říká "pochc*ná sláma". Nejsem expert, ale myslím, že to jsou dva různé odstíny xD
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: pá září 08, 2017 6:20 pm    Předmět: Citovat

Dneska mě paní prodavačka v obchodě, kam často chodívám, odchytila a začla obdivovat a chválit délku mých vlasů (sic!) a prý že si nikdy nevšimla, že je mám tak dlouhé - pravda, že tam většinou chodívám se staženýma do drdolu. Nejvtipnější na tom ale bylo, že jsem do toho obchodu jenom narychlo vletěla po návratu z výletu do lesa, takže ohoz lesní a ještě navrch cop totálně rozdrbaný, jak jsem se předtím prodírala lesním houštím. Opravdu vysloveně reprezentativní vzhled. Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
HankaV
8-20
8-20


Založen: 14.6.2015
Příspěvky: 13

PříspěvekZaslal: pá září 22, 2017 9:01 am    Předmět: Citovat

Klarusa napsal:
Dneska mě paní prodavačka v obchodě, kam často chodívám, odchytila a začla obdivovat a chválit délku mých vlasů (sic!) a prý že si nikdy nevšimla, že je mám tak dlouhé - pravda, že tam většinou chodívám se staženýma do drdolu. Nejvtipnější na tom ale bylo, že jsem do toho obchodu jenom narychlo vletěla po návratu z výletu do lesa, takže ohoz lesní a ještě navrch cop totálně rozdrbaný, jak jsem se předtím prodírala lesním houštím. Opravdu vysloveně reprezentativní vzhled. Razz

Me jedna Polka na farme ve Skotsku rekla neco jako ,,you have so beautiful hair'' na jiz minimalne 2 tydny nemyte vlasy (protoze umyt si je tam nebylo mozne). Nechapu, proc se porad snazime o vlasy pecovat, kdyz se nejvic libi v takovemto stavu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 314, 315, 316

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.