Který šampon na vlasy používat - pro jaký typ vlasů
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=0178cb0ee00028c995da4a89a9394b47Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Taurrie
0-7
0-7


Založen: 24.6.2015
Příspěvky: 5

PříspěvekZaslal: pá září 25, 2015 3:52 pm    Předmět: Poraďte prosím -dobré zkušenosti, jaké šampony Citovat

Ahoj, už jsem prostě potřebovala napsat.
Používám už asi měsíc konopný šampon (Cannabis, Palacio) Stává se mi prostě pořád, že když bych si třeba v neděli umyla hlavu, tak pondělí jsou ty vlasy výborný, v úterý jsou docela splihlý, mastnější, a ve středu úplně mastný a splihlý a zacuchaný. Zkoušela jsem Naturu Siberiku (rakytník), ale taky něco takovýho stejnýho. Pak Laveru a ta je ještě horší než ten konopný, ale to byl jeden z tý značky nejhorší šampon nejspíš, podle recenzí.
Potřebuju zkrátka poradit, nebo si přečíst zkušenosti s dobrými šampony, po kterých jsou ty vlasy lesklý a vydržej to alespon ty 2-3 dny tak vypadat atd. Značky nebo i přesný název šamponů, který vám třeba v týhle situaci nebo podobný vyhovovaly. Předem děkuji
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
gab
321-600
321-600


Založen: 26.12.2012
Příspěvky: 480

PříspěvekZaslal: so září 26, 2015 7:12 pm    Předmět: Citovat

Myslím, že by stál za zkoušku šampuk Montalbano od Lush. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Taurrie
0-7
0-7


Založen: 24.6.2015
Příspěvky: 5

PříspěvekZaslal: ne září 27, 2015 11:27 am    Předmět: Citovat

gab napsal:
Myslím, že by stál za zkoušku šampuk Montalbano od Lush. Smile


Děkuju za návrh, ale nevíte někdo o nějakým který se dá běžné sehnat v drogerii a je to jeden z nejlepších z drogerie?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
_tess_
0-7
0-7


Založen: 4.8.2015
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: ne září 27, 2015 1:29 pm    Předmět: Citovat

Taurrie napsal:
gab napsal:
Myslím, že by stál za zkoušku šampuk Montalbano od Lush. Smile


Děkuju za návrh, ale nevíte někdo o nějakým který se dá běžné sehnat v drogerii a je to jeden z nejlepších z drogerie?


Ahoj, já mám vlasy na ramena, který se mastí až tak 2-3 den od umytí, tj. myla jsem si je ve středu a dnes ( v neděli) by se to se suchým šamponem dalo ještě přežít. Doporučuji šampon od Toni and Guy na poškozené vlasy, já je poškozené nemám, ale je úžasný. Taky od Gliss Kur ten fialový s hyaluronem je skvělý. Pokud jedeš na bezsilikonové vlně, doporučuju Balea More Blond nebo More Brown, já mám spíš radši More Blond kondicionér. A abych nezapomněla na můj nejnovější objev, tak Dove Oxygen Moisture! Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Taurrie
0-7
0-7


Založen: 24.6.2015
Příspěvky: 5

PříspěvekZaslal: ne září 27, 2015 1:42 pm    Předmět: Citovat

Děkuju za radu, podívala bych se nebo zkusila ten balea more blond nebo fialový gliss kur Smile

Naposledy upravil Taurrie dne po květen 02, 2016 7:12 pm, celkově upraveno 2 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
_tess_
0-7
0-7


Založen: 4.8.2015
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: ne září 27, 2015 2:02 pm    Předmět: Citovat

Taurrie, není zač Smile Ten fialový gliss kur používám už rok, vlasy se krásně lesknou a jsou pěkně hydratované, doufám, že ti sedne Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tia
41-80
41-80


Založen: 4.10.2014
Příspěvky: 51

PříspěvekZaslal: ne září 27, 2015 4:13 pm    Předmět: Re: Poraďte prosím -dobré zkušenosti, jaké šampony Citovat

Taurrie napsal:
Ahoj, už jsem prostě potřebovala napsat.
Používám už asi měsíc konopný šampon (Cannabis, Palacio) Stává se mi prostě pořád, že když bych si třeba v neděli umyla hlavu, tak pondělí jsou ty vlasy výborný, v úterý jsou docela splihlý, mastnější, a ve středu úplně mastný a splihlý a zacuchaný. Zkoušela jsem Naturu Siberiku (rakytník), ale taky něco takovýho stejnýho. Pak Laveru a ta je ještě horší než ten konopný, ale to byl jeden z tý značky nejhorší šampon nejspíš, podle recenzí.
Potřebuju zkrátka poradit, nebo si přečíst zkušenosti s dobrými šampony, po kterých jsou ty vlasy lesklý a vydržej to alespon ty 2-3 dny tak vypadat atd. Značky nebo i přesný název šamponů, který vám třeba v týhle situaci nebo podobný vyhovovaly. Předem děkuji

Tak já za sebe můžu doporučit šampony a hlavně kondicionéry Bione Smile Mám několik recenzí na blogu, tak se podívej Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
gab
321-600
321-600


Založen: 26.12.2012
Příspěvky: 480

PříspěvekZaslal: po září 28, 2015 8:09 am    Předmět: Citovat

Taurrie napsal:
gab napsal:
Myslím, že by stál za zkoušku šampuk Montalbano od Lush. Smile


Děkuju za návrh, ale nevíte někdo o nějakým který se dá běžné sehnat v drogerii a je to jeden z nejlepších z drogerie?


Tak to ti asi moc nepomůžu. Takovou tu klasiku z drogerie, co se šamponů týče, používám maximálně tak Alverde (DM) nebo Alterru (Rossmann). Teď šahám spíš po šamponech od Lush nebo od Urtekramu, ale teď jsem si koupila na zkoušku ten nepěnivý od Yves Rocher. Tak jsem zvědavá.
Vlasy mám cca do pasu, u kořínků mastné, délky suché a konečky extrémně suché. Jinak vlasy mám takové kudrnato vlnité, s ,,delší délkou" už spíše vlnité.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Missa
21-40
21-40


Založen: 7.2.2008
Příspěvky: 21

PříspěvekZaslal: út září 29, 2015 4:23 pm    Předmět: Suché a zplihlé vlasy - šampon Citovat

Doporučte dobrý šampon na suché a zplichlé vlasy. Musím je co druhý den umyvat, protože jsou hned strašně zplichlé bez života, můžete doporučit i nějakou ozdravnou kůru u kadeřníka příp. i kondicioner, balzám co moc nepoužívám. Cokoli aby vlasy dostali to co mají a nevypadali tak zplichlé. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Portos
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.2.2015
Příspěvky: 1558

PříspěvekZaslal: út září 29, 2015 7:06 pm    Předmět: Citovat

Taky mám suché vlasy a v poslední době jsem přišel na to, že když se vlasy samy (téměř) nemastí, tak je není potřeba mýt nijak agresivně. Stačí přírodní šampony (či přímo no-poo), příp. mytí kondicionérem. Rozhodně není na místě ,,obyčejný" šampon se spoustou sulfátů.

A na objem mi dost pomohla péče a hlavně hydratace. Můžu vřele doporučit jogurtovou masku:
http://dlouhevlasy.cz/phpbb/viewtopic.php?p=380235
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.