Suché, zničené a lámavé vlasy
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 29, 30, 31  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=a86a1064aeca1490445d06a570adb583Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Magorka
8-20
8-20


Založen: 27.5.2014
Příspěvky: 18

PříspěvekZaslal: st únor 10, 2016 2:15 pm    Předmět: Lámající vlasy Citovat

Ahojky holky a kluci,potřebuji poradit před rokem jsem byla u kadeřnice která mě obarvila ale od toho dne se mi lámou vlasy,včéra jsem byla u jiné kadeřnice a ta mi poradila že by bylo lepší kdyby mě někdo obarvil profesionální barvou aby se mi vlasy zacelili,co si o tom myslíte vy? kdyžtak poradte mi stím pokud možno vše jsem vyzkoušela i hledala tu podobné téma Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wensdy
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.3.2013
Příspěvky: 2324

PříspěvekZaslal: st únor 10, 2016 2:26 pm    Předmět: Citovat

Paní kadeřnice je hodně vtipná. Barvu na lámavé vlasy. Zacelit barvou vlas...obzvláště po té, co se problém objevil po barvě...

Samozřejmě, že je to blbost na entou. V první řadě je potřeba přestat barvit, vlasy vyživovat, hodně pít, nevysušovat, hydratovat...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Slavinka
161-320
161-320


Založen: 29.6.2013
Příspěvky: 259

PříspěvekZaslal: st únor 10, 2016 2:58 pm    Předmět: Citovat

toto nechápem, prečo niektorí kaderníci robia...máš suché zničené vlasy od farby? bum kydnem ti na ne ešte jednu...myslím že pravidlo "klin sa klinom vybíja" v tomto prípade nefunguje, kaderníčku nepočúvaj Smile rob to, čo vravi wensdy...a tiež skús pomaly odstrihávať nafarbenú a zničenú časť vlasov a zároveň používať nejakú výživnú vodičku na vlasy (nadeje a naturfyt robí úžasné) aby ti to, čo si ostrihala vyrástlo...a pomaly, ako budu zhora vyrastať zdrave vlasky tak to zdola odstrihavaj...len daj pozor aby si to polamane a suche odstrihla naraz, aby ti to nepokračovalo vyššie Smile veľa zdaru a zdravia vlaskom prajem! Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Harik
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 16.3.2012
Příspěvky: 1270

PříspěvekZaslal: st únor 10, 2016 3:10 pm    Předmět: Citovat

Obarvit profesionální barvou? Co je profesionální barva? Laughing Ne, pardon, tohle ti nepomůže. Embarassed
Myslím, že bys mohla zkusit pečovat nějakýma jemnýma hydratačníma produktama. Neříkám zrovna přírodní kosmetiku, protože by nemusela na chemicky barvené vlasy zabrat. Rozhodně začni zkoušet od těch nejlevnějších, ať se ti doma případně nehromadí šampóny za tisíce. Z těch věcí do stovky ti můžu poradit sprej Bione cosmetics s obilnými klíčky (opravdu napravuje poškozené vlasy). Jestli jsi citlivá na kosmetický "smrady", tak si nejdřív čuchni, je to nic moc... Twisted Evil A potom třeba řadu Balea oil repair. A vodičky na vlasovou pokožku. Já mám nejlepší zkušenosti s Bioaquanolem U. A ten teda voní! Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Magorka
8-20
8-20


Založen: 27.5.2014
Příspěvky: 18

PříspěvekZaslal: st únor 10, 2016 6:06 pm    Předmět: Citovat

wensdy napsal:
Paní kadeřnice je hodně vtipná. Barvu na lámavé vlasy. Zacelit barvou vlas...obzvláště po té, co se problém objevil po barvě...

Samozřejmě, že je to blbost na entou. V první řadě je potřeba přestat barvit, vlasy vyživovat, hodně pít, nevysušovat, hydratovat...



no to byla no chtěla jsem vědt váš názor,snažim se je vůbec nebarvit ale nějak vyživovat snad už budou v pořádku za několik let Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zanet
161-320
161-320


Založen: 22.9.2011
Příspěvky: 234

PříspěvekZaslal: st únor 10, 2016 8:05 pm    Předmět: Citovat

Pokud kadernice myslela olaplex, tak jo. Ten pomaha (jukni na obrazky), ale musi to byt dobra kadernice a udelat celkovou analyzu vlasu. Jinak se na to vykasli Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: st únor 10, 2016 8:29 pm    Předmět: Re: Lámající vlasy Citovat

Magorka napsal:
Ahojky holky a kluci,potřebuji poradit před rokem jsem byla u kadeřnice která mě obarvila ale od toho dne se mi lámou vlasy,včéra jsem byla u jiné kadeřnice a ta mi poradila že by bylo lepší kdyby mě někdo obarvil profesionální barvou aby se mi vlasy zacelili,co si o tom myslíte vy? kdyžtak poradte mi stím pokud možno vše jsem vyzkoušela i hledala tu podobné téma Sad


Nejsem odborník na chemickè barvy, ale určité srovnání mám. Chemii barvim asi 15 let. Nejdříve jsem se barvila sama, klasikou z drogerky a vlasy se mi také dost lámaly,pořád jsem musela zastřihovat konečky, takže délka nikde.
Pak mi byla doporučená jedna z našich místních kadeřnic. Když jsem u ní byla poprvé, tak mi také udělala přednášku o profibarvách...no moc jsem jí nevěřila, ale už po dvou návštěvách jsem zjistila, že mám vlasy opravdu lepší, nejsou vysušené a míň se lámou.
Ona mi říkala i název barev, které používá, bohužel si nevybavují přesně název.
Vlasy mám teď do pasu, jakžtakž zdravé.
U té mé kadeřnice jsem vydělá dost zoufalkyň, které k ní dorazily s ulámanými, vypadanými vlasy, buď po domácím zesvetlování, nebo po zásahu kadeřnice,která barví nějakým dryjákem...a když jsem je viděla třeba po půl roce, tak měly vlasy o 100 procent lepší.
Takže jo, profibarva vlasům pomůže...ale musíš najít kadeřnice, která ji opravdu používá. Mnohé tvrdí, že barví tím nejlepším, co je na trhu, i cena dle toho vypadá, ale pravda to není.

K tomu zacelení poškozených vlasů - to se mi moc nezdá, poškozený vlas profesionální barva nezacelí, ale aspoň ti nepoškodï zdravé vlasy.
Na chemický barvené vlasy jsou super tekuté krystaly, či různé oleje , pokud možno taky z profesionálních řád - na netu jich najdeš mraky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: st únor 10, 2016 9:12 pm    Předmět: Citovat

Magorka: Jak pise ilona, to "zaceleni" vlasu je spis kosmeticky a docasny efekt, predstav si to tak, ze se do toho roztrepeneho vlasu nacpe barvivo, ktere ho docasne ucpe (+ silikony z pece a samponu a dalsich pripravku) a celkove to vypada chvili nacancane ... a pak se to (vicemene) vymyje a clovek ma zase to stejne "koste" co predtim.

Mozna bych verila tomu, ze "profi" barvy budou trochu setrnejsi, ale spis jen proto, ze s nimi pracuje nekdo, kdo jim skutecne rozumi. Takze kdyz prijde slecna/pani s velejemnymi vlasky, tak ji na to nepleskne 6% peroxid a nenecha je vyzrat uplne do mrte. Zkratka kdyz dva delaji totez, neni to totez ... barvy z drogerky jsou "jedna velikost pro vsechny" kdezto kadernice by ti mela udelat barvu "presne na tvoje vlasy", aspon myslim, ze by to tak (teoreticky) melo fungovat.
_________________
Some women are lost in the fire. Me, I am born from within it.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DeathMetalHead
0-7
0-7


Založen: 16.4.2016
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: so duben 16, 2016 1:11 pm    Předmět: Citovat

Zdravím, chtěl bych se podělit se svou zkušeností a zajímali by mě vaše názory a rady. Zhruba rok si nechávám narůst vlasy, aktuálně jsou zhruba k ramenům. Bohužel mám vlasy velmi jemné, sušší a lámavé. I já, jakožto chlap chci mít vlasy kvalitní. Je mi jasné, že to je z velké části otázka genetiky a stravování, které já mám ale dobré, protože závodně sportuji, takže i jídelníček je odpovídající. Řekl jsem si, že tomu trochu pomůžu i nějakým lepším šamponem a kondicionerem. Koupil jsem si tedy šampon l'oréal professionnel absolut repair lipidium a kondicioner téže řady. Jaké bylo mé překvapení, když už tak slabé vlasy ještě podstatně zeslábly, dal jsem tomu 3 mytí a usoudil že to nemá smysl a že mi prostě asi jenom nesedl.... Takže jsem šel s cenovkou ještě trochu výše . Koupil jsem kondicioner a šampon kérastase resistance, dal zase 3 mytí a bohužel je to ještě podstatně horší a vlasy jsou opravdu slaboučké, strašně lámavé, "necítím ani že na hlavě něco mám". Včera jsem si zašel na koncert a dnes to vypadá tak že se mohu nechat ostřihat .... Neví někdo proč šampony určené na slabé suché, lámavé vlasy můj problém akorát podstatně zhoršili ? Vůbec mi to nedává smysl. Má někdo podobnou zkušenost ? A rád si nechám poradit i nějaké přípravky. Můžete namítat, proč si s tím nezajdu ke kadeřnici... a možná i zajdu, bohužel nemám kadeřnice z osobních důvodů příliš v lásce ... Smile Nemám rád takový ten nezávazný smart talk o ničem, navíc s cizími lidmi, je mi to strašně nepříjemný. A dodal bych, že předtím jsem používal obyčejný pánský šampon schauma for men, po kterém byly vlasy podsatně lepší.Takže díky moc za případný rady
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wensdy
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.3.2013
Příspěvky: 2324

PříspěvekZaslal: so duben 16, 2016 2:08 pm    Předmět: Citovat

Napadá mě jedna jediná otázka.

Kolik ty šampony a kondicionéry obsahují silikonů?


Co jsou a jak poznat silicony zde:
http://dlouhevlasy.cz/pece-o-vlasy-kosmetika/top-tema-silikony.html
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 29, 30, 31  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.