Pátrací vlákno, aneb jak se to jmenuje
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 16, 17, 18, 19, 20  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Hudba a tanec
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=5c907d4fa48f556eb1aaa1c3ff4677eeZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Bonemína
***moderátorka***


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 6526

PříspěvekZaslal: ne květen 12, 2013 10:52 pm    Předmět: Citovat

Tak jsem ten vyhledávač asi zavařila, vyhodilo mi to kvanta a kvanta naprosto nesouvisejících filmů.
Bohužel, viděla jsem to jako dítě a moc záchytných bodů nemám. Měla jsem pocit, že v tom hrál Louis de Funés, ale jeho filmografii jsem prošla a nezdá se mi, že by to bylo cokoli z toho. Občas mám pocit, jestli jsem si ten film náhodou nevymyslela, ale manžel tvrdí, že ho taky zamlada viděl. A taky si z toho pamatuje jen tuto pasáž.
Na ten ruskoitalský film to bohužel nevypadá.

edit: Mám toooooooooo!!!!!! Very HappyVery HappyVery HappyVery HappyVery Happy
Ze zoufalství jsem si už zadala do ČSFD různé herce, kteří kdy hráli s Funésem a Jean Lefébvre byl ten klíč Smile
http://www.csfd.cz/film/32323-krast-se-musi-umet/
Jdu prošmejdit Uložto Smile (další edit - kde je to samozřejmě jen ve francouzštině, takže teď ještě najít titulky, které na titulky.com nejsou. Ale z toho, že jsem to našla, mám takovou radost, že si to v nouzi nejvyšší snad i přeložím sama Very Happy )
_________________
A co hadi, krtek a vypelichany sokol?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lethality
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 2.2.2013
Příspěvky: 987

PříspěvekZaslal: ne květen 19, 2013 8:59 pm    Předmět: Citovat

ehm, pro ty, kteří mají vizuální paměť na klipy Smile

hledám song, jehož klip by se stručně dal popsat takto: rodiče vypadnou na večer z domu, načež si děcka udělají párty.... avšak poněkud poklidnou, drnkají na kytaru, chovají se slušně.... když v tom vtrhne do bytu banda buřičů, začnou v pokoji robit hrozný brajgl, demolovat všechno, na co příjdou - včetně ubohé kytary, hážou po sobě dortama, prostě totální demolition párty.... tuším, že v závěru se dokonce dostaví i rodiče a dostanou taky co proto Very Happy

kdyby někdo věděl, tak budu ráda Smile


ps - tenhle song určitě není žádná žhavá novinka a myslím, že je docela známý Smile
_________________
Kdyz o nic nehrajes, nemas co ztratit....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
eMia
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 14.6.2009
Příspěvky: 1074

PříspěvekZaslal: ne květen 19, 2013 9:15 pm    Předmět: Citovat

lethality napsal:
ehm, pro ty, kteří mají vizuální paměť na klipy Smile

hledám song, jehož klip by se stručně dal popsat takto: rodiče vypadnou na večer z domu, načež si děcka udělají párty.... avšak poněkud poklidnou, drnkají na kytaru, chovají se slušně.... když v tom vtrhne do bytu banda buřičů, začnou v pokoji robit hrozný brajgl, demolovat všechno, na co příjdou - včetně ubohé kytary, hážou po sobě dortama, prostě totální demolition párty.... tuším, že v závěru se dokonce dostaví i rodiče a dostanou taky co proto Very Happy

kdyby někdo věděl, tak budu ráda Smile


ps - tenhle song určitě není žádná žhavá novinka a myslím, že je docela známý Smile


Já asi přesně vím co myslíš ale zaboha to nemůžu najítVery Happy pokud to bylo tak trošku oldies tak to myslím byli petchop boys nebo něco takového, ale fakt nevím :/ Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lethality
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 2.2.2013
Příspěvky: 987

PříspěvekZaslal: ne květen 19, 2013 10:04 pm    Předmět: Citovat

joooo,mám to, díky, s tím boys si mě přivedla na myšlenku, že tam to slovo v názvu kapely bylo, nejsou to petchop, ale beastie boys!!!!

Arrow http://youtu.be/eBShN8qT4lk

ps fakt díky za rychlou reakci Smile
_________________
Kdyz o nic nehrajes, nemas co ztratit....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Gore
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 27.3.2011
Příspěvky: 1010

PříspěvekZaslal: po květen 20, 2013 5:19 am    Předmět: Citovat

Hmm, Petchop Boys Laughing to budem používať. To mi nikdy nenapadlo, oveľa originálnejší názov ako Pet Shop Boys. Sorry za OT vložku Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lethality
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 2.2.2013
Příspěvky: 987

PříspěvekZaslal: po květen 20, 2013 8:02 am    Předmět: Citovat

Gore napsal:
Hmm, Petchop Boys Laughing to budem používať. To mi nikdy nenapadlo, oveľa originálnejší názov ako Pet Shop Boys. Sorry za OT vložku Smile


Very Happy Very Happy nj, google a jiné vyhledavače dělají z nás ignoranty Very Happy ze mě teda určitě Very Happy >>> "nechtěli ste vyhledávát Pet Shop Boys místo Petchop Boys" a "zobrazeny výsledky pro Pet Shop Boys" Very Happy

btw, docela mě překvapil ročník toho songu, 86 Shocked věděla sem, že je to tak trochu oldies, ale že až z 80. let.... Surprised
_________________
Kdyz o nic nehrajes, nemas co ztratit....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meeesha
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.6.2010
Příspěvky: 3763

PříspěvekZaslal: ne srpen 18, 2013 8:41 pm    Předmět: Citovat

Už nějakou dobu hledám jednu písničku. Je hraná na elektrickou kytaru, pomalá, spíš melancholická. Je ve čtyř čtvrťovém taktu a pořád se v ní opakuje variace na jednu melodii, jen v různých tóninách. Nevím, jak jinak sem dostat noty, tak je zkusím jen tak napsat, jak si tu melodii vybavuji, třeba to někomu něco připomene:
d e d c a
a h a g e
e fis e d h
h ais h cis d
d cis d e fis
fis e fis gis a
a gis a h cis

a znova, jen v jiné tónině:
e fis e d h
h cis h a fis
fis gis fis e cis
cis c cis dis e
e dis e fis gis
gis g gis ais h
h ais h cis dis

a tak dále celou skladbu, jen sem tam nějaká variace, kterou si nepamatuju dostatečně přesně, takže ji z hlavy nedám dohromady.

Jestli mi někdo napovíte, jak se ta písnička jmenuje, budete mít zaručen můj nehynoucí obdiv až do smrti smrťoucí Very Happy už ji hledám hrozně dlouho.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bonemína
***moderátorka***


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 6526

PříspěvekZaslal: ne srpen 18, 2013 9:23 pm    Předmět: Citovat

Tyjo, nenapovím, ale jak jsem to ze začátku jen přelítla očima, říkala jsem si, že je to fakt dobrý dadaistický text a že bych si to taky ráda poslechla Very HappyVery HappyVery Happy
_________________
A co hadi, krtek a vypelichany sokol?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meeesha
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.6.2010
Příspěvky: 3763

PříspěvekZaslal: ne srpen 18, 2013 9:36 pm    Předmět: Citovat

Bonemína napsal:
Tyjo, nenapovím, ale jak jsem to ze začátku jen přelítla očima, říkala jsem si, že je to fakt dobrý dadaistický text a že bych si to taky ráda poslechla Very HappyVery HappyVery Happy

Že by se ze mě stal pod vlivem hudby básník? Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: čt říjen 03, 2013 1:03 pm    Předmět: Citovat

Muf, sháním jméno knížky, co jsem četla kdysi na základce - jmenovalo se to nějak jako Lid bílého koně (ale zjevně je to nepřesné, brže mé guglfu žalostně selhalo.) AUtorka má anglicky znějící jméno. Je to o povstání keltských kmenů pod vedením královny Boadicey proti Římákům.

Nečetl to někdo?
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 16, 17, 18, 19, 20  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.