Flirt Dance
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Hudba a tanec
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=c2b5450d441f5aee23659ef771742beaZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
*Dalarius et Laixi
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.7.2010
Příspěvky: 2541

PříspěvekZaslal: út duben 05, 2011 1:26 pm    Předmět: Citovat

Píšu si další věc na seznam věcí, co si neumím představit. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Sharqigirl
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 20.5.2008
Příspěvky: 1167

PříspěvekZaslal: út duben 05, 2011 1:58 pm    Předmět: Citovat

Tento taneční styl je trochu náročnější záležitost, má dost prvků na zemi (a elegantní pohyb po zemi + pohyb na zema ze země je náročný sám o sobě), inspirace v moderním baletu, jazzdance, burlesque.....o motání se na tyči ani nemluvím, to je nářez.....
Jinak si myslím, že je to velmi ženské a evropské ženě bližší, než třeba orient. tanec.....
ad. pohyb v korzetu a na podpadcích - je to jen o zvyku, dá se to...akorát když máte delší korzet s pevnými kosticemi, tak se prostě pořádně nepředkloníte (na posledním vystoupení mně musely kolegyně obouvat Wink )
Moc doporučuji knihu od Sheyly Kelley: S-factor - pěkně vysvětlená celá filozofie stylu a všechny věci okolo, dobré návody na provedení prvků, kombinace i celé choreografie, dokonce doporučení hudby.......je k tomu i výuková videokazeta, ale do Evropy ji neposílají.... Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kornélie
161-320
161-320


Založen: 13.12.2008
Příspěvky: 293

PříspěvekZaslal: út duben 05, 2011 4:03 pm    Předmět: Citovat

Chodila jsem jeden semestr v rámci našeh VŠ sportování, moc se mi to líbilo, akorát hodně záleží na lektorce a jejím výběru hudby. My jsme to naštěstí měli hodně pestré, takže když jsem se na jedné hodině trápila kvůli hudbě, která se mi nelíbila, příští hodina byla úplně jiná a moc jsem si to užila. Já na ty moderní discopísně moc nejsu, víc mi vyhovoval kabaret nebo spíš latina.
_________________
http://konopijelek.eu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lady Drace
161-320
161-320


Založen: 27.9.2009
Příspěvky: 247

PříspěvekZaslal: čt duben 14, 2011 3:40 pm    Předmět: Citovat

Já jsem do flirt dance začala chodit tenhle semestr a úplně jsem mu propadla, je to přesně typ tance pro mne. Máme skutečně báječnou lektorku, která učí i pole, takže ten rozhodně zkusím taky, i když si zatím netroufám.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wolfishness
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 12.2.2010
Příspěvky: 2787

PříspěvekZaslal: čt duben 14, 2011 4:09 pm    Předmět: Citovat

Lady Drace napsal:
Já jsem do flirt dance začala chodit tenhle semestr a úplně jsem mu propadla, je to přesně typ tance pro mne. Máme skutečně báječnou lektorku, která učí i pole, takže ten rozhodně zkusím taky, i když si zatím netroufám.


Pole je kvalita a taky pěkná makačka, o držku, ale já se svým těžkým zadkem si o tom můžu nechat jen zdát. Confused
_________________
http://kocicinadeje.cz/

Studies show:
Intelligent girls are more depressed
because they know
what the world is really like
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lady Drace
161-320
161-320


Založen: 27.9.2009
Příspěvky: 247

PříspěvekZaslal: so duben 16, 2011 10:50 pm    Předmět: Citovat

wolfishness napsal:

Pole je kvalita a taky pěkná makačka, o držku, ale já se svým těžkým zadkem si o tom můžu nechat jen zdát. Confused

Já jsem právě celá těžká a mám ještě k tomu slabé ruce, takže na obojím pracuju a doufám, že se k té tyči dostanu. To že je to makačka neskutečná vím úplně přesně a možná proto mne to tak láká Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lime
0-7
0-7


Založen: 1.6.2011
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: st červen 01, 2011 6:55 pm    Předmět: Citovat

Lady Drace napsal:
Já jsem právě celá těžká a mám ještě k tomu slabé ruce, takže na obojím pracuju a doufám, že se k té tyči dostanu.


Nemyslím, že by slabé ruce byly ze začátku až takový handicap. Já jsem na pole dance začala chodit po půl roce (možná to byla ještě delší doba) naprostého nicnedělání, takže jsem byla kompletně slabá Smile Na tyči se nejdřív učí lehčí prvky - spiny a jejich variace, při kterých člověk přirozeně a nenásilně si ty ruce naposiluje, aby pak časem zvládl i náročnější prvky (já tedy zatím chodím jen měsíc a půl, takže jsem stále v začátečnické fázi, ale i tak už konkrétně na rukách cítím, že je mám mnohem vypracovanější než byly před tím měsícem a půl Smile ).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lady Drace
161-320
161-320


Založen: 27.9.2009
Příspěvky: 247

PříspěvekZaslal: čt červen 02, 2011 8:16 am    Předmět: Citovat

lime: Tohle říkají všichni a já se stejně trochu bojím Smile Ale už jsem zapsaná na letní školu, takže do toho půjdu po hlavě. Zatím chodím alespoň do posilovny, abych nebyla úplný čajíček Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lime
0-7
0-7


Založen: 1.6.2011
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: pá červen 03, 2011 11:51 pm    Předmět: Citovat

On ten strach k tomu asi i trochu patří Smile Tak přeju, ať narazíš na dobrou lektorku a ať tě pole dance nezklame. Já dneska celý den přemýšlím, kam bych doma mohla šoupnout tyč, docela tu bojuju s prostorem, ale ráda bych ji měla doma a trénovala Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lady Drace
161-320
161-320


Založen: 27.9.2009
Příspěvky: 247

PříspěvekZaslal: so červen 04, 2011 10:46 am    Předmět: Citovat

Lektorku naštěstí znám, je to báječný človíček. Teď s tou tyčí - na tanecniobchod.cz teď mají do konce června akce - mobilní tyč asi za 4500. No nevím nevím jestli odolám, taky je mlj sen mít ji doma a pěkně pravidelně makat Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.