VLASOVA MASKA GENERA
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Regenerace a podpora růstu
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=eab1057a7bc0f5e528c9bdd97c40da07Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
fructia
321-600
321-600


Založen: 12.11.2010
Příspěvky: 568

PříspěvekZaslal: út únor 08, 2011 1:48 pm    Předmět: Citovat

Dneska jsem v drogerii Teta objevila vlasovou regenerační vlasovou emulzi od Genery (zelené víčko), 500 ml asi za 80 Kč.
Pokusím se tu napsat složení, kdo by měl zájem:

Aqua, Cetearyl Alcohol, Cetrimonium Chloride, C12-13 Alkyl malate, Ethylexyl Stearate, Malva sylvestris Extract, Althea officinalis Extract, Tilia cordata Extract, Achillea millefolium Extract, Chamomilla recutita Extract, Polyquaternium-32, Hydroypropyl Guar Hydroxypropyltrimonium chloride, Propylene Glycol, Paraffinum liquidum, Citric Acid, Profumo/Parfum, Methylisothiazolinone, Methylchloroisothiazolinone, Benzyl Alcohol, Hyxyl Cinnamal, CI 19140.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
marianne
41-80
41-80


Založen: 31.10.2011
Příspěvky: 41

PříspěvekZaslal: čt únor 16, 2012 8:03 pm    Předmět: Citovat

ja mám genera masku s kokosovým mliekom, chcem sa opýtať - aké máte skúsenosti s tými ďalšími druhmi (ovocná, s ryžovým olejom atd)? ináč som s ňou veľmi spokojná, len chcem skúsiť aj ďalšie Smile ďakujem
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sim
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 27.1.2007
Příspěvky: 1062

PříspěvekZaslal: st červen 13, 2012 8:30 am    Předmět: Citovat

Ehm, jsou tady dvě vlákna na Generu (tady je to druhé http://dlouhevlasy.cz/phpbb/viewtopic.php?t=3333, tak by to možná chtělo spojit Wink )

Jinak, já včera vyzkoušela Generu - se zeleným víčkem, tedy bylinkovou, měla by být ze všech těch jejich masek nejlehčí a říkám si - PROČ? Proč jsem s tím nezačala už dřív Laughing Já totiž nepoužívám žádné kondicionéry ani masky a to je Chyba! Protože dnes mám naprosto hebké, živé (ještě včera jsem se tu někde ptala, jak toho dosáhnout), bohaté, jemňoučké, lesklé vlasy (asi se budu muset vyfotit Laughing ). Jsem opravdu moc spokojená. Nechala jsem ji působit 15 minut - dle návodu, do ničeho nebalila nebo tak, prostě volně na vzduchu, pak jsem sice měla pocit, že pořád na těch vlasech něco zůstává, takový jemný obal (ale silikony v té masce nejsou), ale po uschnutí mi šlo vlasy rozčísnout od hlavy až po konečky... Jsem moc ráda, že jsem tu masku vyzkoušela, určitě ji budu dávat tak raz za tři týdny (nechci to moc přehánět) Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.