Čepice, koupací čepice a další pokrývky hlavy
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Úprava a účesy dlouhých vlasů
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=42c529b152b21172979fd2b280f63c3aZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Lahoda
161-320
161-320


Založen: 13.11.2008
Příspěvky: 228

PříspěvekZaslal: pá březen 06, 2009 12:07 am    Předmět: Citovat

Čepice nenosím vůbec, protože se mi v nich hrozně potí hlava a koušou mě na čele Smile Řeším to kapucema...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
heyday
321-600
321-600


Založen: 22.6.2007
Příspěvky: 464

PříspěvekZaslal: pá březen 06, 2009 2:29 pm    Předmět: Citovat

Cepici mam jednu, ale neni to klasicka cepice - ma malinky ksilt a je hodne velka - schovam tam vsechny vlasy. Jenze kdyz ji mam dlouho na hlave, tak mam od ni otlacene celo. mam moc velkou hlavu Embarassed jinak mam cepice rada: barety, ksiltovky, klasicke cepice (moc se mi libi klobouky, ale zadny nevlastnim).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kafin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 16.10.2006
Příspěvky: 1044

PříspěvekZaslal: so březen 07, 2009 6:09 pm    Předmět: Citovat

Čepici nosím, ale jen z donucení, když mrzne až praští. Mám vždycky pocit, že mi sklouzává z palice a je mi celkově nepříjemná, ale co člověk nadělá, že?
_________________
My jsme ti lid?????©, p??ed kter??mi n??s na??e matky varovaly Twisted Evil .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Šugryna
321-600
321-600


Založen: 14.2.2009
Příspěvky: 425

PříspěvekZaslal: so březen 07, 2009 7:33 pm    Předmět: Citovat

No ja mam taky jenom 1 cepici,ale nosim ji jenom tam ,kde me moc lidi nezna,tudiz je mi jedno,co si o me budou myslet..Navic mi pak litaji vlasy vsude,kde nechci-do oci a pusy Confused No dokud vylozene nemrzne tak je ve skrini
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meadow
***moderátorka a Strážkyně tématu***


Založen: 12.11.2008
Příspěvky: 4062

PříspěvekZaslal: so březen 07, 2009 8:39 pm    Předmět: Citovat

Já v čepici jedině na lyže nebo celodenní zimní výlet. Do města jsem žádnou nevytáhla už hodně dlouho a že občas i fakt mrzne. Ve všech typech čepic si připadám jako idiot. Jsem schopná snést kapuci, občas se hodí. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Allean
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.8.2008
Příspěvky: 1472

PříspěvekZaslal: so březen 07, 2009 11:26 pm    Předmět: Citovat

Mě se čepice líbí, ale nedokážu ji mít na hlavě dlouho, hned mě svědí čelo a chci se škrábat ve vlasech Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
pimpa
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.4.2008
Příspěvky: 1019

PříspěvekZaslal: so březen 07, 2009 11:45 pm    Předmět: Citovat

Čepici nosím jen jednu, když je velká zima a jen na venčení psa. Tam moc lidí nepotkávám. Jinak musím mít přes zimu zakryté uši, trpím na to, takže to řeším čelenkou anebo kapucou. Pod čepicí bych byla děsně zplihlá.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Šugryna
321-600
321-600


Založen: 14.2.2009
Příspěvky: 425

PříspěvekZaslal: ne březen 08, 2009 6:41 pm    Předmět: Citovat

Jsem prave prisla na super vec.Cepice je perfektni pomucka na hennovani,drzi lip nez rucnik Very Happy DOPORUCUJU Very Happy Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: ne březen 08, 2009 6:49 pm    Předmět: Citovat

Šugryna napsal:
Jsem prave prisla na super vec.Cepice je perfektni pomucka na hennovani,drzi lip nez rucnik Very Happy DOPORUCUJU Very Happy Very Happy


KOlumbus prave doplul do Amériky Very Happy Kulich je oblibena pomucka spousty nadsenych henarek, vcetne me. A ten šmrc, co v tom clovek s tim zelenym blatem na šišce ma.. Laughing
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Šugryna
321-600
321-600


Založen: 14.2.2009
Příspěvky: 425

PříspěvekZaslal: ne březen 08, 2009 7:30 pm    Předmět: Citovat

Morganna napsal:
Šugryna napsal:
Jsem prave prisla na super vec.Cepice je perfektni pomucka na hennovani,drzi lip nez rucnik Very Happy DOPORUCUJU Very Happy Very Happy


KOlumbus prave doplul do Amériky Very Happy Kulich je oblibena pomucka spousty nadsenych henarek, vcetne me. A ten šmrc, co v tom clovek s tim zelenym blatem na šišce ma.. Laughing


Vidis to a to jsem si myslela,ze uz jsem tu precetla skoro vsechno!!Jeste se musim hooodne ucit,ach jo
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.