BARVIT či NEBARVIT???
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 17, 18, 19  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Barvy a henna
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=4cfd5b57678fa1cc65f77b7f1e6113f1Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Karmilla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.3.2008
Příspěvky: 1266

PříspěvekZaslal: út duben 07, 2009 5:34 pm    Předmět: Citovat

Lemura: ja farbenie neodsudzujem, len mi prídu úsmevné tie reklamné kecy o tom, ako budú vlasy po farbení vyživené a tak Wink reagovala som skôr na to. to, či si vlasy niekto farbí alebo nie a či mu to škodí - to už je každého vec Wink a máš pravdu, každému sedí niečo iné.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lemura
21-40
21-40


Založen: 7.2.2009
Příspěvky: 22

PříspěvekZaslal: út duben 07, 2009 5:36 pm    Předmět: Citovat

Pravda, ty reklamy jsou skutečně úsměvné Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Quaky
161-320
161-320


Založen: 22.2.2009
Příspěvky: 205

PříspěvekZaslal: út duben 07, 2009 6:05 pm    Předmět: Citovat

Mne prišla najlepšia tá reklama na farby myslím že od welly, tam sa taká žena prechádzala medzi červenými jablkami, akože má mať tá farba prírodné zložkyy Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tallulah
81-160
81-160


Založen: 8.4.2009
Příspěvky: 97

PříspěvekZaslal: ne duben 12, 2009 3:15 pm    Předmět: Citovat

ja si uz skoro dva roky farbim vlasy zmyvatelnymi farbami....vlasy su sice trosku v horsom stave nez by boli bez farbenia, ale vyvazuje to ten pocit aky mam z mojej farby (-: nezabudnem na ten prival energie, ked som si tu farbu prvykrat naplacala na hlavu a rano som vstala a videla som moje vlasky ziarit na slnku.. Very Happy a este pred dvomi mesiacmi som mala vlasy pod pas a v pohode (-:
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
z.pepa
321-600
321-600


Založen: 4.4.2009
Příspěvky: 381

PříspěvekZaslal: ne duben 12, 2009 9:51 pm    Předmět: Citovat

Lemura napsal:

Fakt jsem nezkoušela Razz Ale každý má jiný typ vlasů... Takže asi to nebude tak černobílé.
Když se podívám na diskuzi o fénování, mnoha vlasům fénování očividně prospívá Laughing Naopak někteří mají zase špatné zkušenosti i s hennou. Takže bych to chemické barvení tolik neodsuzovala. Cool Wink

Obecně se u chem. barvení nedá hovořit o péči natož výživě, nejhůř jsou na tom drogerkové Palettky, nejlíp profi barvy kadeřnic (proč tomu tak je se mi nikdy nepodařilo zjistit).
Každopádně míra poškození vlasu barvením, je přímo úměrná s péčí (resp. nepéčí) po barvení. Já třeba po melíru hned druhý den aplikuji zábal z olivového oleje, jinak by se mi cca za 3 dny vytvořila na hlavě poušť.
Přelivy jsou na tom samozřejmě líp než permanentní barvy, ale i ty vlasy poškozují, takže barvit - proč né. Ale pečovat, pečovat, pečovat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: po duben 13, 2009 6:25 pm    Předmět: Citovat

z.pepa napsal:

Obecně se u chem. barvení nedá hovořit o péči natož výživě, nejhůř jsou na tom drogerkové Palettky, nejlíp profi barvy kadeřnic (proč tomu tak je se mi nikdy nepodařilo zjistit).
Každopádně míra poškození vlasu barvením, je přímo úměrná s péčí (resp. nepéčí) po barvení. Já třeba po melíru hned druhý den aplikuji zábal z olivového oleje, jinak by se mi cca za 3 dny vytvořila na hlavě poušť.
Přelivy jsou na tom samozřejmě líp než permanentní barvy, ale i ty vlasy poškozují, takže barvit - proč né. Ale pečovat, pečovat, pečovat.

Hmm ... moje kadeřnice používá profi barvy a tvrdí , že vyživují - ale beru to s rezervou Laughing Její barva neobsahuje amoniak. A máš pravdu - následná péče je moc důležitá! Každemu vyhovuje něco jiného - mně udělá naopak na hlavě spoušť olivový olej.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lightbluemind
8-20
8-20


Založen: 20.1.2009
Příspěvky: 16

PříspěvekZaslal: po květen 11, 2009 10:38 pm    Předmět: Citovat

Ahoj Smile Co přesně myslíte tou následnou péčí po barvení? Několikrát jsem měla na hlavě různé přelivy a teď mi zrovna odrůstá "barevný šampon" (že prý smývatelný - no to určitě; chytl se mě a nechce se pustit Very Happy ). Nikdy jsem neměla výrazné problémy, ale začínám pozorovat roztřepené konečky, které se objeví i po ostříhání, tak přemýšlím, co s tím udělat a taky jak se starat po tom barvení.....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
z.pepa
321-600
321-600


Založen: 4.4.2009
Příspěvky: 381

PříspěvekZaslal: út květen 12, 2009 12:14 pm    Předmět: Citovat

Péče jsou různé zábaly (olejové, bylinkové...), vyživující masky a hlavně po každém umytí kondicioner, nebo balzam, někdo používá i oleje do konečků (u vlasů delších jak mikádo je to existenční minimum)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
REBELKAAAAAA
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 23.5.2010
Příspěvky: 693

PříspěvekZaslal: ne červen 13, 2010 6:55 pm    Předmět: Citovat

----
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kikuška
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 25.10.2008
Příspěvky: 602

PříspěvekZaslal: so srpen 25, 2012 3:13 pm    Předmět: Citovat

Tak dnes jsem udělala obrovský prohřešek- nabarvila jsem se na fialovo, ovšem no bleaching jenom gelová barvička. Stejně se zachvíli smyje, jen jsem chtěla mít nějaké oživení, nějakou změnu Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 17, 18, 19  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.