Suché, zničené a lámavé vlasy
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 29, 30, 31  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=0afc9c1b025913363f48433a93eb3412Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Pawluška
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.8.2009
Příspěvky: 1758
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út duben 06, 2010 6:50 pm    Předmět: Citovat

niki307 napsal:
takze mam zkusit jiny nez jojobovy jak mi bude vyhovovat jo?ja myslela ze to je jedno ze jde o to ze to je olej a to staci na suchy vlasy Rolling Eyes nj jenze ja ted mam doma 200ml jojobaku a to mi vydrzi este tak na 6mesicu prece to nevyhodim a nepudu koupit novy=(to je prekerka..:-/


tak ho zkus přidávat do henny jestli ji použiváš nebo zkus někomu darovat kdo to použivá.. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
niki307
41-80
41-80


Založen: 7.1.2010
Příspěvky: 56

PříspěvekZaslal: út duben 06, 2010 8:34 pm    Předmět: Citovat

no jedinej blazen do vlasovy kosmetiky sem ja v sirym okoli ja Very Happy kazdej jinej se ty my prehnany peci vysmiva..a do henny mi to pride skoda lejt za tu cenu=(( hele a myslite ze by to mohlo bejt taky tim ze sem si ho dala predevcirem do suchych vlasu??protoze predtim jsem davala do mokrych a z vlasu sem byla este pred 2ma dny nadsena a ted najednou takovy suchy rousy,fakt ale ze dne na den..predtim sem si rikala naopak ze mam pekny vlasy na to ze sem nebyla 3 mesice u holice..

Naposledy upravil niki307 dne út duben 06, 2010 9:23 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: út duben 06, 2010 9:18 pm    Předmět: Citovat

niki307: je opravdu možné, že do vlhkých vlasů zabírá lépe. "Uzmkne" tam potom tu vhlkost a vlasy mohou být lépe hydratované. Takže bych to zkusila ještě párkrát do vlhkých Wink
Jinak já ho za tu cenu také dávala do henny, tam byl výborný, ale jinak ne-e Wink
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/exercise/wKnrlto/]

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
niki307
41-80
41-80


Založen: 7.1.2010
Příspěvky: 56

PříspěvekZaslal: út duben 06, 2010 9:24 pm    Předmět: Citovat

no doufam ze mate pravdu a ze to pomuze kdyz budu davat zas do vlhkych jinak zacnu zas propadat panice protoze ke kadernici mam jit az za mesic Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: út duben 06, 2010 9:30 pm    Předmět: Citovat

já neviděla nůžky snad déle jak půl roku. Konce mám suché, bodejť by ne u takové délky, ale da se to zvladnout..stačí zjistit jak. mám pár osvědčených balzámů a koupelnu plnou hydratačních šampónů Laughing
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/exercise/wKnrlto/]

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
niki307
41-80
41-80


Založen: 7.1.2010
Příspěvky: 56

PříspěvekZaslal: út duben 06, 2010 9:35 pm    Předmět: Citovat

no to ja mam prave pocit ze sem ten typ co musi vyzkouset milionej veci nez najde to co mu sedi=( jenze nejsem milionar:-/ a hlavne ani nevim o spouste vecech co by mi treba pomohli..skoro vsechno(neli vsechno) sem si precetla tady jako doporuceni od nekoho..nevim kde jinde nez tady mam schanet typy a rady..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: út duben 06, 2010 9:43 pm    Předmět: Citovat

tady to záleží hodně na tobě. Já používám přírodní šamóny, ale u balzámu je mi to jedno. Mám Revalid a jsem moc spokojená. Nechám ho na vlasech 7-10 minut, pak umyju a v poho. Když sem barvila chemkou, měla sem vlasy sice v pramínkách, ale děsně obalené silikonama a takové nezdravě mastné. Teď je to v poho. Akorát to flákám a někdy sou fakt suchý, bo sem líná na ně ten balzám dávat... Embarassed

Jinak když sem měla vlasy hodně suché a zlámané, davala jsem med+vajíčko+olivák nebo majolku
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/exercise/wKnrlto/]

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
niki307
41-80
41-80


Založen: 7.1.2010
Příspěvky: 56

PříspěvekZaslal: út duben 06, 2010 9:53 pm    Předmět: Citovat

jj tu masku med olej zloutek pouzivam taky..2 mesice sem pouzivala tydne a posledni mesic jen jednou za 2 tydny..tak nevim jestli se to nezhorsilo ze uz jsou vlasy moc prepecovany a nebo naopak ze jednou za 2 tydny je malo kdyz si uz od zacatku zvykly kazdy tyden..taky davam zeleny jil jako zabal ale nepozoruju zadny zmeny..=(
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: út duben 06, 2010 9:57 pm    Předmět: Citovat

a nemůže to být i počasím? Dost se oteplilo. Já mám ted kvalitu vlasů hodně jinou. Ono je to teda i hormonama, ale jen to, že se nemastí u hlavy. Jinak musím použít i balzám ve spreji, abych je vůbec rozčesala. Trva to tak 14 dní, 3 týdny, většinou se mi to stane tak jednou za x dní, ale tohle už je opravdu trošku extrém...
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/exercise/wKnrlto/]

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
niki307
41-80
41-80


Založen: 7.1.2010
Příspěvky: 56

PříspěvekZaslal: út duben 06, 2010 10:02 pm    Předmět: Citovat

ty jo ja nevim..=) zas takovej znalec jeste nejsem=) netusim co na tu zmenu muze mit vliv ale doufam ze to zase obratim k lepsimu jestli ne tak se picnu..=D sotva sem si zacla libovat na kvalite a my prehnany peci tak se to otocilo..asi sem to zakrikla..:-/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 29, 30, 31  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.