Domácí recepty
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 25, 26, 27  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=b35117df1ecfe53c51c2528fc78a4176Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
MIMISEK
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.8.2006
Příspěvky: 832

PříspěvekZaslal: čt září 21, 2006 8:08 pm    Předmět: Citovat

ne, já už to nebudu riskovat... to nebyla přímo maska, ale bylo to nazvaný, jako šampon.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: čt září 21, 2006 8:44 pm    Předmět: Citovat

To je rozumné, Mimísku. Arrow Admine, já myslela, že tu chceš dlouhovlásky a ne holohlávky Wink
Návrat nahoru
Aha Admin
ADMIN


Založen: 9.4.2006
Příspěvky: 1798
Bydliště: Zazrcadli

PříspěvekZaslal: čt září 21, 2006 9:25 pm    Předmět: Citovat

Fairy napsal:
To je rozumné, Mimísku. Arrow Admine, já myslela, že tu chceš dlouhovlásky a ne holohlávky Wink




No tak uz tomu rozumim o neco vic Wink) Asi jsem si to splet s olejovymi zabaly Wink)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: pá září 22, 2006 11:44 am    Předmět: Citovat

Ahoj, zrovna před chvílí jsem si dělala zábal s oleje z pšeničnych klíčku.Nechávám to pusobit asi hodinu,zabalené igelitem a ručníkem. Pak opláchnu a umývám šamponem.Vlasy jsou po tom jako hedvábí, krásně leskloučký. Na oleje nedám dopustit.A když si udělám zábal s oleje, vím co si tam dám, med, vajíčko, citron a skutečně to tam je. Nikoli jak v koupené masce, tam je to napsáno, ale skutek utek.Navíc tam je konzervant, barviva, parfém a to na vlasech mít nemusím.Michala
Návrat nahoru
keepsmiling28
0-7
0-7


Založen: 15.10.2006
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: so říjen 21, 2006 10:34 am    Předmět: Citovat

Ahoj olejový zábal dělám celé rodině mohu jen vřele doporučit Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Day
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 1.9.2006
Příspěvky: 833

PříspěvekZaslal: pá listopad 24, 2006 6:42 pm    Předmět: Citovat

Pokud jste z Brna a sháníte bylinky, například kopřivu, břízu, ořechové listí, tak na Cihlářské (zastávka Antonínská) před časem otevřeli Bylinkárnu. Seženete tam všechno možné a můžete si dát čajík. Otevřeno každý den, i o víkendu:-) A prodává tam příjemný mladý muž, který ví o bylinkách kde co.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2006
Příspěvky: 2752

PříspěvekZaslal: pá listopad 24, 2006 7:05 pm    Předmět: Citovat

day napsal:
Pokud jste z Brna a sháníte bylinky, například kopřivu, břízu, ořechové listí, tak na Cihlářské (zastávka Antonínská) před časem otevřeli Bylinkárnu. Seženete tam všechno možné a můžete si dát čajík. Otevřeno každý den, i o víkendu:-) A prodává tam příjemný mladý muž, který ví o bylinkách kde co.

Juj, tak to abych tam zašla. Naše bylinky za oknem pochcípaly, takže...Sad ale třeba se ještě zvetí Question
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Day
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 1.9.2006
Příspěvky: 833

PříspěvekZaslal: pá listopad 24, 2006 7:26 pm    Předmět: Citovat

Určitě tam zajdi, je to tam fakt dobré. Mají tam taky vodárnu, ale ta na vlasy asi nepomáháSmile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2006
Příspěvky: 2752

PříspěvekZaslal: pá listopad 24, 2006 7:29 pm    Předmět: Citovat

day napsal:
Určitě tam zajdi, je to tam fakt dobré. Mají tam taky vodárnu, ale ta na vlasy asi nepomáháSmile

To je ovšem škoda, kdyby jo, tak bych měla vlasy jako len Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Amina
41-80
41-80


Založen: 2.12.2006
Příspěvky: 57

PříspěvekZaslal: ne prosinec 10, 2006 3:02 pm    Předmět: Citovat

DNESKA JSEM ZKOUŠELA MASKU Z OLIVOVÉHO OLEJE, MEDU A CITRONU A NESTAČÍM ZÍRAT. NAJEDNOU MÁM VLASY LESKLÉ, HLADKÉ A VYPADAJÍ ZDRAVĚ. UPLNĚ JE TO OŽIVILO. POŘÁD SI TED NA NĚ ŠAHÁM A NECHAPU Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 25, 26, 27  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.