Domácí recepty
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 25, 26, 27  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=c7bd92bbe5ab179ed2b4b91e1e86a468Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: st leden 03, 2007 4:56 pm    Předmět: Citovat

No - to jsem jednou našla zaručený recept od Marie Treben na růst vlasů: do žitné pálenky(50 % alkoholu) se naloží
nasekaný kořen kopřivy, dá se to celé do tmavé láhve a uloží někam za okno tak, aby na to svílilo slunce. Po 14 dnech je kořen vyluhovaný a může se tím masírovat vlasová pokožka ... zkusila jsem to 2x - táhl se za mnou smrad jak za bandou alkoholiků, takže tento výluh letěl do WC. Ale věřím, že pozitivní účinky to mít mohlo. Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kopretina
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.6.2006
Příspěvky: 765
Bydliště: Plze??

PříspěvekZaslal: st leden 03, 2007 5:07 pm    Předmět: Citovat

Hmmmm...tady se vaří, koukám..... Very Happy Very Happy Very Happy Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Ještěrka
161-320
161-320


Založen: 15.10.2006
Příspěvky: 228

PříspěvekZaslal: pá leden 05, 2007 9:54 am    Předmět: Citovat

ilona napsal:
No - to jsem jednou našla zaručený recept od Marie Treben na růst vlasů: do žitné pálenky(50 % alkoholu) se naloží
nasekaný kořen kopřivy, dá se to celé do tmavé láhve a uloží někam za okno tak, aby na to svílilo slunce. Po 14 dnech je kořen vyluhovaný a může se tím masírovat vlasová pokožka ... zkusila jsem to 2x - táhl se za mnou smrad jak za bandou alkoholiků, takže tento výluh letěl do WC. Ale věřím, že pozitivní účinky to mít mohlo. Twisted Evil

To se pak ještě má 1:1ředit vodou:) ještě lepší je výluh z lichořeřišnice, to není alkoholický smrad, to je smrad přímo kanální Very Happy ale vlasy jsou potom jak zdivočelé, doporučuji jako prázdninovou kůru Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Clondyk
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.4.2006
Příspěvky: 1922

PříspěvekZaslal: pá leden 05, 2007 10:02 am    Předmět: Citovat

Kočky, píšete samé zajímavé recepty, dá se to také pít ??? Aby z toho měli také něco Vaše protějšky..... Laughing Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Amina
41-80
41-80


Založen: 2.12.2006
Příspěvky: 57

PříspěvekZaslal: pá leden 05, 2007 1:08 pm    Předmět: Citovat

Clondyk napsal:
Kočky, píšete samé zajímavé recepty, dá se to také pít ??? Aby z toho měli také něco Vaše protějšky..... Laughing Wink


No zkusím příště trošku odlít a namíchat mu z toho chutný nápoj Laughing Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2006
Příspěvky: 2752

PříspěvekZaslal: pá leden 05, 2007 8:06 pm    Předmět: Citovat

Ještěrka napsal:
ještě lepší je výluh z lichořeřišnice, to není alkoholický smrad, to je smrad přímo kanální Very Happy ale vlasy jsou potom jak zdivočelé, doporučuji jako prázdninovou kůru Smile

No to zní...ehm...zajímavě Shocked ale já chodím ven i o prázdninách:) Leda že bych se dobrovolně zavřela na měsíc doma, používala výluh z lichořeřišnice a pak vylezla ven a šokovala lidstvo svou bohatou kšticíVery Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Ještěrka
161-320
161-320


Založen: 15.10.2006
Příspěvky: 228

PříspěvekZaslal: pá leden 19, 2007 11:09 pm    Předmět: Citovat

mno jako prázdninovou, jelikož v létě je člověk tak nějak víc venku a ono to vyvětrá Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2006
Příspěvky: 2752

PříspěvekZaslal: ne leden 21, 2007 7:58 pm    Předmět: Citovat

Ještěrka napsal:
mno jako prázdninovou, jelikož v létě je člověk tak nějak víc venku a ono to vyvětrá Very Happy

A jo, to mě nenapadlo Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
galadriel
161-320
161-320


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 311

PříspěvekZaslal: ne leden 21, 2007 9:38 pm    Předmět: Citovat

Ja jsem dneska mela navstevu, prisla kamoska, dlouho jsem se nevidely. Ona ma taky jako ja hodne jemne vlasy. A dneska jak jsem ji po dlouhe dobe videla, tak mi prislo, ze ty vlasy ma nadherne leskle, pevne a takove zdrave, vubec nevypadaly jemne. Tak jsem se ji ptala a ona rikala, ze pred kazdym mytim si na vlasy da trosku olivoveho oleje, necha chvilku pusobit a pak poradne vymyje. Ze vlasy to vubec nemasti., ale nadherne zpevni. A jeste ze kazdy den lzicku olivoveho oleje polyka. Ze ji to na vlasy hodne pomohlo. Tak jsem to zkusila, mam vlasy jeste mokre, ale zdaji se mi takove pevnejsi a jak uz jsou nekde sussi, nezda se mi, ze by litaly jako vzdycky. A splihle mi taky neprijdou. Tak co vy na olivovy olej?
Jeste takova vsuvka, ja mela i tu Dolivu sampon a ta mi nevyhovovala, mela jse po ni vlasy hodne jemne. Ale treba tohle bude fungovat Laughing
No nerikej hop,....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
galadriel
161-320
161-320


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 311

PříspěvekZaslal: ne leden 21, 2007 10:50 pm    Předmět: Citovat

Hmm, tak nevim, nejak se mi to nezda. Vlasy uschly, krasne se sice lesknou ale jsou nejake jemnejsi nez obvykle, coz kdyz uz sama mam hodne jemne vlasy neni zrovna idealni. No dalsi pokus, co nevysel Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 25, 26, 27  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.