Black metal
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Hudba a tanec
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=c079a8b1b47261e675493d13bda68c30Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
wolfishness
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 12.2.2010
Příspěvky: 2787

PříspěvekZaslal: so srpen 21, 2010 11:01 am    Předmět: Black metal Citovat

Vyskytuje se zde nějaká zástupkyně něžného pohlaví, která by holdovala takovéto muzice, či jsem tady sama? Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mielikki
161-320
161-320


Založen: 4.9.2009
Příspěvky: 200

PříspěvekZaslal: so srpen 21, 2010 8:14 pm    Předmět: Citovat

Neholdujem, ale občas dobre padne aj black, (ja radšej death, melodeath), rátam sa? Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Iwin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.4.2010
Příspěvky: 866

PříspěvekZaslal: so srpen 21, 2010 8:19 pm    Předmět: Citovat

nooo třeba takoví craddle of filth si ráda poslechnu, nebo i dimmu borgir, ale to jsou spíš melodic death ne? já si třeba nikdy nejsem jistá jestli je to black nebo death.. Rolling Eyes já teda poslouchám z metalu všechno co se mi líbí a moc to neškatulkuju
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
81-160
81-160


Založen: 21.10.2008
Příspěvky: 128

PříspěvekZaslal: so srpen 21, 2010 9:58 pm    Předmět: Citovat

Och na chuť Black metalu jsem přišla nedávno, ale za to jsem se do něj dost zažrala. Zatím mám hodně opslouchané Gorgoroth, začátky Behemoth, Satyricon a jim podobný. Smile Jinak poslouchám z metalu prakticky cokoliv až na power metal tomu jsem na chuť zatím nepřišla Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Surrya
81-160
81-160


Založen: 31.1.2010
Příspěvky: 159

PříspěvekZaslal: so srpen 21, 2010 11:39 pm    Předmět: Citovat

To já zas power metal rozhodně jo, a speed, heavy, progressive a podobne, death a black moc nemusím, mám ráda metal ve kterém jsou rozumět slova, i když Black je občas dobrej naživo Very Happy to stojí za to Very Happy ale asi ybhc si ho doma jen tak nepustila..... i když Cradle jsem jednu dobu poslouchala Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wolfishness
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 12.2.2010
Příspěvky: 2787

PříspěvekZaslal: ne srpen 22, 2010 4:23 am    Předmět: Citovat

Cradle of Filth byl před pár lety symphonic black, ale teď zmutovali v jakýsi podivný gothic metal a to už mě moc nebere. Behemoth jsou takový black/death, pokud neberu v potaz jejich začínající tvorbu, to byl pagan black. Jinak já si taky poslechnu všechno, ale black je prostě srdcovka, hlavně DSBM, pak jsem hodně vysazená na doom a funeral doom.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
morana
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 17.7.2008
Příspěvky: 981

PříspěvekZaslal: ne srpen 22, 2010 9:32 am    Předmět: Citovat

ja sa hlásim! mám rada black, doom a aj funeral.... síce nemám nejaký extra prehľad, ale tieto štýly majú brutálne čosi do seba. hlavne mám rada atmosféru, emócie v hudbe...... z obľúbených interpretov Emperor, Satyricon, Coldworld, Shining, Anorexia Nervosa, Darkestrah, Virgin Black, Arcana Coelestia, Ahab, My Dying Bride, občas aj Esoteric Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
81-160
81-160


Založen: 21.10.2008
Příspěvky: 128

PříspěvekZaslal: ne srpen 22, 2010 9:49 am    Předmět: Citovat

No jasně doom i funeral metal. Taky mě tahle hudba okouzlila. Není nad to si pustit již zmiňovaný Ahab když je venku hnusně.

Ale tak co jsem vypozorovala, občas jednodušší písně dokážou vyvolat více emocí než nějaký přesložitělý.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wolfishness
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 12.2.2010
Příspěvky: 2787

PříspěvekZaslal: ne srpen 22, 2010 9:50 am    Předmět: Citovat

Morana: Pěkně, konečně pořádné kapely. Smile Z funeral doomu je ještě výborné Colosseum, Shape of Despair, Ea, Celestiial, 1000 funerals a mí nejmilovanější Skepticism. Krásná pohřební hudba.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
morana
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 17.7.2008
Příspěvky: 981

PříspěvekZaslal: ne srpen 22, 2010 10:07 am    Předmět: Citovat

Kikachu napsal:
Ale tak co jsem vypozorovala, občas jednodušší písně dokážou vyvolat více emocí než nějaký přesložitělý.


jojo, minimalizmus mám dosť rada. proste pár tónov, ale tak zahratých, že človek ledva dýcha z toho Very Happy alebo mám rada vrstvenie jednoduchých melódii v piesni. že človek až na desiaty krát zistí, čo všetko tá pieseň obsahuje...

jedna z mojich naj: http://www.youtube.com/watch?v=q4gbo_xrgNI Wink

wolfi: dík, mám dobrý zdroj na funeral doom a to môjho priateľa - jeho najmilšia hudba sú práve tieto uchylačiny Razz a ja tomu postupne tiež prichádzam na chuť. škoda, že taký Ahab nakoniec nevystúpil na Brutal Assaulte, docela som sa tešila
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.