Elektronická hudba jako techno, tekno..prostě tuc tuc tuc:-D
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Hudba a tanec
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=b1145fda80bd14777a9f5b378640b203Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
coma
161-320
161-320


Založen: 13.2.2008
Příspěvky: 198

PříspěvekZaslal: st červen 03, 2009 10:16 pm    Předmět: Citovat

Dana napsal:
Mě ty odkazy nějak nefungovaly, ale našla jsem si tohle, je to ono? To se mi dost líbí.


No to ja nevim...mne zase nefunguje ten tvuj Confused Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2006
Příspěvky: 2752

PříspěvekZaslal: čt červen 04, 2009 2:45 pm    Předmět: Citovat

coma napsal:
Dana napsal:
Mě ty odkazy nějak nefungovaly, ale našla jsem si tohle, je to ono? To se mi dost líbí.


No to ja nevim...mne zase nefunguje ten tvuj Confused Sad

Aha, tak to jsme si moc nepomohly Laughing Laughing
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
coma
161-320
161-320


Založen: 13.2.2008
Příspěvky: 198

PříspěvekZaslal: pá červen 05, 2009 5:40 pm    Předmět: Citovat

Dana napsal:
coma napsal:
Dana napsal:
Mě ty odkazy nějak nefungovaly, ale našla jsem si tohle, je to ono? To se mi dost líbí.


No to ja nevim...mne zase nefunguje ten tvuj Confused Sad

Aha, tak to jsme si moc nepomohly Laughing Laughing


Tak muzes zkusit trebas
http://www.techno.cz/clanek/25598/encyklopedie-edm-9.-dil-britanie-tam-kde-se-urcuji-nove-trendy tu ukazku, co tam je ale neber moc vazne Razz
nebo http://www.xmag.cz/detail_clanku.php?clanek=53
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2006
Příspěvky: 2752

PříspěvekZaslal: po červen 08, 2009 11:10 am    Předmět: Citovat

Dík, tohle mi už funguje. Tak znovu potvrzuji, že se mi to líbí.

Já teda tohle dělení asi nikdy úplně nepoberu, tech žánrů a subžánrů je tolik. Ale obecně bych asi řekla, že se mi líbí spíš ty "temnější" elektrostyly (d'n'b) než ty "rozjásané" (house). Samozřejmě to neplatí vždy a výhradně.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
coma
161-320
161-320


Založen: 13.2.2008
Příspěvky: 198

PříspěvekZaslal: po červen 08, 2009 11:30 pm    Předmět: Citovat

Dana napsal:
Dík, tohle mi už funguje. Tak znovu potvrzuji, že se mi to líbí.

Já teda tohle dělení asi nikdy úplně nepoberu, tech žánrů a subžánrů je tolik. Ale obecně bych asi řekla, že se mi líbí spíš ty "temnější" elektrostyly (d'n'b) než ty "rozjásané" (house). Samozřejmě to neplatí vždy a výhradně.


JJ, plne souhlasim Smile . A mela by tam byt hlavne nejaka hutna basova linka, aby to dobre dunelo Cool Jinak house taky nemusim teda...
A chodis na nejake dnb akce?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2006
Příspěvky: 2752

PříspěvekZaslal: čt červen 11, 2009 7:07 am    Předmět: Citovat

coma napsal:

A chodis na nejake dnb akce?

Ani ne, jak už jsem tu psala, není moc s kým Sad

A jinak pro pobavení takhle po ránu přidávám dnb oldschool Laughing
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
andisek16
21-40
21-40


Založen: 17.4.2008
Příspěvky: 22

PříspěvekZaslal: ne srpen 16, 2009 9:06 am    Předmět: Citovat

coma napsal:
Dana napsal:
Dík, tohle mi už funguje. Tak znovu potvrzuji, že se mi to líbí.

Já teda tohle dělení asi nikdy úplně nepoberu, tech žánrů a subžánrů je tolik. Ale obecně bych asi řekla, že se mi líbí spíš ty "temnější" elektrostyly (d'n'b) než ty "rozjásané" (house). Samozřejmě to neplatí vždy a výhradně.


JJ, plne souhlasim Smile . A mela by tam byt hlavne nejaka hutna basova linka, aby to dobre dunelo Cool Jinak house taky nemusim teda...
A chodis na nejake dnb akce?


Souhlasím, pořádnej bass hlavně, nejlepší akce na které jsem kdy byla je na Moravě v hustopečském zámku, Bassdacastle, dnb přímo na nádvoří renesančního zámku, dvě obrazovky, zvuk se pěkně ozývá, no prostě nepopsatelné...jinak já fandím High contras, State of Mind, Corrupt Souls a Aphrodite...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mauči
161-320
161-320


Založen: 17.6.2009
Příspěvky: 205

PříspěvekZaslal: út duben 06, 2010 1:40 pm    Předmět: Citovat

Mně teda až skoro k slzám dojímá, jak jsou tu všichni strašlivě nekomerční a každý ohrnuje nos nad Paul van Dykem a Tiestem. Já jsem třeba byla teď na Paulu van Dykovi v Brně na Citadele na výstavišti a moc se mi to líbilo Very Happy Jinak mám ráda techno, schranz (ten asi nejvíc), trance i house a dost si ujíždím na Goa (něco jako psytrance - málo známé pod názvem Goa), dnb mě zas nechytá. Naopak zas já ohrnuji nos nad metalem a veškerým rockem (kromě několika velice málo výjimek), snad mě teď někdo nezačne tady kamenovat. Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ceresnicqa_3
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.2.2010
Příspěvky: 1182

PříspěvekZaslal: út duben 06, 2010 1:45 pm    Předmět: Citovat

Kamoška ma zlanárila na dramač, tak si ho sem tam pustím.. Smile Ale musí byť náladička.. Smile Niekedy dobre padne človeku fajne sa vyblázniť na d´n´b Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Simeek
321-600
321-600


Založen: 4.6.2008
Příspěvky: 421

PříspěvekZaslal: út duben 06, 2010 3:16 pm    Předmět: Citovat

Mauči napsal:
Mně teda až skoro k slzám dojímá, jak jsou tu všichni strašlivě nekomerční a každý ohrnuje nos nad Paul van Dykem a Tiestem. Já jsem třeba byla teď na Paulu van Dykovi v Brně na Citadele na výstavišti a moc se mi to líbilo Very Happy Jinak mám ráda techno, schranz (ten asi nejvíc), trance i house a dost si ujíždím na Goa (něco jako psytrance - málo známé pod názvem Goa), dnb mě zas nechytá. Naopak zas já ohrnuji nos nad metalem a veškerým rockem (kromě několika velice málo výjimek), snad mě teď někdo nezačne tady kamenovat. Cool


Jj to se mi taky líbí to "komerční-nekomerční". Ono taky techno a dnb bylo nekomerční, ale tím, že si to lidi oblíbili se to stalo komerční. A jestli jsou lidi "hledači nekomerčnosti" tak to budou muset co chvila přesedlávat na něco jiného. Jestli chcou aby se hudba, která se jim líbí nějak vyvíjela, tak ta komerčnost tomu pomůže. Já osobně nemám ráda metal, na rocku jsem vyrůstala a pak přešla na techno a ted nějaký ten trance, house a dnb. Na PvD jsem teď v Brně taky byla, ale jelikož se přítel nebavil a spíš jsme postávali vzadu, tak jsem si to neužila tak ja bych si to užít mohla. Mě zas dojme (teď v dobrém slova smyslu) když lidi djovi zatleskají, jak tomu v pátek bylo a mělo by to tak být po každém zdařilém výkonu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.