Řecká přírodní kosmetika Korres
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=1292c1760dacbce0204bda3b626a53a7Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Danuax
8-20
8-20


Založen: 18.2.2008
Příspěvky: 10

PříspěvekZaslal: ne březen 29, 2009 12:00 am    Předmět: Řecká přírodní kosmetika Korres Citovat

Ahoj, nedávno se v Praze otevřel obchod s řeckou přírodní kosmetikou - Korres (obchod na Příkopech). Máte někdo zkušenosti s jejich řadou na vlasy? Neodolala jsem a koupila si malé balení Korres Rice Proteins Shampoo, který je na jemné vlasy, tak jsem zvědavá, jak bude fungovat. Výrobce tvrdí, že: NEOBSAHUJE SILIKONY, MINERÁLNÍ OLEJE, PROPYLEN GLYCOL, ETANOLAMINE...
Což zní lákavě...cenově snese srovnání s Lushem, mnohdy je ještě levnější (za 50 ml šamponu jsem dala "jen" 90 Kč). Prý tuhle kosmetiku používají celebrity typu Angeliny Joilie, Charlize Theron nebo Woodyho Allena Smile (u toho nevím teda jestli je to pro tu značku dobrá reklama Cool )
Vyzkoušel jste také někdo něco?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
víla Amálka
81-160
81-160


Založen: 27.1.2008
Příspěvky: 99

PříspěvekZaslal: ne březen 29, 2009 12:32 am    Předmět: Citovat

Tu je zloženie, takže asi tak prírodní nie sú Sad

Aqua (Water), Sodium Laureth Sulfate, Sodium Cocoamphoacetate, Sodium Lauroyl Wheat Amino Acids, Benzyl Alcohol, Butylene Glycol, Coco-Glucoside, DATEM, Glycerin, Glyceryl Oleate, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Hexyl Cinnamal, Hydrolyzed Corallina Officinalis, Hydrolyzed Rice Protein, Lactic Acid, Laureth-3, Panthenol, Parfum (Fragrance), Phenoxyethanol, Potassium Sorbate, Sodium Dehydroacetate, Sodium Gluconate, Tocopherol, Triticum Vulgare (Wheat) Gluten, Yeast Extract.

Sodium Laureth Sulfate
Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Danuax
8-20
8-20


Založen: 18.2.2008
Příspěvky: 10

PříspěvekZaslal: ne březen 29, 2009 12:59 pm    Předmět: Citovat

NO je mi jasné, že kosmetika s nějakým BHID certifikátem to nebude - přírodnost je podle mě tak na úrovni LUSHE, což je pro mně ok. ty první složky to jsou pěnidlo, dál organická sloučenina z kokosového oleje, extrakt z pšeničných proteinů atd., takže pro mě ne zas taková hrůza. Důležité pro mě je, že neobsahuje parabeny, silikony a minerální oleje Wink A navíc, není přehnaně parfemovaná (jako třeba některé výrobkky z Lushe, nebo dokonce Body Shopu - ale body shop - to už je zase úplně jiná kategorie), takže je šance, že nebude dráždivá - no jsem zvědavá Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: po březen 30, 2009 11:17 am    Předmět: Citovat

Byla jsem tam hned, jak otevřeli. Zatím pro léčivé věci (syrup atd.) Tenhle týden půjdu s mamčou vybrat barvu na vlasy, chce vyzkoušet něco méně žravého, než jí dávají v kadeřnictví. Tak pak budu referovat, protože jsem opět dostala funkci jejího osobního koloristy Wink

No a pokud jde o složení, taky mi stačí, že tam nejsou ty největší jedy. Stejně stopro přírodní je tak akorát domácí vejcomed. směs a tou si tedy vlasy neumyju ani náhodou.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: ne duben 05, 2009 1:18 pm    Předmět: Citovat

Tak včera proběhlo barvení. Vybraly jsem odstín N4 - velmi přirozená hodně tmavě hnědá. Já bych to nazvala černá káva.
S barvou se dobře pracuje. Má gelovo-medovou konzistenci. Nesmrdí téměř vůbec, ve srovnání s chemickými. Chytla krásně i na téměř bílé vlasy. Vlasy jsou lesklé a hebké. Takže zatím je mamča spokojená.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Arwy Kraft
8-20
8-20


Založen: 13.4.2008
Příspěvky: 17

PříspěvekZaslal: pá duben 17, 2009 12:05 pm    Předmět: Citovat

Já používám barvu D4, je skvělá, odpovídá přesně tomu, co je na krabičce, nebo co maj ve vzorníku v prodejně. Jsem hrozně spokojená, musela jsem skončit s hennou, protože mi na ní začala alergie:( Jinak skvěle kryje i šediny, mamka si tím barví vlasy také a výsledek je super.

Jinak používám ještě šampon na mastné vlasy a kondicioner na normální a teď budu zkoušet na barvené, obsahuje totiž stejné složky jako ta přérodní barva. Pokud má někdo mastné vlasy, jak je super věc ten peelingový přípravek na pokožku hlavy. Je to takový jemňoučký peeling- maska, nanase se na mokré vlasy, snad 10 min se počká a pak se vlasy normálně umyjí. Výsledek je opravdu skvělý, vlasy se mi mastí daleko méně a používám to tak jednou za 3 týdny, ani ne.. Akorát, že stojí 810 kčSad( Ale myslím, že za to stojí, hlavně se ho používá opravdu jen trochu:)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MIMISEK
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.8.2006
Příspěvky: 832

PříspěvekZaslal: pá duben 17, 2009 3:47 pm    Předmět: Citovat

Jé, já chci taky vyzkoušet tu barvu Embarassed ale asi jinde než v Praze ji neseženu, že?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Arwy Kraft
8-20
8-20


Založen: 13.4.2008
Příspěvky: 17

PříspěvekZaslal: pá duben 17, 2009 6:33 pm    Předmět: Citovat

MIMISEK napsal:
Jé, já chci taky vyzkoušet tu barvu Embarassed ale asi jinde než v Praze ji neseženu, že?


mam pocit, že jí nabízí Profimed:) koukni na to: http://www.profimed.cz/cs/obchod/korres-pece-o-vlasy/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MIMISEK
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.8.2006
Příspěvky: 832

PříspěvekZaslal: pá duben 17, 2009 7:27 pm    Předmět: Citovat

mají Wink ale ta cena Embarassed Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Arwy Kraft
8-20
8-20


Založen: 13.4.2008
Příspěvky: 17

PříspěvekZaslal: pá duben 17, 2009 8:01 pm    Předmět: Citovat

Trochu dražší, no:( ale příjde mi, že za to stojí, je fakt kvalitní a dlouho vydržíSmile Prostě mi sedla:)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.