Řecká přírodní kosmetika Korres
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=3ffec1bc011e73289280cb7f734e8d35Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
kopretinka
321-600
321-600


Založen: 12.4.2007
Příspěvky: 375

PříspěvekZaslal: út květen 19, 2009 5:31 am    Předmět: Re: Řecká přírodní kosmetika Korres Citovat

Danuax napsal:
Ahoj, nedávno se v Praze otevřel obchod s řeckou přírodní kosmetikou - Korres (obchod na Příkopech). Máte někdo zkušenosti s jejich řadou na vlasy? Neodolala jsem a koupila si malé balení Korres Rice Proteins Shampoo, který je na jemné vlasy, tak jsem zvědavá, jak bude fungovat. Výrobce tvrdí, že: NEOBSAHUJE SILIKONY, MINERÁLNÍ OLEJE, PROPYLEN GLYCOL, ETANOLAMINE...
Což zní lákavě...cenově snese srovnání s Lushem, mnohdy je ještě levnější (za 50 ml šamponu jsem dala "jen" 90 Kč). Prý tuhle kosmetiku používají celebrity typu Angeliny Joilie, Charlize Theron nebo Woodyho Allena Smile (u toho nevím teda jestli je to pro tu značku dobrá reklama Cool )
Vyzkoušel jste také někdo něco?


Už jsi vyzkoušela ten šampon na jemné vlasy? Nebo máte ho už někdo vyzkoušený?. O víkendu se chystám do Prahy a dost o něm uvažuju, tak abych věděla jestli to stojí za to. Díky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Danuax
8-20
8-20


Založen: 18.2.2008
Příspěvky: 10

PříspěvekZaslal: út březen 16, 2010 10:23 am    Předmět: Citovat

Tak po delší době zpátky na místo činu Cool Do této doby jsem vyzkoušela následující Korres věci na vlasy: Arrow Šampon se slunečnicí na barvené vlasy, Šampon s aloe a mydlicí pro časté použití, Šampon s rýžovými proteiny na jemné vlasy, Bylinný balzám na barvené vlasy, Kondicionér pro suché vlasy s akáciovým mlékem.
Všechny šampony dělají úžasně hebké,měkké a lesklé vlasy. Šampon pro jemné vlasy s proteiny mi vyhovoval nejméně, nepozorovala jsem žádný extra objem, zdálo se, že trochu vysušuje. Šampon na barvené se slunečnicí je skvěěěělllýýý, nadýchané vlasy, nevysušuje spíš naopak. I když je pravda, že se mi nezdálo, že by nějak extra déle chránil barvu, je supr. Šampon s mydlicí je taky dobrý, vlasy ok. Všechny šampony doporučuju nechat působit tak 5 min.(čím dýl jsem to nechala, tím byly lesklejší a hezčí). Balzám na barvené vlasy je řidší, měl by fixovat bravu po chemickém barvení, opět tohle nemůžu potvrdit. Jinak není špatný, docela hydratuje, na extra zničené vlasy ale asi nebude. Vonní příjemně bylinně. Kondicionér na suché vlasy mě trochu zklamal, brala jsem ho k moři, ale skoro jako by sám vysušoval a zároven mastil vlasy. Jako by nešel úplně z vlasů vymýt. Má ale jednu obrovskou (pro mě) devízu - nááááádherně voní. I dlouho po umytí ho cítím na vlasech, někdy ho jen kvůli vůni přimíchávám k ostatním kondišům. Jinak většinu jsem kupovala na dovolené v Řecku v lékárně, vyjde to levněji než u nás(cca 10-11 EUR za velkou 250 ml lahvicku).
Vyzkoušel někdo z vás styling od Korres?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
barthezka
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 2.8.2009
Příspěvky: 1327

PříspěvekZaslal: út březen 30, 2010 3:31 pm    Předmět: Citovat

Já jsem v My Národní očmuchávala tuhle kosmetiku a nic moc, jediný co mě nadchlo, bylo tělový máslo s kdoulí...úžasná konzistence i vůně...ale ta cena- něco přes 500kč Shocked Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Danuax
8-20
8-20


Založen: 18.2.2008
Příspěvky: 10

PříspěvekZaslal: út březen 30, 2010 5:30 pm    Předmět: Citovat

Teda je pravda, že tělová kosmetika je tam na mě hóódně drahá, za vlasy jsem asi ochotná dát víc, i když ceny věcí na vlasy mi nepřijdou zas tak ustřelený (a maj i travel size). Jejich tělový mlíka mi taky nějak extra nevoněj (a to by teda set sakra musely, abych o nich vůbec uvažovala Smile )Ale ona to všeobecně není nějak převoněná kosmetika (jako např.Lush).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: so červen 05, 2010 4:45 pm    Předmět: Citovat

Dostala jsem na vyzkoušení šampon s rýží pro jemné a křehké vlasy a kondicionér s řebříčkem pro všechny typy.
Zrovna osychám. Šampon velice gelový, moc nepěnil a měla jsem pocit, že mám vlasy takové ostré a zároveň olepené jakoby smolou. Kondicioner je hodně řídký, jako mléko, a mám pocit, že s vlasy neudělal nic. Při česání se uzlíkovaly, trhaly a prostě jakobych žádný kondiš neměla Evil or Very Mad
Uvidím, co bude, až to uschne.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Soniczka
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 2.6.2008
Příspěvky: 1017

PříspěvekZaslal: po srpen 27, 2012 6:02 am    Předmět: Citovat

V Řecku jsem sehnala řadu "Mastiha for Korres" - kombinace mastihového oleje (pro mě naprostá novinka, pěstuje se prý jen na nějakém ostrově) a olivového oleje - šampon. Doufám že to na mou ekzematickou kůži ve vlasech bude pomáhat. Má teda ale SLES, což mě překvapilo (jinak bez parabenů, silikonů...)

Dále jsem vyzkoušela Korres Watercress denní krém - kdo má suchou kůži, naprostý zázrak. Opravdu, koukám jako blázen, jak dobře hydratuje.

P.S. - ve vláknu Vyměním/prodám inzeruji nevhodný dárek, Korres pleťový krém pro smíšenou pokožku.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hortenzie
161-320
161-320


Založen: 24.9.2012
Příspěvky: 270

PříspěvekZaslal: st srpen 19, 2015 12:31 pm    Předmět: Citovat

Tak testuju šampon na suché vlasy, byla akce 1 plus 1 Smile krásně voní, uvidíme.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.