Pátrací vlákno, aneb jak se to jmenuje
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 18, 19, 20  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Hudba a tanec
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=50d2364e9b35a1892395bd80a72e26e8Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
hankabar
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 9.3.2008
Příspěvky: 1361

PříspěvekZaslal: po březen 23, 2009 4:56 pm    Předmět: Citovat

osminka napsal:
taky se nemůžu dopátrat dvou písniček co jsem slýchávala kdysi na zábavách. Třeba mi nějaký zdejší metalista pomůže.
Jedna je od Helloween a zpívá se tam asi přibližně: with my heart, with my soul, nevím, možná blbě slyším, nemůžu najít ani v žádné diskografii nějaký název, co by tomu odpovídal. Zpíval to nějaký vlasáč na castingu do X faktoru..


Hm... tak mě napadla podle textu jen písnička od Modern Talking, ale to není metal... Sad
Jináč tohle pátrací vlákno je bezva nápad, určitě ho někdy využiju Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: po březen 23, 2009 6:00 pm    Předmět: Citovat

osminka napsal:

Ilono, taky se nemůžu dopátrat dvou písniček co jsem slýchávala kdysi na zábavách. Třeba mi nějaký zdejší metalista pomůže.
Jedna je od Helloween a zpívá se tam asi přibližně: with my heart, with my soul, nevím, možná blbě slyším, nemůžu najít ani v žádné diskografii nějaký název, co by tomu odpovídal. Zpíval to nějaký vlasáč na castingu do X faktoru.
A druhá, myslím že má úplně obyčejný název I love you a žila jsem v domění, že je od skupiny Accept, ale taky jsem to nikde nenašla. Existuje to vůbec? A nezpívá to někdo jiný? Naposledy jsem to slyšela za svobodna a měl by to být ploužák, takový drsně zpívaný.

Hmmm - já ty svoje znám taky jen ze zábav a z radia Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: po březen 23, 2009 6:04 pm    Předmět: Citovat

ilona napsal:
osminka napsal:

Ilono, taky se nemůžu dopátrat dvou písniček co jsem slýchávala kdysi na zábavách. Třeba mi nějaký zdejší metalista pomůže.
Jedna je od Helloween a zpívá se tam asi přibližně: with my heart, with my soul, nevím, možná blbě slyším, nemůžu najít ani v žádné diskografii nějaký název, co by tomu odpovídal. Zpíval to nějaký vlasáč na castingu do X faktoru.
A druhá, myslím že má úplně obyčejný název I love you a žila jsem v domění, že je od skupiny Accept, ale taky jsem to nikde nenašla. Existuje to vůbec? A nezpívá to někdo jiný? Naposledy jsem to slyšela za svobodna a měl by to být ploužák, takový drsně zpívaný.

Hmmm - já ty svoje znám taky jen ze zábav a z radia Confused

Tady je taky nějaká diskografie :
http://www.diskografie.cz/helloween/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
blueberry39
8-20
8-20


Založen: 26.6.2007
Příspěvky: 19

PříspěvekZaslal: po březen 23, 2009 6:14 pm    Předmět: Citovat

Pokud si dobře pamatujete tu melodii, můžete kousek (čím větší kus tím lépe) zazpívat nebo "zahučet" sem - www.midomi.com. Ono to pak vyhodnotí, která skladba je k tomu, co jste nazpívali, nejpodobnější. Wink Snad vám to bude k užitku Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2006
Příspěvky: 2752

PříspěvekZaslal: po březen 30, 2009 9:15 am    Předmět: Citovat

Tak mám taky brouka v hlavě, třeba mi někdo pomůžete. Písnička je stará tak 5-10 let, nepamatuju si ani melodii, jen mám takový pocit, že to mohl být brit pop.
Ale pamatuju si klip, šlo tam o milostný trojúhelník, když jeden chlap svedl nějakou ženskou a pak jí odešel za jinou. Ta první měla být jako taková ta chudinka, běhala za ním s kočárem a snažila se na sebe upozornit. Ta druhá byla zas femme fatale, která si toho chlapa vůbec nevšímala a běhal on za ní. Obě teda hrála stejná ženská. A na konec se té první podařilo toho chlapa nějak dohnat a vzít si od něj zpět své srdce, tím byla jako vysvobozená. Říká to někomu z vás něco?
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Kaisha
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 17.2.2009
Příspěvky: 846

PříspěvekZaslal: po březen 30, 2009 9:45 am    Předmět: Citovat

hankabar napsal:
osminka napsal:
taky se nemůžu dopátrat dvou písniček co jsem slýchávala kdysi na zábavách. Třeba mi nějaký zdejší metalista pomůže.
Jedna je od Helloween a zpívá se tam asi přibližně: with my heart, with my soul, nevím, možná blbě slyším, nemůžu najít ani v žádné diskografii nějaký název, co by tomu odpovídal. Zpíval to nějaký vlasáč na castingu do X faktoru..


Hm... tak mě napadla podle textu jen písnička od Modern Talking, ale to není metal... Sad
Jináč tohle pátrací vlákno je bezva nápad, určitě ho někdy využiju Smile


No, taky mi v paměti vyvstala jen ta od Modern Talkin. You are my heart, you are my soul. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kaisha
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 17.2.2009
Příspěvky: 846

PříspěvekZaslal: po březen 30, 2009 9:50 am    Předmět: Citovat

TAky jsem byla nedávno uplně nepříčetná... ráno v rádiu hrály užasnou písničku...a neřekli jméno. Tak jsem po upěnlivém pátrání a broukání melodie kamarádům zjistila že je to duet Nick Cave a Kylie Minoque (hodně za mlada). a jmenovalo se to nějak Where the wild roses grow... Je užasná, a má super klip. On ji tak miluje, až ji zabije, protože nechce aby ji měl někdo jiný a ona utopená ve vodě zpívá příběh jak se poznali a jak ji zabil, a leze po ní nějaký had...fuj. Ale je to celé takové krásně tajemné. Mrkněte na to na youtube.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KačBeth
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 7.1.2009
Příspěvky: 665

PříspěvekZaslal: po březen 30, 2009 10:22 am    Předmět: Helloween Citovat

osminka napsal:
Jedna je od Helloween a zpívá se tam asi přibližně: with my heart, with my soul, nevím, možná blbě slyším, nemůžu najít ani v žádné diskografii nějaký název, co by tomu odpovídal. Zpíval to nějaký vlasáč na castingu do X faktoru.
A druhá, myslím že má úplně obyčejný název I love you a žila jsem v domění, že je od skupiny Accept, ale taky jsem to nikde nenašla. Existuje to vůbec? A nezpívá to někdo jiný? Naposledy jsem to slyšela za svobodna a měl by to být ploužák, takový drsně zpívaný.


ta první je klasickej "oplodňovák" od Helloweenu - A tale that wasn´t right, tu živě http://www.youtube.com/watch?v=pAEuVD5bE-g
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2006
Příspěvky: 2752

PříspěvekZaslal: po březen 30, 2009 10:24 am    Předmět: Citovat

Kaisha napsal:
TAky jsem byla nedávno uplně nepříčetná... ráno v rádiu hrály užasnou písničku...a neřekli jméno. Tak jsem po upěnlivém pátrání a broukání melodie kamarádům zjistila že je to duet Nick Cave a Kylie Minoque (hodně za mlada). a jmenovalo se to nějak Where the wild roses grow... Je užasná, a má super klip. On ji tak miluje, až ji zabije, protože nechce aby ji měl někdo jiný a ona utopená ve vodě zpívá příběh jak se poznali a jak ji zabil, a leze po ní nějaký had...fuj. Ale je to celé takové krásně tajemné. Mrkněte na to na youtube.

Známe a milujeme. Opravdu skvělá věc.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Misch
161-320
161-320


Založen: 25.8.2008
Příspěvky: 286

PříspěvekZaslal: po březen 30, 2009 5:39 pm    Předmět: Citovat

Dana napsal:
Kaisha napsal:
TAky jsem byla nedávno uplně nepříčetná... ráno v rádiu hrály užasnou písničku...a neřekli jméno. Tak jsem po upěnlivém pátrání a broukání melodie kamarádům zjistila že je to duet Nick Cave a Kylie Minoque (hodně za mlada). a jmenovalo se to nějak Where the wild roses grow... Je užasná, a má super klip. On ji tak miluje, až ji zabije, protože nechce aby ji měl někdo jiný a ona utopená ve vodě zpívá příběh jak se poznali a jak ji zabil, a leze po ní nějaký had...fuj. Ale je to celé takové krásně tajemné. Mrkněte na to na youtube.

Známe a milujeme. Opravdu skvělá věc.

To ano. Znám ji od dob, kdy to byla novinka (1996), chich, to mi bylo 7. O několik let později jsem viděla v TV nějaký pop-disko klip od Kylie, tak jsem byla trochu znechucena, co to vlastně dělá za hudbu. A Nicka Cavea poslouchám poslední dobou dost.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 18, 19, 20  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.