BARVIT či NEBARVIT???
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 16, 17, 18, 19  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Barvy a henna
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=5fe93ff5093d139e909a05a99a03f711Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
skarma007
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 6.7.2008
Příspěvky: 1243

PříspěvekZaslal: út prosinec 16, 2008 9:29 pm    Předmět: Re: v Citovat

*Leontýnka* napsal:
skarma007 napsal:
tak nejhorší je barvit a odbarvovat blondatým melírem. Časem, když se nebudete starat o ty vlasy a budete dělat jako já chyby, tak o ne bohužle přijdete, a znám i nekolik holek, který se musely kvůli tomu ostříhat. Můj názor je tedy nebarvit se a neničit dar přírody


Souhlasím. Melír jsem vždy musela nechat odrůst a odstříhat. Jako první týden super a pak horší a horší. Moje vlasy ho prostě neunesou. Barva je o něco lepší ale v kombinaci s přírodní kosmetikou ne-tak jsem si dorasila svoje docela ucházející sice barvené ale jinak pěkné vlasy. Takže buď pečovat a mýt přírodou ale barvit taky přírodně. Nebo jít do chemie ale počítat s tím že bez chemických masek atd se neobejdete. Já teda nechám svojí přírodní barvu a myji chemickými Wink Na moje vlasy příroda není no Confused


jj:-) melír je potřeba nechat odrůst, ale u sebe to tak vidíím na pekne dlouho, jelikož chci dlouhý vlasy nooooo, ale je to zajímavý, barvit chemií a starat se o ně chemickými maskami, to je zajííímavý Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Leontýnka*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.6.2007
Příspěvky: 1543

PříspěvekZaslal: út prosinec 16, 2008 9:49 pm    Předmět: Re: v Citovat

skarma007 napsal:
*Leontýnka* napsal:

Souhlasím. Melír jsem vždy musela nechat odrůst a odstříhat. Jako první týden super a pak horší a horší. Moje vlasy ho prostě neunesou. Barva je o něco lepší ale v kombinaci s přírodní kosmetikou ne-tak jsem si dorasila svoje docela ucházející sice barvené ale jinak pěkné vlasy. Takže buď pečovat a mýt přírodou ale barvit taky přírodně. Nebo jít do chemie ale počítat s tím že bez chemických masek atd se neobejdete. Já teda nechám svojí přírodní barvu a myji chemickými Wink Na moje vlasy příroda není no Confused

jj:-) melír je potřeba nechat odrůst, ale u sebe to tak vidíím na pekne dlouho, jelikož chci dlouhý vlasy nooooo, ale je to zajímavý, barvit chemií a starat se o ně chemickými maskami, to je zajííímavý Wink

Podle mě ano...jako chemická barva se zažere do vlasu tudíž musíš dodat ty chemické látky aby zůstala pěkná a valsy vypadaly zdravě. Henna se jen kolem vlasu obalí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rina
321-600
321-600


Založen: 19.10.2008
Příspěvky: 479

PříspěvekZaslal: st prosinec 17, 2008 9:50 am    Předmět: Citovat

ja mám po včerajšu opačný názor. Umyla som si vlasy prírodným šamponom a po dlžkach sú pekné ale asi 4 cm odrasty su uhlne hnusne prešušené a zachumlené. nemohla som to včera rozčesať a dnes mi od hlavy odstavajú samé antenky čo som predtým nemala. Netušim či za to môže ten prirodný šampon ale ak áno.....tak je to divné
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
skarma007
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 6.7.2008
Příspěvky: 1243

PříspěvekZaslal: st prosinec 17, 2008 11:35 am    Předmět: Re: v Citovat

*Leontýnka* napsal:
skarma007 napsal:

jj:-) melír je potřeba nechat odrůst, ale u sebe to tak vidíím na pekne dlouho, jelikož chci dlouhý vlasy nooooo, ale je to zajímavý, barvit chemií a starat se o ně chemickými maskami, to je zajííímavý Wink

Podle mě ano...jako chemická barva se zažere do vlasu tudíž musíš dodat ty chemické látky aby zůstala pěkná a valsy vypadaly zdravě. Henna se jen kolem vlasu obalí.

ááha to je zajíímavý, ale me bohužel ty chemický masky atd.. nepomohly, me to spíš zhoršily Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ajunka
81-160
81-160


Založen: 5.4.2009
Příspěvky: 130

PříspěvekZaslal: po duben 06, 2009 6:14 pm    Předmět: Citovat

raději nebarvit, já mám vlasy nabarvené a dost se lámou. Když už si nemůžete pomoct, zkuste barvu, která není permanentní a nebo ještě líp něco přírodního
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ivet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.2.2009
Příspěvky: 780

PříspěvekZaslal: po duben 06, 2009 8:59 pm    Předmět: Citovat

Já barvím pomocí přelivu asi tak 3x do roka, mám na mysli 2. stupeň, který vydrží až 24 umytí. Ten přeliv mi bohatě stačí, na vlasech zůstává dost dlouho a dokonce odrůstá, používám ho jenom k "oživení" barvy vlasů, moje kadeřnice našla úžasný odstín, který se hodně podobá mé přirozené barvě, takže není ani poznat, že mám barvené vlasy, jenom jsou krásně lesklé. Odstín je to světle plavý, ale ve výsledku je víc tmavší, spíš takový světle kaštanový, na sluníčku hází zrz odlesky (stejně jako na fotce v profilu při použití blesku), ale to se mi naopak líbí. Nemyslím si, že by barvení moje vlasy nějak ničilo.
Zkusila jsem i hennu, zrovna tento víkend, přidala jsem olej, jojobovou masku, ale vlasy byly hrozně přesušené a takové drsné, nakonec jsem stejně musela použít chemický kondicionér, abych je mohla vůbec rozčesat Confused Takhle to u mě vždycky dopadne i s přírodními šampony a kondicionéry, takže s přírodou už asi nadobro končím!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
z.pepa
321-600
321-600


Založen: 4.4.2009
Příspěvky: 381

PříspěvekZaslal: út duben 07, 2009 8:43 am    Předmět: jak já? Citovat

Jelikož mi v 17! vylezl ve vlasech šedý pramen zvolil jsem melír - platinový.
1) nikdy bych nebarvil doma
2)vyživuji maskama (chemickýma) a olejovýma zábalama.
3) díky barvení nemůžu mít delší vlasy než na ramena, ale to mi nevadí, protože mám oválný obličej a tak potřebuju aby mi vlasy poletovaly kolem ksichtíku a trochu tu mou šíšu opticky zformovaly do kuličky Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lemura
21-40
21-40


Založen: 7.2.2009
Příspěvky: 22

PříspěvekZaslal: út duben 07, 2009 3:50 pm    Předmět: Citovat

Už několik let se chystám na nějaký přeliv... Pořád se neodvažuji Laughing
Ale jinak mají být prý údajně dnešní barvy na vlasy natolik dokonalé, že jsou vlasy snad ještě hezčí a vyživenější než předtím Razz
Nemůžu posoudit, nezkoušela jsem ani nedělám v oboru Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Karmilla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.3.2008
Příspěvky: 1266

PříspěvekZaslal: út duben 07, 2009 4:58 pm    Předmět: Citovat

Lemura napsal:
Už několik let se chystám na nějaký přeliv... Pořád se neodvažuji Laughing
Ale jinak mají být prý údajně dnešní barvy na vlasy natolik dokonalé, že jsou vlasy snad ještě hezčí a vyživenější než předtím Razz
Nemůžu posoudit, nezkoušela jsem ani nedělám v oboru Very Happy

to je pekná blbosť, ale namotaných je na to viac ľudí. som si spomenula na kamošku, ktorá sa dnes čudovala, že má nejaké lesklé vlasy a že je to divné, lebo si ich už dlho nefarbila Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lemura
21-40
21-40


Založen: 7.2.2009
Příspěvky: 22

PříspěvekZaslal: út duben 07, 2009 5:22 pm    Předmět: Citovat

Karmilla napsal:
Lemura napsal:
Už několik let se chystám na nějaký přeliv... Pořád se neodvažuji Laughing
Ale jinak mají být prý údajně dnešní barvy na vlasy natolik dokonalé, že jsou vlasy snad ještě hezčí a vyživenější než předtím Razz
Nemůžu posoudit, nezkoušela jsem ani nedělám v oboru Very Happy

to je pekná blbosť, ale namotaných je na to viac ľudí. som si spomenula na kamošku, ktorá sa dnes čudovala, že má nejaké lesklé vlasy a že je to divné, lebo si ich už dlho nefarbila Laughing

Fakt jsem nezkoušela Razz Ale každý má jiný typ vlasů... Takže asi to nebude tak černobílé.
Když se podívám na diskuzi o fénování, mnoha vlasům fénování očividně prospívá Laughing Naopak někteří mají zase špatné zkušenosti i s hennou. Takže bych to chemické barvení tolik neodsuzovala. Cool Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 16, 17, 18, 19  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.