BARVIT či NEBARVIT???
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 17, 18, 19  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Barvy a henna
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=59e8acda7c8be66b668279829efefdc8Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Nath
321-600
321-600


Založen: 14.8.2006
Příspěvky: 589

PříspěvekZaslal: po srpen 14, 2006 12:51 pm    Předmět: BARVIT či NEBARVIT??? Citovat

Jaký máte názor na barvení, odbarvování a chemickou úpravu dlouhých vlasů???[/b]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní






PříspěvekZaslal: po srpen 14, 2006 2:13 pm    Předmět: Citovat

já mam vlasy do pasu a přírodní mám tmavě hnědou. asi před něsícem jsem si je odbarvila na blond a ted je mam uplne zničený, polámaný a padají mi. takže ted na sebe jen nadávám a lituju toho.... Twisted Evil
Návrat nahoru
Anonymní






PříspěvekZaslal: po srpen 14, 2006 2:16 pm    Předmět: Citovat

Já mám řídké vlasy, takže je radši barvím henou, aby mi nevypadaly. Mám je skoro do pasu a když si je zapletu do copánku, tak je hodně tenoučký. Ale normální stálou barvou bych je radši nebarvila.
Návrat nahoru
Anonymní






PříspěvekZaslal: po srpen 14, 2006 4:30 pm    Předmět: Citovat

Ahoj, uz jsem tady to tema chtela zalozit, taky to porad resim.Ja si je barvim, protoze mam hodne tmave vlasy a dolni tretina vlasu je zesvetlena slunickem, coz se mi nelibi.Asi v 18 letech jsem zkusila Hennu.Vysledek zadny, vlasy se neobarvily. Pak uz jsem to nezkousela, ted barvim tak 3-4 krat do roka stalou barvou, zkousela jsem i preliv na 8 myti, to ale aby clovek chodil s neumytou hlavou, protoze po 2 mytich tam neni nic.Jeste bych chtela nekdy zkusit Hennu, ale kdybych cekala, nez mi odrostou vlasy, co jsem barvila, tak to je tak do duchodu.Cetla jsem, ze Henna se nema pouzivat na vlasy chemicky barvene, takze smula.Jestli nekdo mate zkusenosti z barvenim Hennou, tak pisnite. Jana
Návrat nahoru
Anonymní






PříspěvekZaslal: út srpen 15, 2006 7:06 am    Předmět: Citovat

ahoj, já jsem si asi před rokem dala hennu na obarvené vlasy. hennu jsem totiž měla od kámošky, takže jsem si myslela,že aspon´ušetřím. Barva mi sice nechytla skoro žádná, jen to chytlo takový nezdravý zaoranžovělý nádech, ale vlasy se mi dokonale zničily. Mám je suché a kus sem si musela nechat zkrátit. Dělám si různé zábaly, tak je to trošku lepší, ale tak za dva dny vypadají zase hrozně.
Návrat nahoru
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: út srpen 15, 2006 9:09 pm    Předmět: Citovat

Ahoj,

hennu můžeš dát i na chemicky barvené vlasy, ale doporučuje se počkat alespoň 6 týdnů. Já měla vlasy blond (peroxid 6 %) a chtěla jsem do zrzavé, takže nejdřív jsem si na ně dala měděný přeliv (chemický), pak chvíli počkala a namíchala si hennu (levnou, českou). Nechala jsem ji působit 4 hodiny a chytla. Nejdříve do trochu šílené barvy, ale po dvou umytích už byla barva podle mých představ. Ráda bych na henně zůstala, chemické barvy s peroxidem opravdu vlasy ničí.
Návrat nahoru
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: út srpen 15, 2006 9:13 pm    Předmět: Citovat

Ještě bych dodala, že je asi henna vhodná pro jemné vlasy, kterých jsem bohužel majitelkou Smile. Vlasy vypadají "hustší". A také je asi opravdu lepší pro mastnější vlasy, nebo? trochu může vysušovat, což mi osobně ale vyhovuje.
Návrat nahoru
MIMISEK
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.8.2006
Příspěvky: 832

PříspěvekZaslal: čt srpen 24, 2006 6:49 pm    Předmět: Citovat

já jsem teď zkoušela ten odvar z listů ořešáku a barva pořád stejnáSad tak nevím... ale vjsou po tom hebké na dotek.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Johny
41-80
41-80


Založen: 28.4.2006
Příspěvky: 75

PříspěvekZaslal: čt srpen 24, 2006 10:14 pm    Předmět: Citovat

Je až neuvěřitelné, jak téměř nikdo nedá na radu těch, kteří již něco vyzkoušeli, něčím prošli a chtějí se podělit o své zkušenosti, aby si druzí dali pozor a nespálili se. Ale pro většinu - jako kdyby hrách na zeď házel. Jednoznačně platí a ještě dlouho bude - kdo barví, ten ničí a kdo to ještě nechápe, tomu se nedá pomoci. Firmy vyrábějící barvy na vlasy žijí jen díky vašim penězům a tomu, že se necháte přesvědčit. Jejich prvotním zájmem je výdělek, nikoliv zdraví vašich vlasů - bohužel.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Aha Admin
ADMIN


Založen: 9.4.2006
Příspěvky: 1798
Bydliště: Zazrcadli

PříspěvekZaslal: pá srpen 25, 2006 10:03 am    Předmět: Citovat

Johny napsal:
Je až neuvěřitelné, jak téměř nikdo nedá na radu těch, kteří již něco vyzkoušeli, něčím prošli a chtějí se podělit o své zkušenosti, aby si druzí dali pozor a nespálili se. Ale pro většinu - jako kdyby hrách na zeď házel. Jednoznačně platí a ještě dlouho bude - kdo barví, ten ničí a kdo to ještě nechápe, tomu se nedá pomoci. Firmy vyrábějící barvy na vlasy žijí jen díky vašim penězům a tomu, že se necháte přesvědčit. Jejich prvotním zájmem je výdělek, nikoliv zdraví vašich vlasů - bohužel.




Bohuzel mas asi pravdu. Chemicke barveni preziji jen vyslovene "zinene" vlasy, podstatou procesu barveni je zniceni struktury vlasu... Existuji ale jine alternativy, nez jen ta Henna... nebo oresak?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 17, 18, 19  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.