Čepice, koupací čepice a další pokrývky hlavy
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Úprava a účesy dlouhých vlasů
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=7f439412b10f32330e41b94898635a7bZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: ne březen 08, 2009 7:50 pm    Předmět: Citovat

V pohode, ono je tu strasne kvantum informaci. Takze se stava casto, ze cloveku neco ujde.
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dlažební kostka
0-7
0-7


Založen: 20.9.2008
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: so březen 14, 2009 4:49 pm    Předmět: ... Citovat

Rozhodně ano.
A je mi úplně fuk, jak v ní vypadám.
Chráním tím, jak hlavu, tak vlasy..

Zdarec.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lemura
21-40
21-40


Založen: 7.2.2009
Příspěvky: 22

PříspěvekZaslal: ne březen 15, 2009 11:58 am    Předmět: Citovat

No já si myslím, že v čepici zas až tak blbě nevypadám. Možná naopak Cool
Ale horší je to po jejím sundání Laughing a někdy prostě nemám možnost se jít upravit - vyfénovat afinku, aby netrčela a tak. Takže krom sportu ji moc nenosím...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meadow
***moderátorka a Strážkyně tématu***


Založen: 12.11.2008
Příspěvky: 4062

PříspěvekZaslal: ne březen 15, 2009 12:52 pm    Předmět: Citovat

Já tedy čepice obvykle nenosím, ale z jiných než estetických důvodů (i když nemám pocit, že by mi slušely jak ty čepice, tak ty vlasy po jejich sundání). Mně je prostě jakákoli čepice na hlavě dost nepříjemná. Do města se nedokopu ji vzít ani v mrazu, protože venku vlastně jen přebíhám z budov do dopravních prostředků a zpět, takže na mrazu nikdy nejsem nijak extra dlouho, tak to ten nepříjemný pocit při nošení čepice vyhraje nad touhou po teple, případně si vypomůžu kapucí. Zato při celodenním pobytu v zimě venku (lyže, výlet a pod.), tak tam už ta touha po teple (a čepice) vítězí na plné čáře...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lemura
21-40
21-40


Založen: 7.2.2009
Příspěvky: 22

PříspěvekZaslal: ne březen 15, 2009 1:23 pm    Předmět: Citovat

Ještě jsem si vzpomněla, že se čepice může hodit, když potřebujete jen na skok do obchodu a zrovna si nestíháta ani umýt vlásky Laughing Pak je to dobré maskování Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ajunka
81-160
81-160


Založen: 5.4.2009
Příspěvky: 130

PříspěvekZaslal: čt duben 09, 2009 7:06 pm    Předmět: Citovat

Já čepice zásadně nenosím, zima mně není. V čepici totiž rozhodně dobře nevypadám a po jejím sundání jsem měla účes jako čarodejnice Laughing
_________________
Willkommen in der WIRKLICHKEIT!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
z.pepa
321-600
321-600


Založen: 4.4.2009
Příspěvky: 381

PříspěvekZaslal: čt duben 09, 2009 8:01 pm    Předmět: Citovat

v čepici vypadám jako pánské přirození opatřené prezervativem, takže čepice, barety a kšiltovky rozhodně ne
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marion
321-600
321-600


Založen: 13.11.2007
Příspěvky: 417

PříspěvekZaslal: pá říjen 23, 2009 9:05 pm    Předmět: Koupací čepice pro dlouhé vlasy Citovat

Myslím, že se o tom už v některém vlákně mluvilo, ale nemůžu ho najít. Našla jsem na internetu několik, vím, že by bylo lepší ji vyzkoušet, ale u nás nic nemají, tak to asi risknu. Máte někdo zkušenost s těmito, nebo můžete mně doporučit jiné?

http://www.plavani-potapeni.cz/plavecke-potapecske-potreby/plavecke-cepice/latkove-cepice/nike-lycra-cap/
http://www.hracky-itaspa.cz/koupaci-cepice-suchE-vlasy-p-515.html?zenid=b3334123927eb950526d5d32ff45cdde
http://www.plavani-potapeni.cz/plavecke-potapecske-potreby/plavecke-cepice/silikonove-cepice/kiefer-super-stretch-silicone-cap/
http://www.plavani-potapeni.cz/plavecke-potapecske-potreby/plavecke-cepice/latkove-cepice/latkova-cepice-win/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tanka777
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.7.2008
Příspěvky: 2958

PříspěvekZaslal: pá říjen 23, 2009 9:11 pm    Předmět: Citovat

dost ma to zaujalo, kedze sa cvachctam na vodnom erobicu, ale tie bezne ciapky su mi fakt na nic, kedze sa mi do toho nevojde ani len moja hlava, nieto vlasy. ked vyskusas daj urcite vediet
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
porcelainswan
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.7.2009
Příspěvky: 2865

PříspěvekZaslal: čt listopad 05, 2009 3:39 pm    Předmět: Citovat

Tak já bych zimu bez čepice nebo baretu nedala, když je zima, tak mě z ní strašně bolí uši, nesnáším to. Sice mám vlasy zelekrizovaté a uťáplé, ale přes tu zimu to přežiju. a kapuci na kabátě bohužel nemám.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.