Čepice, koupací čepice a další pokrývky hlavy
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Úprava a účesy dlouhých vlasů
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=73510c0fbe23047ef610e7c5dc30cf1cZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
jahoodka
161-320
161-320


Založen: 5.1.2008
Příspěvky: 177

PříspěvekZaslal: čt listopad 05, 2009 4:55 pm    Předmět: Citovat

já sem dlouho snila o baretu a tedka sem konečně takový našla, který na mojí šišce vypadá jakž takž Very Happy strašně se mi líbí, když z něho trčí rozpuštěné vlasy Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Hanča
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.3.2009
Příspěvky: 4307

PříspěvekZaslal: ne listopad 08, 2009 12:25 pm    Předmět: Citovat

čepek mám hodně... četla jsem, že pro vlasy není zdravé to přecházení ze zimy do tepla... sice jsou vlasy rozcuchané, ale když jim tak moc neubližuju...

a koupací čepice... ha.. "profi" plavu... sic se na sebe zlobím, když ty svoje nemohé vlásky pod to rvu, ale pořád lepší než ten chlór... pak si je v umývce promeju a je to... ale řeknu vám, když si vlasy z čepky na bazéně vybalím, to všem spadnou tlamy, jak se z neforemného vejce stane dlouhé číro..Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Leriraine
81-160
81-160


Založen: 23.11.2009
Příspěvky: 127

PříspěvekZaslal: pá leden 29, 2010 7:15 pm    Předmět: Citovat

Nenosím čepice, vůbec mi nesluší. A zima mi není, jsem na to zvyklá, taky chodím v zimě v letních teniskách a v pohodě. Pro ty vlasy to asi není nejlepší, ale co nadělám a nějaké škody způsobené zimou na nich taky nejsou vidět. A nejhorší to asi je když sněží, než dojdu na autobus, mám úplně zasněžené vlasy, v autobuse to pak pěkně roztaje a pak zase vylezu a než dojdu do školy, tak ta voda pěkně zmrzne..[/img]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
rodkora
41-80
41-80


Založen: 28.1.2010
Příspěvky: 52

PříspěvekZaslal: pá leden 29, 2010 7:21 pm    Předmět: Citovat

Nenosim cepice-nejsem na ne zvykla. Nosim jen obcas ksiltovky aby se mi nespalil nos. Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
whitelight
81-160
81-160


Založen: 3.4.2009
Příspěvky: 114

PříspěvekZaslal: pá únor 19, 2010 1:47 pm    Předmět: Citovat

vzdy som chcela stylovu ciapku na zimu..viete take tie ponozkove ake sa teraz nosia..problem je ze to pristane hlavne dievcatam z ofinou a tu ja nemam..a bohuzial sa ani nechystam..cize..holt mam to tazke..:)celkom mi pristane vojenska siltovka..ta co ma rovny vrch..a aj baretky myslim..akurta v zime mam trochu problem najst nieco co by mi pristalo..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Caithlin
***moderátorka***


Založen: 18.5.2009
Příspěvky: 2495

PříspěvekZaslal: ne září 12, 2010 10:27 am    Předmět: Citovat

Tak jsem v C&A viděla krásný čepico klobouk, ale 500 mi za něj přišlo moc a navíc už v obchodě byli některé plné cucků Sad Pak v New Yorkeru (jak se to safra píše? Very Happy ) takový retro klobouček alá 30. léta ( http://www.polyvore.com/retro_to_go_30s_cherry/thing?id=16876811 tvarem, ale bez třešniček) ale bohužel taky stál přes 400 a nevymyslela jsem žádnou věc ke které by se mi hodil Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.