JAK posloucháte hudbu?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Hudba a tanec
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=fca7201bac179015a478e5d303d982f4Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Allean
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.8.2008
Příspěvky: 1472

PříspěvekZaslal: čt červenec 30, 2009 7:47 am    Předmět: Citovat

Poslouchám pořád a pomalu bez přestávky Very Happy Cesto do práce v mobilu, v práci CD, cestou z práce, doma buď CD nebo rádio Rockmax a to při všech činnostech. Už jsem se aspoň si pouštět muziku před spaním a vypnout to až když jsem se náhodou probudila v noci.
Pokud se mi něco vážně líbí, tak jen tak sedím nebo ležím, zavřu oči a poslouchám.
O kapelách, které dosud neznám se většinou dozvím na různých hudebních stránkách nebo od kamarádů.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
weronica.highs
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 31.12.2008
Příspěvky: 815

PříspěvekZaslal: čt červenec 30, 2009 10:30 am    Předmět: Citovat

Jojo, hudba..to je něco, bez čeho by můj život nebyl takový jaký je Smile Poslouchám jí vlastně neustále, když jsem doma, hraje mi z počítače, když jsme venku, hraje mi z iPodu...Jsem trošku blázen a když jsme třeba na procházce s přítelem, a chci mu strašně něco říct, ale nevím jak, tak mě většinu napadne nějaká písnička s podobným textem a já mu jí zazpívám a řeknu mu tím, vše, co jsem chtěla. Musel si na to chudák zvyknout, ale teď už ví, že vyjadřování se hudbou je občas dost vtipná a praktická věc Smile Jinak, obzory si rozšiřuji s přítelem, jeden z nás vždy narazí napřiklad na youtube na nějakou novou skupinu a většinou se to líbí i mě. Je ale pravda, že nemám moc v lásce moderní zpěváky, zpěvačky a skupiny. Samozřejmě že jsou výjimky, ale radéji mám něco staršího Smile Když poslouchám hudbu, pobrukuju si jí a na ulici to někdy vypadá hodné divně, ale co Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: čt červenec 30, 2009 1:08 pm    Předmět: Citovat

Musím říct, že MP4 je zázrak. Mám tam asi polovinu diskografie, kterou jsem tam pracně nacpala z CDs. Jen škoda, že staré kazety tam nesosnu Sad Dřív to byla vždycky operace vybrat si pouhé 2 kazety, které budu zrovna ten den vláčet s walkmanem Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Luky
161-320
161-320


Založen: 5.8.2009
Příspěvky: 205

PříspěvekZaslal: po leden 25, 2010 12:48 pm    Předmět: Citovat

Nazdarek tak ja počúvam hudbu tiež vždy a všade, kedykoľvek a kdekoľvek Very Happy Keď som doma cez notebook, discman(starý dobrý-parádný zvuk), Mp3 prehrávač no najčastejšie je to asi môj mobil Very Happy mám ho všade po ruke a kedykoľvek si zmyslím pustím si z neho hudbu Very Happy Počúvam väčšinou metal ako napr Iron Maiden, Heed, Lost Horizon, Sonata Arctica,Fairyland,Communic, Delain, Nightwish,Disturbed, Heavenly, Helloween,Iron Mask, Mastercastle,Overdream, Sturm Und Drang,Cain´s Offering...atď proste je ich kopec ale vypočujem si aj Rock napr Scorpions, Kabát, Nickelback,Sexit,Desmod,Purple Rose, Nirvana... Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
čečetka_wendeshki
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2009
Příspěvky: 639

PříspěvekZaslal: út leden 26, 2010 5:00 pm    Předmět: Citovat

v posledni dobe posloucham na Pandore... a vysadne u toho pochoduju... Very Happy Laughing
_________________
&amp;amp;amp;quot;Omry feek antia, ma ghair antia&amp;amp;amp;quot;
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
REBELKAAAAAA
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 23.5.2010
Příspěvky: 693

PříspěvekZaslal: pá červen 25, 2010 6:12 pm    Předmět: Citovat

Když se učím do školy tak hudbu pouštím jako kulisu, když čtu tak také občas i když jdu někam nebo jsem třeba ve vlaku někdy. Jinak převážně doma a na MP3 a obvykle si i zatancuji a někdy i zazpívám i když zpívat neumim Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ceresnicqa_3
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.2.2010
Příspěvky: 1182

PříspěvekZaslal: pá červen 25, 2010 7:15 pm    Předmět: Citovat

No ja vyuzivam svoj mobil hlavne ako MP3 prehravac, a hudbu pocuvam vzdy... Za pochodu, v autobuse, v sprche, v robote, doma... Smile Bez nej sa neda.. Ved spievam v zbore, takze som na hudbu zatazena Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Malonek
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.5.2009
Příspěvky: 1461

PříspěvekZaslal: pá červen 25, 2010 9:24 pm    Předmět: Citovat

Já poslouchám hudbu skoro pořád, plně ji vnímám prakticky jen, když se dívám na operu i s videem. Jinak bych nevydržela jen tak sedět a poslouchat, přišlo by mi, že nic nedělám. K učení se snažím hudbu neposlouchat, odvádí to soustřdění, ale často se nezadaří Embarassed
A když už nemám možnost poslouchat ze sluchátek, tak mi stejně hudba neustále zní v hlavě, nejhorší jsou ty vlezlé melodie, kvůli tomu třeba nedávám ve škole pozor, protože místo toho "poslouchám" hudbu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ceresnicqa_3
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.2.2010
Příspěvky: 1182

PříspěvekZaslal: so červen 26, 2010 12:23 am    Předmět: Citovat

Malonek napsal:

A když už nemám možnost poslouchat ze sluchátek, tak mi stejně hudba neustále zní v hlavě, nejhorší jsou ty vlezlé melodie, kvůli tomu třeba nedávám ve škole pozor, protože místo toho "poslouchám" hudbu.


Moj clovek Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Káliaček
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 14.2.2010
Příspěvky: 767

PříspěvekZaslal: ne červen 27, 2010 7:58 pm    Předmět: Citovat

Včera tedy respektive i dneska jsem byl na narozkách takže všichni dneska kolem 02:00 na šrot,a do mě pořád rejpal jeden kluk,asi tak to vypadalo : Hey ty vole ty fakt nejsi metalík Confused Neuvěřitelně mě štval to tak vypadám ?
Jinak moje gusto je Kabát,Aleš Brichta,Rammstein,Premier,Čechomor,Richard Müller,Keks,Rednex,a plno dalších v tom to stylu.Každý poslouchá něco jiného ale když se někomu zmíním o tom to tak si řikaj že to neni normální..... Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.