Přeřeky, přebrepty, přeslechy :o)
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 29, 30, 31, 32  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Hračičky
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=5459ed4f3a5062055d91926866742deaZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Přeřeknete / přeslechnete se často?
Denodenně
55%
 55%  [ 43 ]
Občas se stane
41%
 41%  [ 32 ]
Vyjímečně
3%
 3%  [ 3 ]
Celkem hlasů : 78

Autor Zpráva
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: čt říjen 04, 2012 10:42 am    Předmět: Citovat

Novinky.cz - Hrobaři budou mít žně celý měsíc Twisted Evil Laughing Laughing Laughing Laughing

No že jsou tam houbaři, že Laughing
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sidonie
ADMIN


Založen: 3.1.2008
Příspěvky: 4131

PříspěvekZaslal: po listopad 26, 2012 12:16 pm    Předmět: Citovat

Titulek "Kvůli krádéži médi v ostravské věznici bylo..."
Co? Že by si vězni kradli medvídky na spaní?
Ah, mědi! Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: so leden 05, 2013 3:51 pm    Předmět: Citovat

naše vlastní vlákno jsem překřtila na Vykrmím/Prodám Rolling Eyes Twisted Evil Laughing
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: st leden 09, 2013 10:43 pm    Předmět: Citovat

Spolubydlící osoba sedí před televizí a kape si do očí, na obrazovce nejmenovaný politik. Já: ty se díváš na toho kuňku? Odpověď: nedívám, já mám zavřený oči.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hankabar
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 9.3.2008
Příspěvky: 1361

PříspěvekZaslal: ne leden 27, 2013 12:53 pm    Předmět: Citovat

V rádiu právě hrají píseň City of blinding lights a mně napadne "to je moc hezká písnička od O2..." Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lethality
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 2.2.2013
Příspěvky: 987

PříspěvekZaslal: po únor 11, 2013 4:49 pm    Předmět: Citovat

teda, pročetla sem celé vlákno od začátku a musím říct, že takhle dobře sem se už dlouho nenasmála Very Happy

tak přidám též něco - jednou sme jeli na rodinný výlet a projížděli sme vesnicí Kokory. bohužel zrovna v době, kdy utrpěla cedule s názvem vesnice vandalský útok - nějaký srandista přeškrtl písmenko r a nad to napsal t. a já vesele, jsa dítko slušné a nevědoucí, sem na celé auto zařvala: jé, Kokoty! načež sem byla poučena, že takové slovo se neříká Very Happy

taky sme jezdívali často na prázdniny za babičkou a ona vždycky o poledni poslouchala písničky na přání. a jedna z častých písniček byla ta, kde se zpívá "růže až z Atén" a já si až do nedávné doby myslela a zpívala "růže askatén" (že by nějaká vzácná odrůda?) a v nedávné době sem písničku uslyšela opět a pak mi ten omyl došel Very Happy

a pak mám ráda takové milé záměny jako kapírový papesníček, nebo na přítele "deš si učajit vaříček?" a přes zimu sledujeme nějaké kamery v lese, kde přikrmují divočáky a já se ho ptám jestli tam prasátka papají a on na mě: papátka prasají Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hankabar
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 9.3.2008
Příspěvky: 1361

PříspěvekZaslal: st únor 13, 2013 3:00 pm    Předmět: Citovat

Včera si pročítám průvodce po Paříži, zrovna o muzeu s Picassovými výtvory:
"Množství prací a jejich rozmanitost potvrzuje originalitu tohoto mazala...." ??? Jo muzea Laughing

lethality, jo, písničky a dětství Smile Zrovna dnes jsem si vzpomněla, jak jsem nevěděla, co je to "zlínení" v písničce Kdybych byla vlaštovkou (Nebojím se zlínení, kdo mně drží v dlani.. tak teda pár let už vím, že je to "zlý není")
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Hanča
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.3.2009
Příspěvky: 4307

PříspěvekZaslal: st únor 13, 2013 3:12 pm    Předmět: Citovat

hankabar napsal:
Včera si pročítám průvodce po Paříži, zrovna o muzeu s Picassovými výtvory:
"Množství prací a jejich rozmanitost potvrzuje originalitu tohoto mazala...." ??? Jo muzea Laughing

lethality, jo, písničky a dětství Smile Zrovna dnes jsem si vzpomněla, jak jsem nevěděla, co je to "zlínení" v písničce Kdybych byla vlaštovkou (Nebojím se zlínení, kdo mně drží v dlani.. tak teda pár let už vím, že je to "zlý není")


Ty pytle... Shocked Shocked Shocked

Aha.. Laughing, tak tedy děkuji za poučení, mně to zlínení taky nebylo jasný... Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lethality
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 2.2.2013
Příspěvky: 987

PříspěvekZaslal: st únor 13, 2013 10:43 pm    Předmět: Citovat

nj, když si tak pročítám můj předchozí příspěvek, tak sem to spíš měla psát do omylů z dětství, ale ještě sem si vzpomněla na jeden trapas....

co si pamatuju, tak mi dělaly problémy písmenka r a l v jednom slově (literární nebo literální apod.) hlavně co se výslovnosti týče. no nebylo nic lepšího, než když sem si jako pravidelnou aktualitu do zeměpisu vybrala téma o velrybím mase.... samozřejmě, že celou dobu sem mluvila o verlybě, aniž bych si to uvědomovala.... a spolužáky sem úspěšně pobavila Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meadow
***moderátorka a Strážkyně tématu***


Založen: 12.11.2008
Příspěvky: 4062

PříspěvekZaslal: po únor 25, 2013 7:26 pm    Předmět: Citovat

Jedu po horní liště DV... a nějak mi nejde do hlavy, co tam dělá GALANTERIE... No jo, tak galerie no... Laughing
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 29, 30, 31, 32  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.