Elektronická hudba jako techno, tekno..prostě tuc tuc tuc:-D
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Hudba a tanec
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=aa3570e8d0687818cffcd1e590538ebbZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Petrush
21-40
21-40


Založen: 8.8.2009
Příspěvky: 22

PříspěvekZaslal: st duben 07, 2010 9:19 am    Předmět: Citovat

Simeek napsal:
Mauči napsal:
Mně teda až skoro k slzám dojímá, jak jsou tu všichni strašlivě nekomerční a každý ohrnuje nos nad Paul van Dykem a Tiestem.


Jj to se mi taky líbí to "komerční-nekomerční". Ono taky techno a dnb bylo nekomerční, ale tím, že si to lidi oblíbili se to stalo komerční. A jestli jsou lidi "hledači nekomerčnosti" tak to budou muset co chvila přesedlávat na něco jiného. Jestli chcou aby se hudba, která se jim líbí nějak vyvíjela, tak ta komerčnost tomu pomůže. Já osobně nemám ráda metal, na rocku jsem vyrůstala a pak přešla na techno a ted nějaký ten trance, house a dnb.


Přesně...každý chce být výjimečný a neposlouchat komerci, ale o této scéně už to dávno neplatí. Festivaly potřebují komerci a reklamu a sponzory, aby mohly existovat, aby byly velké a na úrovni těch zahraničních. Po čase se téměř každý styl tak nějak zpopularizuje a tím pádem už se nemůže jednat o žádný underground Sad. Tekno asi pořád underground je, nevím, na něj nejezdím, ale ta hudba mi nevadí, jen prostě nemám příležitost a asi ani nejsem ten typ co by se rád válel někde v blátě. Na Czechtekk jsem jezdila ze zvědavosti. Jinak poslouchám techno, minimal a drumy. Ráda si poslechnu i doma, ale občas není nálada. Ostatní odnože el. hudby mě neoslovily.

Když mi někdo řekne, jak to můžeš poslouchat, vždyt je to FURT TO SAMÝ!!! Very Happy Tak to se mu pěkně vysměju, protože když se člověk o nějakou hudbu zajímá, slyší rozdíly. Pokud něco neposlouchá a nerozumí tomu, zní mu to všechno stejně. V mém případě zní všechny metalové, punkové a rockové songy stejně a o hip hopu ani nemluvim, prostě neslyšim rozdíl - pro mě furt to samý Wink Nechodím na diskotéky, hrajou tam furt to samý-hrozný a country nebo dechovka naší starší generace to je přece taky pro neznalce na jedno brdo....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mauči
161-320
161-320


Založen: 17.6.2009
Příspěvky: 205

PříspěvekZaslal: st duben 07, 2010 1:31 pm    Předmět: Citovat

Simeek, Petrush, pod to se podepisuji... Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Verčaa
81-160
81-160


Založen: 7.11.2009
Příspěvky: 81

PříspěvekZaslal: út červen 15, 2010 8:44 pm    Předmět: Citovat

Tak mě jediný co se mě líbí je tekno a DnB. Disco, trance, dance, a další odnože jdou úplně mimo mě. Jinak tímhle mě naočkoval můj brácha Very Happy. Dřiv jsem to nesnášela, ale teďka to sjíždím celý hodiny a to že to může být halucinogení je podle mě z části pravda. Asi se tý hudbě moc poddávám Very Happy. Jinak většinou to poslouchám na rádiich na netu http://radioo.cz/wplay/247 .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kataska
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.8.2008
Příspěvky: 2214

PříspěvekZaslal: út červen 15, 2010 9:12 pm    Předmět: Citovat

Tekno je techno?
Já techno ráda a trance občas taky, když potřebuju nějaký trans Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
barthezka
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 2.8.2009
Příspěvky: 1327

PříspěvekZaslal: st červen 16, 2010 1:03 pm    Předmět: Citovat

Verčaa napsal:
Tak mě jediný co se mě líbí je tekno a DnB. Disco, trance, dance, a další odnože jdou úplně mimo mě.

Nápodobně, já mám úplně nejradši DnB, tek podle toho jakej Very Happy Ale jednou za čas pořádná rychta neuskodí Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Berušák
321-600
321-600


Založen: 3.12.2009
Příspěvky: 376

PříspěvekZaslal: st červen 16, 2010 1:44 pm    Předmět: Citovat

http://techno.org/electronic-music-guide/

Můj oblíbený průvodce elektronickou hudbou, najdete tam všechny možné odnože, prolínání stylů, popisy a ukázky... fakt to stojí za to!! Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jenne
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 29.3.2010
Příspěvky: 1939

PříspěvekZaslal: st červen 16, 2010 2:33 pm    Předmět: Citovat

Berušák napsal:
http://techno.org/electronic-music-guide/

Můj oblíbený průvodce elektronickou hudbou, najdete tam všechny možné odnože, prolínání stylů, popisy a ukázky... fakt to stojí za to!! Smile


To je skvělé, díky! Smile No musím se přiznat že o většině z těch podžánrů jsem ani nevěděla že existují Embarassed
_________________
Swooping... is... bad.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kataska
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.8.2008
Příspěvky: 2214

PříspěvekZaslal: st červen 16, 2010 2:50 pm    Předmět: Citovat

Berušák napsal:
http://techno.org/electronic-music-guide/

wow, to je vyčerpávající Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kataska
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.8.2008
Příspěvky: 2214

PříspěvekZaslal: st červen 16, 2010 2:52 pm    Předmět: Citovat

Verčaa napsal:
http://radioo.cz/wplay/247 .

Tohle je na mě strašně rychlé, dost nepříjemně mi to tempo hraje na nervy... co to je za styl?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sadako
321-600
321-600


Založen: 22.5.2010
Příspěvky: 500

PříspěvekZaslal: st červen 16, 2010 6:15 pm    Předmět: Citovat

Mňo, mě hudba třeba Paul van Dyka nebo Tiesta jednoduše nebaví - a jsem ten poslední člověk, který nějak řešil (ne)komerci, Mobyho desku Play si dodneška občas ráda pustím a to je sample z Porcelain v každé druhé reklamě.

Z elektra poslouchám věci jako Infected Mushroom, Venetian Snares, Otto von Schirach, Squarepusher, Loli Ripe, Aphex Twin, Larvae...psytrance, goa, power & harsh & rhythmic noise, breakcore, power electronics - hlukové stěny, neředěná agrese, čím více, tím lépe. Ale nepohrdnu ani d'n'b, minimal a mnohem jemnějšími tóny.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.