Suché, zničené a lámavé vlasy
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 29, 30, 31  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=f718818386bfe1793cf6030d8ca8c24dZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Demonia
41-80
41-80


Založen: 5.8.2008
Příspěvky: 64

PříspěvekZaslal: út březen 24, 2009 12:47 pm    Předmět: Citovat

Mala som podobný problém, ako som sa ho zbavila? Hlavne časté podstrihávanie - tak 1cm za mesiac až kým sa tých suchých končekov úplne nezbavíš. A ako predchádzať novému vysúšaniu? Veľa veľa kondicionéru po každom umytí vlasov - Alverde aloe a ibištek je skvelý a lacný, majú ho v DM-ke. Silikóny neobsahuje. Ak chceš niečo drahšie, tak tiež z DM od Lavery ten s ružami, mali by mať aj kúru. A aspoň 2x do mesiaca zábal z olivového oleja na celú noc, ráno vymyť šampónom a samozrejme použiť kondicionér. Proste veľa veľa premasťovania! Snáď som aspoň trocha pomohla Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Demonia
41-80
41-80


Založen: 5.8.2008
Příspěvky: 64

PříspěvekZaslal: út březen 24, 2009 12:50 pm    Předmět: Citovat

Ešte ma napadlo - ak chceš skúsiť niečo chemické, no zázračne regenerujúce a kúzelne voňavé skús od Gliss Kur tú sadu Oil Intense. Má nejaký ten silikón, no nie nejako moc.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Demonia
41-80
41-80


Založen: 5.8.2008
Příspěvky: 64

PříspěvekZaslal: út březen 24, 2009 12:54 pm    Předmět: Citovat

Pardon - Oil Nutritive sa to volá. Vlasy sú nádherne jemné, vláčne a voňavé, kedysi som ho používala. No vlasy nemám bohvieako husté, vyzerali po ňom príliš uhladené, preto som ho prestala používať, ale vlasy zregeneroval parádne.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: ne březen 29, 2009 8:02 am    Předmět: Citovat

Ahojky, tak abych se přidala s nechemickou troškou do mlýna, Wink tak mně zase nejlíp pomáhají "kuchyňské" zábaly (samotný olej mým vlasům nějak nesedne). Základní surovinu do zábalů použíávm žloutek a ricinovej olej (je takovej nejhutnější, ale vlasy mám po něm opravdu o dost lepší než po olivovým nebo kokosovým) - a k tomu přidávám další dobroty. co dům dá (med, kakao, droždí, tvaroh/jogurt - ty jsou zvlášť dobrý na hydrataci, atd. - mrkni na vlákno vlasové zábaly domácí výroby). Dám pod igelit a na to ještě čepici, aby to bylo v teple a proniklo do vlasů - nechávám přes noc, ale asi by stačilo i míň. Zezačátku jsem tyhle zábaly praktikovala tak jednou za čtrnáct dní, teď už stačí jednou do měsíce (a když není čas, tak se ten interval jetšě protáhne). Někdo pak má problém ten ricinovej olej vymejt, ale mně se to vždycky povedlo na jedno nepříliš razantní šamponování.
A taky se mi osvědčilo (když není čas a nálada na zábal) semtam vlasy umejt místo šamponů s tenzidama žloutkem smíchaným s trochou medu a citronový šťávy (vejcomdeový šampon), to taky působí proti přesušení hezky. Držím palce, ať Ti něco zabere - ať už z chemie nebo z nechemie! Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
osminka
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 29.12.2007
Příspěvky: 611

PříspěvekZaslal: ne duben 05, 2009 9:39 am    Předmět: Citovat

Chtěla bych se zeptat, může škodit a vysušovat vlasy i jiné teplo než z kulmy, fénu, nebo žehličky? Třeba když otvíráte troubu, nahnete se nad plotnu, nebo co třeba práce s pájkou nebo podobnými teplými a horkými nástroji?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Demonia
41-80
41-80


Založen: 5.8.2008
Příspěvky: 64

PříspěvekZaslal: ne duben 05, 2009 1:25 pm    Předmět: Citovat

Ja si myslím že vlasy vysušuje akékoľvek neprimerané teplo. A čo sa týka tej žehličky - ja som používala iónovú pol roka každý deň a vlasy mi nijako nezničila. Ióny zabraňujú spaľovaniu vlasov.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
niki307
41-80
41-80


Založen: 7.1.2010
Příspěvky: 56

PříspěvekZaslal: út duben 06, 2010 4:25 pm    Předmět: Citovat

ahpj holky,mam asi takovy trochu hloupy dotaz ale je normalni ze mam suche konecky i kdyz pouzivam po kazdem myti bio jojobovy olej od nobilisu?dam tam vzdy nekolik kapek a bud dam moc takze mam po umyti vlasy mastne jak kdybych si je tdne nemyla a nebo dam malo(ale podle me akorat aby prave nebyly mastne) a to mam pak konce suche..ty oleje pouzivam uz 3 mesice ale vlasy mam suche furt je to normalni??=( a to pouzivam jednou tydne masku:olej,med,zloutek
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: út duben 06, 2010 4:29 pm    Předmět: Citovat

niki307 napsal:
ahpj holky,mam asi takovy trochu hloupy dotaz ale je normalni ze mam suche konecky i kdyz pouzivam po kazdem myti bio jojobovy olej od nobilisu?dam tam vzdy nekolik kapek a bud dam moc takze mam po umyti vlasy mastne jak kdybych si je tdne nemyla a nebo dam malo(ale podle me akorat aby prave nebyly mastne) a to mam pak konce suche..ty oleje pouzivam uz 3 mesice ale vlasy mam suche furt je to normalni??=( a to pouzivam jednou tydne masku:olej,med,zloutek


ne všechny oleje hydratují, je to taky olej, ne voda. Ano je možné, že ti nesedí. Já mám na hydrataci radši olivový Wink
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/exercise/wKnrlto/]

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Hanča
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.3.2009
Příspěvky: 4307

PříspěvekZaslal: út duben 06, 2010 5:54 pm    Předmět: Citovat

a je to...

tak jsem "objevila ameriku" mým vlasům škodí déšť z velkoměst.. zmokla jsem v paříži a okamžitě se mi začly lámat nehty, natož ubohé vlasy... takže holky, pozor na déšť ve velkoměstech...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
niki307
41-80
41-80


Založen: 7.1.2010
Příspěvky: 56

PříspěvekZaslal: út duben 06, 2010 6:42 pm    Předmět: Citovat

takze mam zkusit jiny nez jojobovy jak mi bude vyhovovat jo?ja myslela ze to je jedno ze jde o to ze to je olej a to staci na suchy vlasy Rolling Eyes nj jenze ja ted mam doma 200ml jojobaku a to mi vydrzi este tak na 6mesicu prece to nevyhodim a nepudu koupit novy=(to je prekerka..:-/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 29, 30, 31  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.