Čepice, koupací čepice a další pokrývky hlavy
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Úprava a účesy dlouhých vlasů
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=b599ed4f2e474abace4ff923c9e4f013Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Bonemína
***moderátorka***


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 6526

PříspěvekZaslal: čt březen 05, 2009 2:32 pm    Předmět: Citovat

V zimě šátky přes hlavu, semam klobouk. Čepici mám jednu, naprosto šílenou, všechny odstíny křiklavě růžové jsou na ní, kryje uši, dá se zavázat pod bradou a nahoře má spletený copánek co trčí jako anténka. Ideální na hory, snadno mě najdou v lavině Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sobebor
321-600
321-600


Založen: 9.1.2008
Příspěvky: 331
Bydliště: B?????¶hmen und M?????¤hren

PříspěvekZaslal: čt březen 05, 2009 3:29 pm    Předmět: Citovat

Bonemína napsal:
Čepici mám jednu, naprosto šílenou, všechny odstíny křiklavě růžové jsou na ní, kryje uši, dá se zavázat pod bradou a nahoře má spletený copánek co trčí jako anténka. Ideální na hory, snadno mě najdou v lavině Smile


Epsí je čepice? Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bonemína
***moderátorka***


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 6526

PříspěvekZaslal: čt březen 05, 2009 3:41 pm    Předmět: Citovat

Epsí je rukavice, co s tou čepicí ladí Smile

(Pro neznalé - je to růžový pletený maňásek dělaný podle tohoto klipu: http://www.youtube.com/watch?v=YevYBsShxNs )

konec OT Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Karmilla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.3.2008
Příspěvky: 1266

PříspěvekZaslal: čt březen 05, 2009 5:02 pm    Předmět: Citovat

mana mana Very Happy
aby som bola k téme - čepice fakt nemusím (akurát keď moc fučí, tak vytiahnem "ušanku" - hore pletená a vnútri biela chlpatá. vyzerá to dosť blbo k môjmu čiernemu kabátu vo vojenskom štýle).. a kúpila som si dve pletené čelenky a mala som ich asi..raz. takže fakt nie. nejak ma pod tým všetkým svrbí hlava a je mi to nepríjemné (aj keď v určitých situáciách radšej toto ako hnusný ľadový vietor)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kassy
81-160
81-160


Založen: 9.2.2009
Příspěvky: 100

PříspěvekZaslal: čt březen 05, 2009 5:10 pm    Předmět: Citovat

Čepice nosím jen výjimečně, nemám ráda, jak mi připlácavají vlasy na obličej a taky mám pocit, že mi po vlasech kloužou dolů. S holou hlavou a hlavně ušima bych ovšem chodit nemohla, takže nosím zavazovací flísový nebo bavlněný šátek.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
fluidum
21-40
21-40


Založen: 27.3.2008
Příspěvky: 26

PříspěvekZaslal: čt březen 05, 2009 5:25 pm    Předmět: Citovat

Nicole napsal:
Pokud je bekovka nebo kšiltovka čepice, tak ano. Ale takovou tu pletenou věc nemám ani jednu. Ještě toho trochu.


Nosím takovou tu čapku s kšiltem, podobnou, co nosí babičky Laughing, tmavě šedou, manžestrovou. Vlasy se do ní stočí celé a netrpí zimou. Po sundání čapky jsou navíc vlasy na chvilku takové objemnější Wink.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Slunéčko
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.7.2007
Příspěvky: 1249

PříspěvekZaslal: čt březen 05, 2009 5:43 pm    Předmět: Citovat

Já jsem čepici nikdy nenosila ráda, až letos... mám totiž jednu šikovnou kamarádku, která mi upletla pěknou slušivou čepku, ve které bych řekla vypadám fakt dobře (možná i líp než bez ní Very Happy ), takže jsem v ní prochodila celou zimu, nosím ji ještě teď a bude se mi přes léto stýskat Very Happy
_________________
www.psycholog-brno.com
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: čt březen 05, 2009 6:47 pm    Předmět: Citovat

sobebor napsal:
Klobouk Cool


PAN Klobouk Laughing
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: čt březen 05, 2009 6:50 pm    Předmět: Citovat

Jinak, já čepku vlastním jednu - ano, přesně tu, jak ji používám při hennění. Protoze je jednobarevna, roztahne se primo na velikost moji makovice a nevypadam v ni uplne jako idiot (kdo videl fotku s cepkou a henna-blatem, necht si odfiltruje druhe jmenovane). Nicmene nosim jenom kdyz opravdu hodne fouka, nebo je minus deset a vice. Jinak to resim kapuci na kabate a nebo nicim.

Obecne na šišce snesu obcas šátek (na akcich, aby se mi nezavaril mozek), nebo takovou tu satko-celenku v lete.
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Soufflet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.3.2007
Příspěvky: 2015

PříspěvekZaslal: čt březen 05, 2009 11:01 pm    Předmět: Citovat

Taky s čepkama nekamarádím. Vlasy mi z toho elektrizují, cuchají se, atd. Bych se musela celá přečesat pokaždé, když bych čepicu sundala Rolling Eyes Takže přinejhorším si hodím na hlavu kapucu a čepku tak maximálně na lyžování (vlastně ani to ne, to mám hlavu v kukle a přilbě, ale to je ještě horší Twisted Evil )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.