Chem. barva vs Henna
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Barvy a henna
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=246d33e59d0883220b2a2b81a56bb75fZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Elli
321-600
321-600


Založen: 27.8.2008
Příspěvky: 505

PříspěvekZaslal: čt únor 12, 2009 4:39 pm    Předmět: Citovat

mixer napsal:
Elli-ktovie aký silný peroxid obsahuje asi 9% aby ti to nevysušilo a nepoškodilo tie tvoje krásne dlhé vlasy, no zrejme ti neporadím ale ak ti mám povedať pravdu ja osobne by som si na hennu zosvetlovaciu paletku nedala Sad


no musím sa priznať že ako som dnes bola v meste a obzerala si v zrkadlach vlasy tak som rozmyslala že načo vlastne chcem farbiť..vlasy nie sú úplne tmavé ale zase ani natoľko svetlé aby kričali odrasty..odrasty sú síce popolavé a zvyšok má teplý odtien ale nekričí to veľmi asi s tou farbou počkám Laughing okrem toho už to vôbec nie je oranžové po henne ale taká teplá svetlá hnedá alebo tmavšia blond nič hrozné a bojím sa od tej paletky asi ju jedného dna na hlavu dám ale zatiaľ to odložím Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: čt únor 12, 2009 6:12 pm    Předmět: Citovat

Elli napsal:
no musím sa priznať že ako som dnes bola v meste a obzerala si v zrkadlach vlasy tak som rozmyslala že načo vlastne chcem farbiť..vlasy nie sú úplne tmavé ale zase ani natoľko svetlé aby kričali odrasty..odrasty sú síce popolavé a zvyšok má teplý odtien ale nekričí to veľmi asi s tou farbou počkám Laughing okrem toho už to vôbec nie je oranžové po henne ale taká teplá svetlá hnedá alebo tmavšia blond nič hrozné a bojím sa od tej paletky asi ju jedného dna na hlavu dám ale zatiaľ to odložím Laughing

Súhlas, a predsalen tá henna sa ti možno časom úplne vymyje a nemusíš to ničiť. Ja som si takto kúpila trvalú, keď sa mi vyrovnali vlasy, a nakoniec som ju vyhodila, lebo expirovala Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
mixer
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 4.6.2008
Příspěvky: 692

PříspěvekZaslal: čt únor 12, 2009 7:04 pm    Předmět: Citovat

Elli, chválim tvoje rozhodnutie Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
monna
0-7
0-7


Založen: 29.3.2009
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: út březen 31, 2009 3:28 pm    Předmět: Chem. barva vs Henna Citovat

Prosím poraďte mi Sad barvím si vlasy chemickou barvou Pallette už 2 roky..a o hodně se mi zjemnily a zmizel jakýkoli objem.....kvalita vlasů se o dost zhoršila. Proto bych ráda chtěla přejít na hennu, ale nevím jak...má původní barva je tmavě hnědá, barvím se na černo a u černé bych chtěla zůstat, ale zajímalo by mě zda by to uškodilo, kdybych si rovnou dala černou hennu....nebo se to musí nejprve odbarvit???
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: út březen 31, 2009 3:31 pm    Předmět: Citovat

Za prvé, Pokud chceš hennu, NEODBARVUJ!

Za druhé, mezi chem, barvením a hennou musí být nějaký odstup. Já si to pojistila tak, že sem první zkusila bezbarvou hennu a až nani jsem dala červenou Wink
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/exercise/wKnrlto/]

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Elli
321-600
321-600


Založen: 27.8.2008
Příspěvky: 505

PříspěvekZaslal: út březen 31, 2009 3:37 pm    Předmět: Citovat

no určite počkaj aspon mesiac od chemického farbenia a neodfarbuj,čierna henna nemusí na prvýkrát chytiť veľmi výrazne alebo sa môže rýchlo vymývať takže potom budem musieť hennovať častejšie aby to zakrylo odrasty,ale určite to vláskom len prospeje Wink akú máš prirodzenpú farbu vlasov?či ti tie odrasty nebudú potom kričať ked henna nechytí a potom nato ani nemôžeš dávať chemickú farbu...ono s čiernou je to zložité,držím palce aby ti to vyšlo ako si predstavuješ Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Blondorezka
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 17.9.2007
Příspěvky: 794

PříspěvekZaslal: út březen 31, 2009 3:49 pm    Předmět: Citovat

Hlavně si nekupuj tu hennu z DM, ta dost málo kryje a vymývá se. Výborná je Hennecolor-báječně drží a je sytá. V některých je ale sodium picramate, ale i to je proti chem. barvě nic. Někdo tu pak chválil ještě tabulkovou hennu od Lushe.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
monna
0-7
0-7


Založen: 29.3.2009
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: út březen 31, 2009 3:50 pm    Předmět: Citovat

o odrostlými vlasy problém nemám, nejde to u mě skoro poznat...má původní barva je hnědá ale postupem času mě stále tmavne....dobře, tedy měsíc počkám a hodím na to bezbarvou hennu...zda mi to s vlasy nic neudělá, přejdu na hennu černou...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Janie
***moderátorka***


Založen: 20.11.2007
Příspěvky: 1941
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: út březen 31, 2009 7:02 pm    Předmět: Citovat

monno, mrkni do tohoto vlákna http://dlouhevlasy.cz/phpbb/viewtopic.php?t=1984&start=170, řeší se tam stejný problém, tak snad tam najdeš nějakou radu Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
misunka
21-40
21-40


Založen: 9.1.2009
Příspěvky: 32

PříspěvekZaslal: pá květen 29, 2009 10:23 am    Předmět: Citovat

před 16 dny jsem henovala, ale už se mi to nelíbí a chtěla bych na to plácnout hnědou chemii, musím počkat, co se stane když to tam plácnu hned? vypadají mi vlasy?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.