Který šampon na vlasy používat - pro jaký typ vlasů
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=7452b4464bc5b8e75f4c68554bf2ae43Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
mishelkuna
21-40
21-40


Založen: 10.8.2012
Příspěvky: 23

PříspěvekZaslal: st srpen 15, 2012 8:08 am    Předmět: Citovat

Harik napsal:
wensdy napsal:
Harik napsal:
Který ,,chemický" šampon byste mi poradili na husté jemné plihnoucí vlasy? Chtěla bych objem, ale taky trochu lesk, nelíbí se mi matné vlasy...


ja používám tento http://www.nehty-vlasy.cz/queen-helene-placenta-conditioning-shampoo-473ml-p-610.html

ale radí se těžko, každý jsme jiný Wink


Ajaj, ta cena... Crying or Very sad Co nějaký bezsilikon z kadeřnických? Kdyby se vešel do 300, pokud možno.

To bude spíš reakce na mě, nikdo netvrdil, že patří mezi ty levnější. Já si klidně připlatím, když výsledek bude stát za to. Vyzkoušela jsem spoustu tzv. levných šamponu a nic a hlavně kvalitní šampon vydrží dlouho, stačí kapka a ještě ho můžeš i naředit vodou
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
slunovláska
321-600
321-600


Založen: 17.6.2008
Příspěvky: 409

PříspěvekZaslal: st srpen 15, 2012 8:35 am    Předmět: Citovat

A zkoušela jsi Dolivu ? Používám šampon pro objem a nedám na něj dopustit- ale každé vlasy jsou jiné, to se musí vyzkoušet. Třeba bys v lékárně, kde se Doliva prodává, mohla dostat tester, abys neutrácela zbytečně. Půllitrovka stojí kolem dvou stovek, jak kde...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
NicoleOxystorm
41-80
41-80


Založen: 4.8.2011
Příspěvky: 65

PříspěvekZaslal: pá únor 22, 2013 2:30 am    Předmět: Citovat

Já mám vlasy rovné, lesklé a celkem silné, takže si na ně můžu napatlat i Jar a nijak neprotestují, ba naopak, ale samozřejmě jim takové saďárny nedělám Very Happy (to jsem udělala jenom 2x - jednou, když se mi usadily na ofině silikony a podruhé přemíra olivového oleje, který už si na hlavu nikdy nenapatlám).

I když brzy plihnou a jedno ucho mi zpod nich leze, nepoužívám nic na objem, protože mi pak přijdou rozlítané a tak hezky se nelesknou.

Mastí se mi poměrně rychle, takže většinou myju obden šampony typu Brazilský keratin, Gliss Kur, Garnier, Nivea, Shauma, šampony z Yves Rocher atd. Nikdy ale nemyju těmi nejlevnějšími kopřivovými šampony, asi kvůli ceně a vzhledu obalu mám vůči nim výhrady.

Myslím že není dobré dávat kondicionér příliš blízko k pokožce hlavy, protože to jsou pak ještě mnohem splihlejší a mastí se ještě rychleji.

Jinak s bezoplachovými péčemi také nemám problém a jak říkám na tento typ vlasů se dá použít skoro všechno.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
skarma007
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 6.7.2008
Příspěvky: 1243

PříspěvekZaslal: út prosinec 03, 2013 11:58 am    Předmět: vv Citovat

je možné, aby vlasům každý šampon nevyhovoval? Že třeba najdete jen dva šampony, který ujdou a zbytek je pro vlasy strašný? Buď je moc vysušuje nebo jsou ulízlý... já se s tím teď setkávám a nemůžu pořád najít správný šampon, velmi mi vyhovuje šampon elseve volume na objem, ale musím ho s něčím střídat...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
skarma007
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 6.7.2008
Příspěvky: 1243

PříspěvekZaslal: pá prosinec 06, 2013 10:48 am    Předmět: v Citovat

chtěla jsem se zeptat, jestli střídáte šampony a jestli ano tak kolik? Aby si vlasy nezvykly Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meadow
***moderátorka a Strážkyně tématu***


Založen: 12.11.2008
Příspěvky: 4062

PříspěvekZaslal: pá prosinec 06, 2013 11:39 am    Předmět: Citovat

skarmo, nějaké odpovědi na tuhle otázku najdeš tady:
http://dlouhevlasy.cz/phpbb/viewtopic.php?t=594
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
skarma007
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 6.7.2008
Příspěvky: 1243

PříspěvekZaslal: pá prosinec 06, 2013 6:44 pm    Předmět: v Citovat

děkuju Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Keyt
161-320
161-320


Založen: 14.1.2013
Příspěvky: 273

PříspěvekZaslal: so prosinec 07, 2013 9:20 pm    Předmět: Citovat

Mám zrovna zásobu 3 tuhých šamponů, se kterými jsem sice spokojená, ale až je dopotřebuji, tak bych ráda přešla na mytí bylinkami. Aritha, lávová zem nebo shikakai a tak podobně, ale potřebuji i něco, co mi z vlasů dostane například olej, když budu dělat zábaly, jenomže zase nechci, aby mi taková 100 g krabička prášku padla na jedno umytí.
Nějaké návrhy? Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
astrid
***moderátorka***


Založen: 1.8.2010
Příspěvky: 1774

PříspěvekZaslal: ne červenec 06, 2014 10:56 am    Předmět: Citovat

Šamponům jsem nikdy moc význam nepřikládala - spíš věřím na dobrou výživu a doplňkovou péči (vnitřní i vnější)... Čím dál tím víc ale začínám už tohle stanovisko přehodnocovat. Stačí mi, abych byla delší dobu někde, kde nemám k dispozici "moje" značky a vidím, že přeci jen bez vhodných šamponů vlasy můžou (i při vší ostatní péči) dost strádat.

Nějaký čas jsem teď byla odkázaná na běžné šampony z drogerií (Palmolive, Garnier, Schauma...) a fakt mi to nesedlo. Kůži na hlavě mám podrážděnou, vlasy takové ztěžklé, bez vitality, konce suché. Přitom čas od času mi dělá i tahle chemie vysloveně dobře (třeba Dove)... Pokud bych ji ale používala ustavičně, tak jsem na nejlepší cestě vrátit se o pár let zpět, kdy jsem měla vlasy v dost bídném stavu.

Myslím, že na jemné, spíš suché vlasy, je ideální kosmetika se velkým podílem přírodních složek, která umí dobře hydratovat. Dávat si na ně něco jiného mi přijde kontraproduktivní...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
skarma007
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 6.7.2008
Příspěvky: 1243

PříspěvekZaslal: po červenec 07, 2014 11:34 am    Předmět: v Citovat

S tím musím souhlasit, že šampony z drogérie jsou o ničem, vlasy jsou fakt nijaký, spíš suchý a mastný zároveň :-/
Jediný co mi vyhovuje je jen šampon panthenol, ostatní šampony jsou prostě k ničemu, vlasy akorát uhladí a objem nikde
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.